Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Earl_23
  **

  Takový typický český film, který nenadchne, ani neurazí (příliš :). Ale kdo se bude těšit na prostředí Afriky, bude hodně zklamán.(4.9.2011)

 • Slartibarkfast
  *

  Co k tomu dodat? Typická Troškovina. Hovadina bez kousku nápadu. Vskutku zklamání. Nechápu, jak jsem mohl takový škvár dokoukat. Pokud bude Troška pokračovat ve svojí tvorbě tímto směrem, už v tom asi nikdo nebude chtít hrát. Tohle je opravdu pokles až na samotné dno vkusu. 15%(9.10.2011)

 • MontyBrogan
  *

  Neviem či Troška nadobro uviazol vo svete rozprávok, ale tento film vôbec nepripomína reálny život. Je plný skreslených charakterov, ktoré s prehnaným pátosom stvárňujú prehrávajúci herci (Tereza Bebarová si cvičí pred zrkadlom duckface) a celé sa to vyvinie (spoiler) v happyend gigantických rozmerov, kde dobro víťazí nad zlom. Tento film Vám neponúkne o moc viac ako jeho farebný cover.(12.2.2012)

 • iamek
  *

  Troška překvapil ! Dal jsem 1* a to jsem nečekal. Pár krát jsem se zasmál takže si to aspoň jednu hvězdu zaslouží. Herecké výkony až na Holubovou trapné až amatérské a děj nemá smysl ani komentovat. I tak to bylo lepší než jsem čekal.(3.3.2010)

 • LIVINGDEAD
  **

  Tyto 2 hvězdičky dávám pouze za herecký výkon Evy Holubové. Film byl trapný a nudný... hold, Troška je už vyřízený!(25.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace