Punk's not DEAD! Kurva s toho se mohlo vyždímat daleko víc.Ale snaha se cení.Čistej střed.(9.4.2015)

Snaha o hezký český žánrový film se cení. Tvůrci se snaží, jak to jen jde a z rukávu sypou jeden zajímavý vizuální nápad za druhým. Kámen úrazu spočívá v tom, že film o mladých punkerech by zákonitě měl fungovat v přeřvaných a mladicky nasraných momentech, to ale naneštěstí v tomto případě neplatí. Tak trochu paradoxně se nejlepší momenty snímku rekrutují z tichých zamyšlených chvilek, kdy hlavní hrdinové za zvuků ambientní hudby sedí a zírají do dáli. Na vše se pak navěšují občasné výpadky v hereckých výkonech, které celkový dojem sráží do vod průměru. Za snahu ale velký palec nahoru.(12.6.2012)

Vzestupy a pády mladých duší toužících po životním dobrodružství a neprůstřelné svobodě - takřka nemožným věcem ve vládnoucím komunismu. I když mě přinutil konec spíše než uvažovat se opět podivit jak skvěle se dá zabít slibný a rozehraný herecký koncert s nadupanou hudbou - líbil by se mi mnohem více ten konec symbolizující "ticho po pěšině" a možnost otevřeného a méně sentimentálního konce. Nikdy se mi punk nelíbil a pokud se dočista nezblázním tak ani nezačne, ale taková ta atmosféra čišící i z nových slibných tváří se nedá jen tak odhodit do koše. Oceňuji odkaz na The Clash, protože jako správný milovník hudby si občas nechám poradit z filmů :-). Dalo by se říci, že na české poměry slušná podívaná.(3.2.2013)

Richard Řeřicha nám dokázal, že punk byl mrtvej už na začátku 80. let. Jeho vzpomínky na vlastní mládí jsou dobře natočené, i ti neokoukaní herci jsou lepší než další sestava populárních tváří, jen samotný příběh je tak nějak o ničem. Z hudby se mi jednoznačně nejvíce líbila písnička od November 2nd, která zněla pod závěrečnými titulky. Tedy věc, která s punkem také neměla nic společného. Přestože mi to vzhledem k tématu přijde málem jako protimluv, tenhle film je nakonec dokonale průměrný (50%).(21.6.2012)

Slušný český tématický film, u kterého si myslím, že je škoda malé reklamy i v místě, kde film vznikl. Není totiž vůbec špatný. Trošičku mi připomíná stylově Občanský průkaz, ale pořád se točí kolem úplně jiné sorty lidí, která ale na druhou stranu měla společnou klubovnu - hospodu. DonT Stop je plejáda zajímavých neokoukaných herců, v podstatě dobrého, i když kostrou klasického příběhu a hlavně velice příjemného a stylového zpracování, které z filmu činí, podle mě, opravdu zajímavý kousek.(9.1.2013)

• - Tvůrci se rozhodli hlavní představitele ve věku 17-19 let hledat mezi studenty hereckých škol, kteří mají alespoň základní hudební zkušenost a ovládají nástroje, které ve své filmové kapele používají. (Sufferer)

• - Kapela hrajúca na parníku je skupina The Barockers z Olomouca. (Jello Biafra)

• - Kristína Svarinská prohlásila: „Nejzábavnější byly asi kostýmové a maskérské zkoušky. Zkoušet si oblečení z té doby a vyrábět look stylu punk bylo pro mě dost šokující." (Sufferer)