Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pornogrind
  ***

  Punk's not DEAD! Kurva s toho se mohlo vyždímat daleko víc.Ale snaha se cení.Čistej střed.(9.4.2015)

 • Quisp
  ***

  Snaha o hezký český žánrový film se cení. Tvůrci se snaží, jak to jen jde a z rukávu sypou jeden zajímavý vizuální nápad za druhým. Kámen úrazu spočívá v tom, že film o mladých punkerech by zákonitě měl fungovat v přeřvaných a mladicky nasraných momentech, to ale naneštěstí v tomto případě neplatí. Tak trochu paradoxně se nejlepší momenty snímku rekrutují z tichých zamyšlených chvilek, kdy hlavní hrdinové za zvuků ambientní hudby sedí a zírají do dáli. Na vše se pak navěšují občasné výpadky v hereckých výkonech, které celkový dojem sráží do vod průměru. Za snahu ale velký palec nahoru.(12.6.2012)

 • ivishka
  ****

  Vzestupy a pády mladých duší toužících po životním dobrodružství a neprůstřelné svobodě - takřka nemožným věcem ve vládnoucím komunismu. I když mě přinutil konec spíše než uvažovat se opět podivit jak skvěle se dá zabít slibný a rozehraný herecký koncert s nadupanou hudbou - líbil by se mi mnohem více ten konec symbolizující "ticho po pěšině" a možnost otevřeného a méně sentimentálního konce. Nikdy se mi punk nelíbil a pokud se dočista nezblázním tak ani nezačne, ale taková ta atmosféra čišící i z nových slibných tváří se nedá jen tak odhodit do koše. Oceňuji odkaz na The Clash, protože jako správný milovník hudby si občas nechám poradit z filmů :-). Dalo by se říci, že na české poměry slušná podívaná.(3.2.2013)

 • Slarque
  ***

  Richard Řeřicha nám dokázal, že punk byl mrtvej už na začátku 80. let. Jeho vzpomínky na vlastní mládí jsou dobře natočené, i ti neokoukaní herci jsou lepší než další sestava populárních tváří, jen samotný příběh je tak nějak o ničem. Z hudby se mi jednoznačně nejvíce líbila písnička od November 2nd, která zněla pod závěrečnými titulky. Tedy věc, která s punkem také neměla nic společného. Přestože mi to vzhledem k tématu přijde málem jako protimluv, tenhle film je nakonec dokonale průměrný (50%).(21.6.2012)

 • Malarkey
  ****

  Slušný český tématický film, u kterého si myslím, že je škoda malé reklamy i v místě, kde film vznikl. Není totiž vůbec špatný. Trošičku mi připomíná stylově Občanský průkaz, ale pořád se točí kolem úplně jiné sorty lidí, která ale na druhou stranu měla společnou klubovnu - hospodu. DonT Stop je plejáda zajímavých neokoukaných herců, v podstatě dobrého, i když kostrou klasického příběhu a hlavně velice příjemného a stylového zpracování, které z filmu činí, podle mě, opravdu zajímavý kousek.(9.1.2013)

 • - Tvůrci se rozhodli hlavní představitele ve věku 17-19 let hledat mezi studenty hereckých škol, kteří mají alespoň základní hudební zkušenost a ovládají nástroje, které ve své filmové kapele používají. (Sufferer)

 • - Kapela hrajúca na parníku je skupina The Barockers z Olomouca. (Jello Biafra)

 • - Kristína Svarinská prohlásila: „Nejzábavnější byly asi kostýmové a maskérské zkoušky. Zkoušet si oblečení z té doby a vyrábět look stylu punk bylo pro mě dost šokující." (Sufferer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace