Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ****

  Po dlouhé době konečně trošku lepší pohádka, nejvíc mě pobavil Miroslav Donutil v roli Lakoty. Na české pohádky slušné grafické zpracování. ( Hodnocení: 7/10 )(21.4.2012)

 • Tetsuo
  **

  Žánr české filmové pohádky je mrtvější než Michael Jackson. Tomu filmu chybí děj, napětí, logika, humoru je tam velmi málo.(11.2.2010)

 • Frajer42
  odpad!

  Jen za vždy skvělého Miroslava Donutila a k mému překvapení skvěle hláškujícího Petra Nárožného * nedám. Celá pohádka je výsostně trapná. Efekty naprosto pofidérní. Herecky až na pár vyjímek ubohé. Naprosto nevěrohodně interpretovaná doba. Naprosto debilní děj. Pohádka se táhne odnikud nikam. Naštěstí po hodině a půl přijde vynucené rozuzlení. Trapas, průser, odpad. Nebýt Donutila, vypínám.(3.7.2011)

 • WANDRWALL
  *

  Dětem se to líbilo, užívaly si to. Já se nudil, ale když se to dětem líbilo, tak pohádka splnila účel.(9.4.2011)

 • Hunt
  **

  Námět je vcelku sympatický, výprava pěkná, ale příběhová linka je fakt špatná, několika situacím se zbytečně věnuje (např. doktor Petr Nárožný a jeho "léčení" má veliký prostor, ale příběh nikam neposouvá, naopak ho velice brzdí), naopak důležité momenty (např. tři úkoly na navrácení vody, jsou ve finále téměř banální a zdálo by se až odfláknuté). Skutečně mě mrzí, že "česká pohádka" pomalu zmírá, i když mi příjde, že by stačilo málo a mohlo by být lépe.(14.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace