Já si myslím, že lidé, kteří se ocitli v podobných situacích se v chování hlavních hrdinů našli. Na autencitě příběhu velmi příspívali vedlejší ruchy, tady opravdu klobouk dolů před zvukařem.Mnoho věcí bylo filmem ukázano, nejzajímavější se mě zdál hlavní příběh veteienáře Domanského a jeho ženy. Mám dojem, že zbylé příběhy tu existují, právě pro širší pojetí tohoto příběhu. V každém případě Alice Nellis udělala velmi vydařenou pocitovku.(14.2.2016)

• Skip

Někdo mít děti může, někdo ne, někdo je chce a někdo ne. O tom by se dal natočit dobrý film, ale tenhle to teda rozhodně není. Celé je to tak špatně zahrané a zrežírované, že ani vracečky v čase nic neozvláštnily, natož aby filmu nějak pomohly. Spíš ještě víc umocňují celkovou nemohoucnost tvůrců, kteří nám chtěli naservírovat něco extra, ale to se jim jaksi nepovedlo.(5.12.2011)

• FilmFan24

Tak po "Tajnostech" je tohle velké zklamání...Mezilidské vztahy to je někdy dílo. Hm, tady asi pan střihač byl nějak mimo...nějak ten čas mi neseděl. Zatímco se lékařka rochní na dovolence kdesi v moři, Ukrajince naroste bříško tak, že nám i odrodí anebo vrcholem pro mě byl muž čekající na svou partnerku v parku, která na pár dní šla na zákrok do nemocnice. Chudák chlap, co tam chrápal, to se událo věcí...No a klasika u českých filmů - zvuk. Místy jsem si myslel, že aktéři mluví snad svahilsky nebo jak..já jim v televizi teda nerozuměl.(22.7.2011)

Nejsem žádný velký fanda ženských za kamerou, protože mi prostě nesedí jejich přetažená pocitovost. Stejně tak nejsem velký fanda depresivních blábolů o tom, jak je život na hovno, když nemáte aspoň jednoho fakana. Já jednoho měl a nechal jsem ho utratit, aby byl klid, a jsem snad nespokojený? Nejsem..:-)(31.12.2011)

• Jellini

Není to zas až tak blbý, jak se všude psalo. Je to aspoň nějak koukatelný. Ale houby o tom všem vím, ve svých třiadvaceti..(8.2.2012)