Nastala chyba při přehrávání videa.
 • togaf
  **

  Zajímavé téma zpracované nazajímavým způsobem. Ukáže se nějaký probém s potomky a pak už se jede podle schématu, na plátně se děje přesně to, co očekáváte, žádné překvapení, žádné podivování. Tak trochu nuda.(16.10.2012)

 • Lyli
  odpad!

  Tohle vážně nemá cenu vidět....pokud chcete dokument o neplodnosti, nevěře, ztrátě dítěte a vztazích, tak si pusťte ČT 2 . Tomuhle prostě nepohlo ani obsazení. Dodnes nechápu, proč se u nás filmy tohoto typu tolik cení.... Těch 111 minut života už mi nikdo nevrátí.(4.3.2012)

 • Malarkey
  *

  Čtyři příběhy, čtyři rozdílné názory na život. K ani jednomu mně nepřišlo, že by byly zajímavější, než hromada papírů, které stály předemnou a bylo třeba je roznosit. Balíkování jsem nicméně během filmu zfouknul a musím se přiznat, že jsem byl rád, že během filmu něco dělám. Ano, zajímavé a důležité problémy se během filmu řešili, ale s herci, kteří předvedli naprsoto nezáživné postavy a skutečností, že to nemělo vůbec žádný náboj, po kterém bych šel, i kdyby se za ním kouřilo.(17.7.2011)

 • triatlet
  ***

  O partnerství převážně vážně. A hlavně nedějově.(8.4.2012)

 • Enšpígl
  ****

  Já si myslím, že lidé, kteří se ocitli v podobných situacích se v chování hlavních hrdinů našli. Na autencitě příběhu velmi příspívali vedlejší ruchy, tady opravdu klobouk dolů před zvukařem.Mnoho věcí bylo filmem ukázano, nejzajímavější se mě zdál hlavní příběh veteienáře Domanského a jeho ženy. Mám dojem, že zbylé příběhy tu existují, právě pro širší pojetí tohoto příběhu. V každém případě Alice Nellis udělala velmi vydařenou pocitovku.(14.2.2016)

 • - Snímek se natáčel chronologicky, aby bylo došlo k většímu propojení herců a jejich postav. (Olík)

 • - Režisérka hercům před natáčením nedala přečíst scénář, jen je seznámila s jejich postavami a vzájemnými vztahy. Přála si, aby se herci vyjadřovali vlastními slovy. (oje)

 • - Ve filmu se setkávají skuteční manželé Filip a Zuzana Čapkovi. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace