Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mchnk
  ****

  Mé první setkání s režisérkou bylo příjemné. Dlouhá stopáž mi nepůsobila nejmenší problém, ani roztroušenost a jistá neucelenost všech osudů, které jsou v některých případech dost přetažené. Vše vyvažuje jisté alternativní pojetí snímku, které je dnes dost vzácné. Při pohledu na pokusy o kriminální drama s našimi nepřizpůsobivými spoluobčany či oprašování starých vesnických komedií, jež jsou postaveny na stupidním sexistickém humoru, je pro mě tento snímek známkou jisté záruky, že způsob vyprávění Alice Nellis je osobitý a celkově jiný. Možná přecitlivělý, nicméně slz máme v životě všichni dost. Mé hodnocení drží pevně i velmi jemný a nenucený hudební doprovod. Celkově se pro mě jedná o pozvánku na další filmy Alice Nellis.(25.1.2014)

 • DaViD´82
  ***

  O nich bez nich.(9.4.2012)

 • blackrain
  **

  Film plný paradoxů, ze kterého mohlo být výborné psychologické drama, ale není. Je to jen obyčejná a nezáživná mozaika lidských osudu. Bohužel jsou všechny postavy v tomto filmu příliš ploché. Měla jsem velký problém se s některou vůbec stotožnit nebo nějakým způsobem sympatizovat. Nebyla jsem vtažená do děje. Přitom tady jde o velmi vážné téma a osudy, které napsal sám život.(11.4.2012)

 • NinadeL
  **

  Samozřejmě má svou logiku, pakliže zabřezl celý tým kolem Nellis, že je to všechny vtáhlo do vyprávění o různých tvářích rodičovství. Ale způsob, jakým se s tímto životním obdobím vyrovnali, je téměř k neusledování.(20.8.2014)

 • Jellini
  **

  Není to zas až tak blbý, jak se všude psalo. Je to aspoň nějak koukatelný. Ale houby o tom všem vím, ve svých třiadvaceti..(8.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace