Oddechový čas při čekání na Lidice.(9.6.2010)

• blackrain

Film plný paradoxů, ze kterého mohlo být výborné psychologické drama, ale není. Je to jen obyčejná a nezáživná mozaika lidských osudu. Bohužel jsou všechny postavy v tomto filmu příliš ploché. Měla jsem velký problém se s některou vůbec stotožnit nebo nějakým způsobem sympatizovat. Nebyla jsem vtažená do děje. Přitom tady jde o velmi vážné téma a osudy, které napsal sám život.(11.4.2012)

• Raketka29

Neosobní pohled do života lidí, co děti mají a nechtějí, nemají a chtějí, mají a přišli o ně, mohli mít a zbavili se jich. Nakonec si bohužel řeknete jen "dobrá, další". Nic víc vám totiž tento film v hlavě nenechá.(17.1.2015)

• Jellini

Není to zas až tak blbý, jak se všude psalo. Je to aspoň nějak koukatelný. Ale houby o tom všem vím, ve svých třiadvaceti..(8.2.2012)

Velmi civilní projev ústředních postav v čele se skvělou a nejlepší paní Bydžovskou dává ještě více vyznít velmi intimnímu motivu příběhu(ů) lidí, kteří se pokoušejí či mají nebo nemohou mít či snad přicházejí o své dítě.!(1.2.2015)