Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  **

  Nejde o to, že Zoufalci jsou promyšlenou (a filmařsky vydařenou) sondou do života dnešních třicátníků, ale spíš o to, proč má někdo potřebu takové filmy vůbec točit :-( A jestli nerozumíte, třeba pochopíte po zhlédnutí.(3.7.2010)

 • ORIN
  ***

  Film formálně invenční, obsahově více než konvenční, o generaci nejen současných třicátníků absolutně nic nevypovídající, matoucí flashforwardy velmi přehledné, vnitřní monology resp. volně plynoucí myšlenky postav ala zvuková asynchronnost velmi originální. Na debut vcelku vyspělé.(18.11.2009)

 • Marthos
  ****

  Překvapivě výborná sonda do života současných třicátníků, která je pravdivá, trefná a vtipná přesně tam, kde má být a to se v českém prostředí mnoho nevidí. Nedoceněný film? Teprve neobjevený. "Já jsem si to vzal, protože jsem si prostě říkal, tak asi u něj budu spát, bydlí v centru, já pak co, na ten Čerňák už nic nejede. Tak jsem si prostě vzal to tričko na spaní a kartáček na zuby pro všechny případy, jsem nevěděl, že to bude takovej trapas."(28.6.2011)

 • moviesfan
  ***

  Škoda, že jednotlivé osobní životy postav nebyly zpracovány rozsáhleji. Mám z toho smíšené dojmy, kde převažují neutrální. Nechalo mě to chladným, ale světlé momenty Zoufalci mají.(7.7.2010)

 • hippyman
  ****

  překvapivě celkem kvalitní samotářoidní podívaná s množstvím povedených situací a celkem vtipnou flasbackovo-forwardovou gradací, prostě to stojí za to. 80% [Festival nad řekou, 2010](2.8.2010)

 • - Film o rodilých Jablonečácích byl natáčen v Jablonci nad Nisou, konkrétně v Klubu Na Rampě, na Mírovém náměstí a na sjezdovce na Dobré vodě. (Mr.Hawkeye)

 • - Pro většinu z herců (Žáček, Onufráková, Neužil, Kern, Štorková) se jedná o první větší zkušenost s filmem. (vendy63)

 • - Scénář vznikl na základě výpovědí přátel režisérky Jitky Rudolfové. (Rocky62)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace