Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  **

  Ať si klidně žijí... ale neměli by se vydávat za něco co nejsou... za duchy, řekněme. Karel Janák tentokrát zamířil na ještě mladší publikum a vypálil produkt, který sice určité kvality obhájí, přesto zůstane někde na půli cesty mezi snímkem hodným pozornosti a přehlédnutelným gulášem namýchaným z žánrů fantasy a rodinného komedie, který zapomenete nejspíš ještě dřív, než po vás v kině vystydne sedadlo. 40%(13.10.2009)

 • sir-dave
  ***

  Asi záleží v jaké věkové skupině se nacházíte. Moje malé sestřenky jsou z toho nadšené, znají každý dialog a moc se jim to líbilo. Svůj účel to patrně splnilo. Pro starší publikum to už bude horší. Nejvíc bych pochválil hudbu a všechny exteriéry a interiéry. Jen ten Pavel Kříž mi tam ze svým výkonem neseděl...(19.1.2011)

 • togaf
  *

  To byl ale blábol. Nemám ráda pohádky, kde dobro vyhraje díky deux ex machina - tady zjevení jejího královského veličenstva. Děti měly být asi nositely humoru, no nepovedlo se. A 105 minutová stopáž téhle "pohádce" nepomohla.(2.1.2012)

 • becki_tu
  odpad!

  Tohle nemohl točit Janák střízlivej. Herci neskutečně přehrávají, hudba je přinejmenším podivná a scénář se omezuje na scény typu "děti běhají po lese, děti běhají po hradě, děti si hrají na schovávanou, děti se pokouší hláškovat a Pavel Kříž se snaží hrát záporáka". Diváci nad 6 let by měli mít před začátkem filmu upozornění o častém výskytu infantilního humoru a trapných hereckých kreací téměř všech zúčastněných.(26.12.2010)

 • AntonG.
  **

  Lahůdkově přehrávající záporák Kříž a jeho dementní poskokové nemají chybu, zbytek už za moc nestojí.(1.2.2010)

 • - Jedná se již o druhý český historický film, který byl v roce 2009 uveden v kinech, i když se původně počítalo se seriálem pro televizní obrazovky. Oním prvním je snímek Jménem krále, což měl být původně televizní „pilot“ k seriálu. (Taninaca)

 • - Lokace natáčení: Novohradské hory, Český kras, Českolipsko, Lipnice, Křivoklát, Hlubočepy a hlavně úžasná tvrz Cukenštejn (POMO)

 • - Původní název plánovaného sedmidílného seriálu byl „Než se táta vrátí“. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace