Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SeanLSD
  ***

  Tak ďaleko od katastrofy ako moje očakávania od tešenia sa na niečo príjemné. Janák pre deti je o mnoho tried zábavnejší ako Janák pre puberťákov a mnohé naznačuje, že bude schopný tvoriť aj skutočne výborné filmy pre dospelých. To berem.(10.10.2009)

 • honajz
  *

  Dětské herce uměl režírovat Smyczek, Plívová-Šimková, ze současných režisérů Jandourek. Ale Janák to prostě neumí. Navíc má v ruce mizerné karty - naprosto nudný a nezajímavý scénář, výpravu od skupin historického šermu, vtip od Trošky a z Kameňáků (v pozadí sere kůň, ha ha ha), a navíc mu filmem proplouvá neskutečné herecké Voříškové dřevo.(14.1.2010)

 • Big Bear
  **

  Jsem vlastníkem DVD a viděl jsem kousek běžet i na ČT. Jelikož střefověk ve filmech , knižně i v archeologii mám rád, celkem jsem se na to těšil i když jsem se bál, že to bude spíš pro hodně malé děti cosi o rytířích a princeznách...Asi každému je jasné, že tohle nebude žádná středověká řezničina ve stylu Ironcladu apod... Je to vlastně pohádka o zlém šlechtici s bandou tupounů, který má zálusk na hrad hodného šlechtice, který má kupu dětí co mu pomáhají bránit hrad... A pomáhají tak, že nakonec (jak to ve správné pohádce chodí) zlí prohrají... jejda snad nespoileruji ! .-) Ačkoliv máme skvostné exteriéry i interiéry pro středověké filmy, lecos ve filmu působilo dost papundeklově. K ději samotnému se nebudu vyjadřovat, protože již nejsem cílovou skupinou diváků. Herecké výkony jsou rozporuplné. Zatímco u dětských hrdinů na hradě hodného šlechtice (Prachař) se místy o herectví nedá ani moc mluvit, na hradě zlouna (Kříž) celá jeho banda neskutečně přehrává... A tak jediné co mne jako dospělého diváka zahřálo na srdci (ano vím, jsem s tím v komentech již otravný) byl pohled na krásnou Terezu Voříškovou... že to jako celek nebylo ono mi však vlastně nenápadně předvedl syn, který to viděl jednou a už o to nejeví zájem což bych si u jiných oblíbených a stokrát jím pouštěných filmů zatraceně přál.... Celé to na mne působí jako dost nedotažené dílko. A přitom to nemuselo být v souhrnu až tak špatné, ale těch nedodělků tam bylo přespříliš.... * *(5.6.2014)

 • sir-dave
  ***

  Asi záleží v jaké věkové skupině se nacházíte. Moje malé sestřenky jsou z toho nadšené, znají každý dialog a moc se jim to líbilo. Svůj účel to patrně splnilo. Pro starší publikum to už bude horší. Nejvíc bych pochválil hudbu a všechny exteriéry a interiéry. Jen ten Pavel Kříž mi tam ze svým výkonem neseděl...(19.1.2011)

 • Skejpr
  ***

  Na Janáka překvapivě slušné. Je vidět, že ten člověk evidentně má ponětí, jak by se to mělo dělat v velkém světovém filmu a potěšující je, že se mu to občas i daří napodobovat. Škoda, že čas od času se stále ještě projevuje jako mladý diletant a seká vyloženě školácké chyby...(11.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace