poster

Panika v městečku

 • Belgie

  Panique au village

 • slovenský

  Panika v mestečku

 • anglický

  Town Called Panic, A

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / Francie / Lucembursko, 2009, 74 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jhershaw
  ****

  Originální, absurdní, šílené, zábavné. A krátké, to se ve Varech počítá.(12.7.2009)

 • Fr
  ***

  ,,VŠECHNO NEJLEPŠÍ KONI“..... /// Je 21. června a kůň má narozeniny. Leží na gauči a čte noviny. Tahle informace ovšem kapku rozhodila jeho přátele – kovboje a indiána... Umělohmotný postavičky z pytlíků v rolích, který by mě bavilo ,,dabovat“. Třeba koně, teda pana Koně, kterej nemá hudební vlohy a vyzvednout zvířata z hudební školy jezdí autem. Animák (?) na hranici šílenství a geniality. Takže šílenství.... Rozhodně největší podivuhodnost, co jsem dneska viděl. Zajímalo by mě, co by na to řekla Hermína Týrlová. Ale třeba by si u dezertu slámy s čokoládou ani nepomyslela, že tady někomu slušně hráblo... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Je 20. června a mám koně (doporučuju mu koupit radši čepici...). 2.) Jsem obdivovatel vtipů typu : Sedí..... 3.) Hledám příjemnej film k poslechu muziky od Vincenta Venery. 4.) Thx za titule ,,Domingo Pittman“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(10.11.2011)

 • ORIN
  *****

  I když pro podobný typ filmu sedí spíše formát Večerníčku (viz. Panique au village), jde o koncept a zpracování natolik originální, které nemá v současné animované tvorbě obdoby a plné hodnocení je naprosto zasloužené, stačí vzpomenout na googlujícího koně či jen na indiána valícího se ze schodů, sranda k popukání. Geniální! Jednoduché! Naprosto odzbrojující!(16.12.2009)

 • Chlupis
  ****

  Z čistě diváckého hlediska je to geniální zábava jen 15 minut. Jenže ono je úplně jedno, jestli je to 15 minut úvodních, prostředních, závěrečných či úplně jiných.(12.7.2010)

 • Rogue
  ****

  Kovboj, indián a kůň a bydlej spolu v takovym baráčku... indián má pokoj s kovbojem, takže jsou asi trochu teplí, ale kůň je zabouchlej do paní koňový, co učí v hudebce. No a kůň má narozeniny a tak mu indián s kovbojem chtěj postavit barbecuje gril. Jenže když objednávaj cihly po netu, tak omylem místo 50 cihel objednaj 50 miliónů. A tak aby se kůň nenasral (protože nejspíš všechno platí), tak ty cihly naskládaj nahoru na barák. Jenže ono jim ho to zarazí do země a tak musej postavit novej. No, jenže když ho rozestavěj a ráno vstanou, tak zjistěj, že jim ho ukradli potápěči z jezera od sousedů a paní potápěčová jim tam dělá vafle. No a tak o ten barák začnou válčit a házej po sobě mečouny a střílej krávy a tak. Jo a taky jsou chvilku na antarktidě, kde jezdí skupinka šílenejch vědců v obrovskym plechovym tučňákovi, co odpaluje sněhový koule.(20.11.2009)

 • - Za 260 dnů se dvojici animátorů podařilo oživit na 1500 plastových protagonistů - každou postavičku bylo třeba nejméně dvěstěkrát naklonovat a rozhýbat do souvislého pásma. (Sinecod)

 • - Film bol premietnutý v oficiálnom nesúťažnom výbere filmového festivalu v Cannes 2009 a ako úvodný film Medzinárodného festivalu animovaných filmov v Annecy 2009. (maryam)

 • - Snímek vyhrál cenu diváků na Fantastic Festu 2009 v texaském Austinu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace