Panika v městečku

Panika v mestečku

Town Called Panic, A

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / Francie / Lucembursko, 2009, 74 min

Nemôžem sa nepodpísať pod názor, ktorý tu uviedol Matty. Niet čo dodať. 85%(1.2.2015)

Ze začátku si člověk řekne jo! Pak ho to začne urážet až nudit. Tento film mě zůstat kratší tak o půl hodiny a byla by to bomba. I když takový krávy ty budou vždy cool! // 36. LFŠ UH(3.8.2010)

panika v městečku je opravdu velmi divoký a "panikářský" film, jehož děj je někdy téměř obtížné sledovat.. Jeden šílený nápad střídá druhý a má to všechno tempo jak některé závody formule 1, ale na druhou stranu, tvůrcům postupně pomalu docházejí nové nápady, což se snaží chytře zakamuflovat vyhrocenou akcí a super pointama. A vcelku to vychází. I když jsem viděl rozhodně i vtipnější filmy, a moje přehnaná očekávání nějakého opravdu pro mně úžasného humoru, která vycházela z těch všech nadšených komentářů zde, byla trochu zchlazena, stále je to velmi velmi zajimavý počin, už jen vizuálem, který sám o sobě někdy působil vtipněji než dialogy a příběh jako takový. Ale i když vše nebylo stoprocentně tak, jak mohlo být, budu si tento svěží a zábavný film určitě pamatovat. A ta "exotická" francouzština taky zapůsobí jako plusový faktor. A hlavní postavy, hlavně ten kovboj a indián by měly vyhrát nějakou cenu za nejsympatičtější postavy od Krtečka :))(14.2.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $138,208Tržby Celosvetovo $423,000║ taká uletená haluška /60%/(15.4.2010)

Tak toto bolo fakt husté ! Je to plné prekvapení a neustále sa gradujúce !(24.7.2010)

• - Film je natočen podle stejnojmenného seriálu, kde kovboj, indián a kůň vystupují v každodenních pětiminutových skečích. (Terva)

• - Snímek vyhrál cenu diváků na Fantastic Festu 2009 v texaském Austinu. (Terva)

• - Film bol premietnutý v oficiálnom nesúťažnom výbere filmového festivalu v Cannes 2009 a ako úvodný film Medzinárodného festivalu animovaných filmov v Annecy 2009. (maryam)