Panika v městečku

Panika v mestečku

Town Called Panic, A

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / Francie / Lucembursko, 2009, 74 min

Bláznivá jízda od začátku až do konce, nacpaná tunama nápadů. 70%(1.10.2011)

Takhle splašený animák jsem ještě nikdy neviděl. Originální, šílené a velice zábavné!(9.3.2010)

To byla ale úchylná blbina, ale když ono se nedalo nesmát a nedivit se, co zase autoři vymysleli za další šílenost.(21.12.2009)

Nesdílím obecné nadšení nad tímhle celovečerákem, i když se nepochybně jedná o originální záležitost, která by ale mnohem víc vynikla v podobě série krátkometrážních filmů. Takový seriál podle všeho existuje a rád mu věnuju svou pozornost, jakmile se u nás objeví. Panika v městečku staví na naprosté ulítlosti postaviček i děje, je to takové animované dada, kdy člověk přemýšlí nad tím, co si scénárista a výtvarníci šlehli, než něco takového stvořili. Ale jak jsem napsal výš, celovečerní film chce něco víc než jen neúctu k zaběhaným pravidlům a velkou fantazii. Celkový dojem: 55 %.(12.8.2011)

Tak toto bolo fakt husté ! Je to plné prekvapení a neustále sa gradujúce !(24.7.2010)