poster

Experiment

 • USA

  The Experiment

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2010, 92 min

Režie:

Paul Scheuring

Scénář:

Paul Scheuring, Don Bohlinger (původní scénář)

Hudba:

Graeme Revell
(další profese)
 • LIVINGDEAD
  ****

  Rozhodně lepší verze než původní německá. Černoch - herec Forest Whitaker, byl hnusák. Sám bych ho pomaličku čtvrtil, abych slyšel, jak trpí. No a herce Adriena Brody v poslední době vidím v každém filmu. Např. nedávno jsem ho viděl, jak šukal tu opici ve filmu "SPLICE". :-) Dávám 80%(25.8.2010)

 • Ketri
  ***

  Bylo to tak na **, ale Brody je Brody. Poněkud nepovedený experiment s Experimentem. Nevím, jestli mají Němci s tímto tématem "více zkušeností", ale v německé verzi je krásně vidět postupný vývoj postav a postupné dělení stáda na lovce a lovené. Pochybuji, že by se postava jistého dozorce vyprofilovala tak rychle. Ad verbal111 Elijah Wood přeci pozoroval experiment tou kamerou ... !(30.8.2010)

 • 3DD!3
  ***

  Tím koncem to dost zazdili. Čekal jsem něco hutnějšího a hlavně ne tak odbytého. Ale Forest Whitaker je tu zase jednou nezapomenutelný. "Potřebuji, abys uklidil můj záchod."(5.3.2011)

 • LiVentura
  ***

  Hrozivé téma, když jedinec, který by jindy nepronikl, dostane v úzké společnosti šanci, můžou se dít strašlivé věci, aneb hra na chování..(10.9.2013)

 • LihO
  ****

  Pre mňa je to konečne po dlhšej dobe film, ktorý ma tak vtiahol do deja, že som si takmer neuvedomoval, že je to iba film :) Super scenár, geniálne obsadenie a skoro po celú dobu neskutočná atmosféra. S Brodyho postavou som sa tak stotožnil, že keď sa bil, tak sám som mal chuť udrieť si jednu zaňho :) Originál som nevidel, takže porovnať nemôžem, no čo sa tohto remaku týka, tak to stálo za to :)(22.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace