Damian Sloan (Paul Logan) pracuje ako agent CIA. Je jedným z najlepších; takmer dokonalý bojový stroj schopný zneškodniť svojho protivníka rovnako dobre holými rukami ako aj použitím strelnej zbrane. Jeho posledná misia ho zaviedla do Ruska, kde pátral po genetickej bombe s hrozivým devastačným účinkom. Jej výbuch vyhladí všetko živé, technológie a budovy však ponechá nedotknuté. Damian mal tú smolu, že táto nebezpečná zbraň sa krátko predtým dostala do rúk Dragomira (Andrew Divoff), nebezpečného medzinárodného teroristu, ktorý ju určite nevlastní zo zberateľských dôvodov. Sloanovou úlohou je ho vypátrať a zmocniť sa bomby. (beso74)

Z0oMb3E odpad!

Čo musí mať film, aby uspokojil akčne naladeného popkornožrúta? Streľbu, výbuchy, sex a automobilovú naháňačku. Čo treba akčnému béčku aby sa k nemu vôbec ľudia dostali? Drsný plagát, a čo najviac záberov na prsatú hrdinku v traileri. Čo na tom, že samotný film nestojí za nič. Čo na tom, že zápletka je tak stupídna a kŕčovitá, že sa na to nedá poriadne ani zasmiať. Hlavné je, že film je už natočený a čakáme kto sa nachytá na efektný názov. Nevyžívam sa v akčných veciach no Ballistice som jednoducho neodolal Paul Logen je u mňa zárukou najvyššej kvality. Do filmu som šiel s pocitom, že to bude zábava a nekontrolovaný smiech. Zo začiatku bol, v strede ma nechali vydýchať a záver si vychutnajú ozaj len fainšmekri. Holywood Wizard sa majú ešte čo učiť o samotnej béčkovosti. BTW. Ten, kto si myslel, že balistika je veda o pohybe strely, žil v totálnom omyle. Balistika sú totiž opajcnuté pohyby z Equilibrium-u až na to, že sa občas netrafíte ani z pol metra. ()

mosnak odpad!

Amatérismus v plné kráse! Zlákal mě docela přitažlivý obal,ovšem poté přišlo kruté vystřízlivění :-( ()

Boudyy

Davi dostal na stará kolena zase jednou hlavní roli a dopadlo to zle. Já nemám nic proti akčnímu žánru, který považuji za svůj nejoblíbenější, ale tohle? Tohle byla snad parodie na klasické žánrovky. ()

ivan_g odpad!

Asi po 20-ti minutách jsem to zastavil, déle jsem to již nemohl vydržet… Něco tak ubohého jsem již dlouho neviděl. ()

+sfinx+ odpad!

Film v sobě mísí to nejhorší z podobných akčních blbostí. Ubohost herců si podává ruce s pitomostí postav. Po shlédnutí pěti minut už nemám důvod žít..:-) ()