poster

Kovbojové a vetřelci

 • USA

  Cowboys & Aliens

 • Slovensko

  Kovboji a votrelci

Akční / Thriller / Western / Sci-Fi

USA, 2011, 114 min (SE: 135 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  **

  Šesť scenáristov potrebných na napísanie prostučkej priamočiarej báchorky, 160 miliónov na lacnotou smrdiaci blábol s hviezdami nižšej svietivosti. V synonymickom slovníku pod pojmom "nudná rutina" nájdete aj "Favreauova réžia". Bez nadhľadu, bez napätia, bez ničoho. Koho toto bavilo, má veeeľmi nízke nároky.(10.8.2011)

 • T2
  ***

  Rozpočet $163miliónovTržby USA $100,240,551Tržby Celosvetovo $175,910,315Tržby za predaj Blu-ray v USA $23,223,846 //počet predaných kusov 955,121Tržby za predaj DVD v USA $24,422,216 //počet predaných kusov 1,506,089║ Samozrejme ide o dosť predraženú záležitosť, asi dosť padlo na honoráre od producentov, režiséra, cez scénaristov až po hercov, lebo stačí si pozrieť úvodné titulky a jedno známe meno za druhým tam frčí, tam možno skončilo aj pekných $80miliónov. K filmu asi toľko ako popcorňák o nič horšie než Transformers 3, príbeh stráviteľný, Daniel Craig ako ostrieľaný kovboj dosť dobre ťahal film, záver troška suchší, priemer. /60%/(11.12.2011)

 • bestlama
  odpad!

  Grrrr..... stupidní, strašné a hlavně nudné ... Nečekal j sem, že bych tomuto filmu mohl dát méně jak 2*, ale opak je pravdou. Ten film nestojí za nic. Jen ve mně vyvolával pocity: Jak tohle mohlo vůbec vzniknout? ... Jeden z mála filmů, který jsem nemohl ani dokoukat, protože přes zbytečně roztahanou stopáž to vlastně ani jinak nešlo ...(21.8.2011)

 • CANNIBAL
  **

  Na to, jak byl tento film hvězdně obsazený, tak je to hotový céčko, což jsem ovšem nečekal. Dobrý nápad to rozhodně byl (hlavně prostředí na divokém západě a setkání se s ufo) , ovšem to by muselo hned z počátku utéct více unesených zajatců a ozbrojit se jejich mimozemskou technologií a ne pouze Daniel Craig. Trapnost byla hlavně v mimozemšťanech. První průzkumný výsadkový oddíl má jen minimum zbraní. Naprosto žádné štíty a jdou prozkoumat neznámou planetu za účelem pozdějšího obsazení dalšími oddíly a dobývání cenného kovu? Naprostá hrůza. Děj se navíc dal velice snadno odhadovat. Zvládlo by to i dítě z mateřské školy. Hotová bejkárna pak byla v provedení lodi, kde hlavní loď bije přímo do očí tvarem podobný protáhlé velitelské věži (komín) na ponorce něco mezi Skipjack a Sindhughosh. A menší lodi na palbě mateřské jsou ve tvaru stonožky. Designér musel být nejspíš v podnapilém stavu, když to vymýšlel. Je to naprosto zcela bez originálního nápadu. A úplně nejhorší co na tomto filmu bylo, jest vykrádání nápadů z jiných filmů. Které že to jsou, snad pozná i ten nejobyčejnější lajk.(27.12.2011)

 • Dever
  ****

  Aj keď je western jeden z mojich najneobľúbenejších žánrov tak práve pri Cowboys and Aliens mi vôbec neprekážal už len z dôvodu nie zlej kombinácií s sci-fi žánrom. Pre veľa ľudí zlá kombinácia, ale pre mňa je to niečo nové, niečo čo som ešte nevidel a čo ma milo prekvapilo. Krásna vizualizácia, dobré herecké obsadenie a pekný soundtrack si zaslúži moje uznanie....... 80%(22.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace