Exmanželka za odměnu

Lov na exmanželku

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

• Xmilden

Hodilo by se říci že tam kde loňský rok Butler zakončoval a to komedií Ugly Truth, tam nový rok zahajuje. Tentokráte Katherine Heigl nahradila poběhlice Jennifer Aniston, která snad už hrála s každým trošku známým hercem v nějaké romantické komedii. Nevím jestli se to jejím fanouškům ještě neplete. Na polibek mezi ní a Butlerem se čeká až do závěrečné scény. Nemusím zdůrazňovat že oproti Ugly Truth ubylo vtipu a že Butlera mám mnohem raději jako ultimátního bíjce, který lidi posílá rovnou do horoucích pekel.(3.5.2010)

• verbal

Tento Klenot si zaslouží jediné: Proložit minimálně čtyřmi dvacetiminutovými bloky vložek, čističů hajzlů, tablet pro chlapy, co se nemohou v noci vychcat a prášků, co dokonale vyperou natrávený bramborový salát z vaší košile, aniž by vybledla, a šup s tím na Novu. Samozřejmě až ve dvě ráno, aby to nemohlo zkazit vynikající vkus diváků Felací v žůžové ohradě! Pět hvězd každému, kdo dokouká tuto bezcharakterní, trapnou, slaboduchou, neoriginální, tupou sračku do konce!(14.4.2010)

Bavil som sa... jedna z tých lepších "romantických" komedií v danom žánri, v podstate nič viac som ani nečakal a preto relatívna spokojnosť. Príjemná ústredná dvojica, nabušený soundtrack, pár dobrých momentov... 6/10(12.4.2010)

• Hal_Moore

Poslední dobou vidím asi až nezdravě mnoho upoutávek na akční filmy s romantickou zápletkou. Žánrové spojení, které mně osobně nejde dohromady. V těchto případech je totiž zhola nemožné, aby jedna a jedna daly dohromady dvě. Tak jsem si řekl, že vyzkouším alespoň jednu rychlou jednohubku. Dostal jsem nejspíš to co jsem očekával. Málo záživnou akci a nepřesvědčující chemii mezi ústřední dvojkou. Butler by měl raději zakotvit buď v plně akční poloze nebo v plně romantické, Aniston má taky na víc, což nejednou ukázala. Skoro vůbec jsem se nebavil, nejvtipnější postavou byl Jason Sudeikis (kolega Jennifer), který byl na scéně žalostně krátkou dobu. Ostatní (včetně režiséra či scénáristy) jim příliš nepomáhají. Celý film je vlastně o utíkání. Buď utíkají hlavní představitelé před všemi ostatními, nebo Jennifer před Gerardem. Nevím, zda-li tvůrci šli s oním utíkáním tak daleko schválně, jen aby většina diváků z kina také utekla, neboť já vzal málem nohy na ramena. Po hodině jsem byl unavenější než jakákoli postava, která zrovna koukala z plátna, unaven z veškerého dění. Ničím výjimečný zážitek, ale přežil jsem jej bez úhony.(12.10.2010)

• bassator

Exmanželka možná "za odměnu" byla, tento film naopak za trest... - 25%(31.5.2012)

• - Sarah Jessica Parker byla zvažována na roli Nicole Hurley. (c.tucker)

• - Kvôli úvodnej scéne divokých osláv Dňa nezávislosti, kde hlavný hrdina Milo prenasleduje zločinca na chodúľoch, museli na niekoľko týždňov zablokovať tri newyorské bloky. Natiahli po nich hustú sieť drôtov a káblov a so stovkami komparzistov nacvičovali komplikovanú akciu. (Very_kuul)

• - Jedna z klíčových sekvencí filmu se odehrává v Atlantic City a od samého počátku tvůrci filmu usilovali o to, aby ji tam skutečně mohli natáčet. Ačkoliv měli původně v plánu natáčet tam jen zhruba den či dva, nakonec si naplánovali celý týden. (darek kartac)