Exmanželka za odměnu

Lov na exmanželku

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

• Pepinec

Ono natočit film není jako rozhodnout se, že udělám omeletu. Tu když podělám stačí spláchnout do záchodu a nikdo se nemusí nic dozvědět. Andy Tennant se ale rozhodl, že svojí omeletou nakrmí celý filmový svět a i když výběr hereckých ingrediencí nebyl špatný, zajímavost nápadů se pohybovala na úrovni záznamu jednání dolní komory.(15.12.2014)

Niektoré vtipy sú dobre, herci sú fajn, ale chcelo by to lepší scenár. 70% - 3*(4.9.2010)

• Le_Chuck

Na sedempalcový screen do lietadla ideálna záležitosť. 50%(8.7.2010)

Chvilkami som uvazovala aj nad styrmi, pretoze to bolo oooobrovske prekvapenie. Hlasky ako bejk, super atmosfera, samozrejme trochu (dost) pritiahnute za vlasy, ale ten humor, hudba a herecke obsadenie si ma ziskali, a preto si urcite tie tri zasluzia...(7.4.2010)

Scénář i děj jsou velmi slabý a chvilkou se člověk dost nudí. Pár vtipných scén by se našlo, ale to je celé. Od začátku do konce předvídatelný děj. Pár zvratů bych očekával, ale film proplouvá a není to ono. Andy Tennant se měl tohoto snímku lépe ujmout a nechat si více záležet. Gerard Butler a Jennifer Aniston mi do rolí sedli a viděl bych oba dva jako největší klad, ale čekal jsem od filmu jako celku mnohem více.. 5/10 = 55%(13.11.2010)

• - Kvôli úvodnej scéne divokých osláv Dňa nezávislosti, kde hlavný hrdina Milo prenasleduje zločinca na chodúľoch, museli na niekoľko týždňov zablokovať tri newyorské bloky. Natiahli po nich hustú sieť drôtov a káblov a so stovkami komparzistov nacvičovali komplikovanú akciu. (Very_kuul)

• - Jedna z klíčových sekvencí filmu se odehrává v Atlantic City a od samého počátku tvůrci filmu usilovali o to, aby ji tam skutečně mohli natáčet. Ačkoliv měli původně v plánu natáčet tam jen zhruba den či dva, nakonec si naplánovali celý týden. (darek kartac)

• - Nicole Hurley (Jennifer Aniston) sarkasticky označí svého partnera za Kojaka. Hereččin kmotr Telly Savalas ztvárnil tohoto oblíbeného detektiva v seriálu Kojak (od r. 1973). (Mr.Hudson)