Exmanželka za odměnu

The Bounty Hunter

Lov na exmanželku

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

Gerard Butler a Jennifer Aniston jsou zrovna jména, které mám dost rád. Takže mě Exmanželka za odměnu okamžitě zaujala. Příběh je trošku bláznivý, ale to vůbec nevadí. Příjemně jsem se u filmu uvolnil, odpočinul si a kolikrát i fajnově zasmál. Akce už bylo míň...ale komu to vadí?(8.1.2012)

Tahle komedie je mírně mimo a chtěla být až moc super, ale je taková sterilní. Na vině je scénář, který necitlivě spojuje romantickou linku s kriminální zápletkou, a není pak divu, že ve výsledku romantika nemá výrazné zastoupení a kriminální příběh je absolutně špatně pojatý. Vypadalo to, že Butlera role bavila víc, protože hraje s chutí, ale to se nedá s jistotou prohlásit o Anistonové, která působí hodně znuděně a raději chce být více sexy, než je u ní obvyklé. Dohromady tihle dva tvoří hodně podivný pár, u kterého mně nebylo dvakrát jisté, jestli se opravdu vroucně milují nebo vroucně nenávidí, vzhledem k průběhu filmu, kde se jejich vzájemný postoj stokrát změnil. A taky většina postav se zbytečně chovala hloupě, některé postavy zase děj oživily. Vtipů mohlo být víc a režie Andyho Tennanta film udržela v rovinách snesitelné podívané.(17.7.2010)

Vtipná komedie na jedno podívání. Dva hlavní hrdinové mě velmi bavili a zápletka byla přinejmenším originální. Několikrát jsem se zasmála a několikrát pozastavila nad nevydařenou scénou. Myslím, že 60% přesně odpovídá kvalitě filmu.(12.6.2010)

• Němi

Po všech stránkách tak strašně standardizované dílo bez kouska osobnosti a kouzla, s do krve vydřenou story a každou vedlejší postavou, že sledovat v něm tak sympatické a dobré herce jako jsou Butler a Jennifer Aniston, mu spíš paradoxně ubližuje než přidává. Pocit, že ti dva si zasloužili daleko lepší film je prostě o moc silnější, než snaha radovat na 'Bounty Hunter' alespoň z něčeho.(12.4.2010)

• Xmilden

Hodilo by se říci že tam kde loňský rok Butler zakončoval a to komedií Ugly Truth, tam nový rok zahajuje. Tentokráte Katherine Heigl nahradila poběhlice Jennifer Aniston, která snad už hrála s každým trošku známým hercem v nějaké romantické komedii. Nevím jestli se to jejím fanouškům ještě neplete. Na polibek mezi ní a Butlerem se čeká až do závěrečné scény. Nemusím zdůrazňovat že oproti Ugly Truth ubylo vtipu a že Butlera mám mnohem raději jako ultimátního bíjce, který lidi posílá rovnou do horoucích pekel.(3.5.2010)