Exmanželka za odměnu

Lov na exmanželku

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

• castor

Vyběhnou závěrečné titulky, v hlavě to blikne a člověk už přemýšlí, že ještě musí stihnout koupit rohlíky a půlku chleba. A vzpomene si tak akorát na to, jak byla Jennifer Aniston nasoukaná do nějakého luxusního modelu a kde jí co vykouklo. Bývalý polda a investigativní novinářka. Bývalý manželé, nějaká ta zápletka a snaha tvůrců o to, aby mezi nimi opět vzplanuly city. Nic víc, nic míň. Akce, humor, romance. Nefunguje toho moc. I přes kolísající úroveň nicméně nějak dojedeme až do konce, estetické křoví Butler i Aniston mělo už lepší momenty, nicméně buďme rádi, že producenti nezískali jinou dvojici. Rutina, která tak úplně neurazí, rozhodně však nijak neobohatí sbírku sběratelů romantických komedií.(27.12.2014)

• petero

Očakávaná taškarica. Dúfam, že blížiace sa podobné príspevky KILLERS (Kutcher + Heigl) a hlavne KNIGHT AND DAY (Cruise + Diaz) nebudú stáť len na looku dvojici hlavných predstaviteľov, ktorých tu vtipom v pohode prekonala vedľajšia postava “Vďaka Bohu, vy ste lekár?!” ale, že bude mať schopný scenár.(20.4.2010)

• Psema

Jak ukrást nevěstu pro rok 2010... nevtipné, hloupé a především neskonale nudné a utahané. Tennant už je asi senilní. Kdo nevěří, ať si sežene soundtrack. Bizarnější volbu hudebního podkladu jsem naposledy zaznamenal v Bollově Dungeon Siege, kde vyhrávala německá dechovka. Účast Butlera a Aniston je irelevantní, tohle by nespasila ani účast řízků z Expendables.(17.4.2010)

Niektoré vtipy sú dobre, herci sú fajn, ale chcelo by to lepší scenár. 70% - 3*(4.9.2010)

• IQ Tiqe

Tenhle film mě nějak nechytnul. Celou dobu jsem si říkal, že to neni až tak zlý, našlo se pár vtipných momentů, ale přese všechno jsem čekal, že přijde něco navíc, co přebije kýčovité romantické scény, že kriminální rovina něco přinese. Ale konec jen podtrhl, o jak jednoduchý film šlo, čimž mi hodně ulehčil rozhodování a můžu dát 2* s klidným srdcem.(26.6.2010)