poster

Exmanželka za odměnu

 • USA

  Bounty Hunter, The

 • Slovensko

  Lov na exmanželku

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviesfan
  **

  Ano, další průměr. Psal jsem to už několikrát - Jennifer je mi sympatická, sice bez velkých hereckých výkonů, ale i tady se mi líbila. Ovšem film si držel svojí linii po celou délku a ani jednou nevybočil do podprůměrnosti, či naopak do kvalitnější pozice.(24.4.2010)

 • HellFire
  **

  Jediné, co tu spolehlivě fungovalo, byl nechutně otravný kolega z práce.(27.4.2010)

 • Dever
  ***

  Soundtrack George Fenton: 1. Italia / Milo's Theme ,2. Nicole's Theme ,3. The Courthouse / Jimmy's Kidnap ,4. Looking for Nic / Drive to Atlantic City ,5. Nello Nic ,6. I'm Deadly Serious ,7. Trunk Calls ,8. The Bribe ,9. Ray / Dwight / Stu ,10. You Said Five ,11. The Seduction ,12. Tasered ,13. What We Had ,14. Black S.U.V. ,15. Nice Work ,16. Cupid's Cabin ,17. The Panther and the Depot ,18. Happy Anniversary / End Titles(9.6.2011)

 • Malarkey
  ***

  Gerard Butler a Jennifer Aniston jsou zrovna jména, které mám dost rád. Takže mě Exmanželka za odměnu okamžitě zaujala. Příběh je trošku bláznivý, ale to vůbec nevadí. Příjemně jsem se u filmu uvolnil, odpočinul si a kolikrát i fajnově zasmál. Akce už bylo míň...ale komu to vadí?(8.1.2012)

 • viperblade
  ***

  Exmanželka za odměnu (což je opravdu debilní název, mimochodem) je mým pátým zhlédnutým filmem od Tennanta. A čím více jeho filmů vidím, tím více se utvrzuju v tom, že je to rutinář, který nerad mění své zvyky a točí komedie, které jsme v různých obměnách viděli už mockrát. Nicméně, tentokrát si k tomu přizval jednoho velkého sympaťáka (aneb Butler zachraňuje, co jde) jednu řekněme dobrou herečku (podle traileru jsem si myslel, že Aniston je už hodně stará maškara, nicméně ve filmu se zdála hodně, hodně sexy, takže se jí zde omlouvám) a jednu lepší herečku v menší roli (ale že si tu roličku Christine Baranski vychutnala :-)). Na rovinu, není zde nic, co byste neočekávali už dobrou půlhodinu předtím, než se to skutečně stane, nicméně (moc) to nenudí a uběhne to vcelku rychle. Čekal jsem průser (jak říkám, trailer mě spíše odradil, než navnadil) ale dostalo se mi stravitelného filmu (záměrně neříkám komedie, zasmál jsem se asi třikrát). Nicméně pochybuju, že budu mít někdy chuť si tenhle film zopakovat. Ale na jedno zkouknutí, když večer není co dělat a vy fakt nechcete přemýšlet… proč ne.(28.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace