Exmanželka za odměnu

The Bounty Hunter

Lov na exmanželku

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

Teda musím říct, že Jennifer je vážně hot And cold! Jo, ústřední dvojice je fajn, ikdyž to jejich věčné pošťuchování už mě trochu začínalo nudit. A nikoho snad nepřekvapí, že téma-vražda je jen omáčkou okolo poměrně dlouhého putování za usmířenou. Vlastně je to jedno, jak to celé dopadne, je to jen o těch dvou, ale ani konec není až tak sladký, jak by se čekalo. 45%(24.7.2010)

• HellFire

Jediné, co tu spolehlivě fungovalo, byl nechutně otravný kolega z práce.(27.4.2010)

• bassator

Exmanželka možná "za odměnu" byla, tento film naopak za trest... - 25%(31.5.2012)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $67,061,228 Tržby Celosvetovo $136,320,546 Tržby za predaj DVD v USA $19,716,290 //počet predaných kusov 1,130,496 ║ Neveril som že režisér výborného HITCHa natočí až taký plochý vývar. Infantilnosť najhrubšieho zrna, kde herci fakt nemajú čo hrať, príbeh nič neponúkne, je to len zlepenec nejakých tupých scén, kde príde občas závan lepšej chvíľky ale tú vzápätí úplne znechutí nejaká nasledujúca odbitá stupídnosť, tento film je len jedná veľká zbytočnosť. /videl v kine: 35%/(8.4.2010)

Jennifer má tak krásný nohy, že se měla narodit jako stonožka, abych si to pořádně užil. Jediný co mě na filmu mrzí, krom absence sexu samozřejmě, že komediální rovina z první části se pomalu proměňovala v rovinu akčnější a ještě k tomu víc a víc fasovala romantickou příchuť. Ty tři hvězdičky jsou z odřenýma ušima a můžou děkovat za mou slabost pro Jennifer.(4.4.2011)