Večeře s April

Scénografie:

Rick Butler

Kostýmy:

Laura Bauer

9. 1. 2010 - 65%(9.1.2010)

vcelku zaujimave, hlavne kvoli tym vsetkym bizarnym postavickam (u mna jednoznacne vyhrava mama joy) a zaujimavemu vizualu, no napriek tomu to bolo dost nuda(16.11.2006)

Nie, nie. Hedgesov debut ani zďaleka nedosahuje kvality nedávno vypusteného Dana in real life. Medzi oboma snímkami vidieť akú takú podobnosť, ale zatiaľ čo mladší režisérov počin stavia na milom inteligentnom príbehu s fungujúcim vtipom, Večera s April ostala v každom aspekte tak na polceste. Nie je to zlá robota, ale tentoraz by som povedal, že Hedges zaplatil nováčikovskú daň, ktorá ho našťastie posilnila a zaslúžené ovocie prišlo už nasledujúcim filmom. Osobne ma dosť rušila aj digitálna kamera.(14.4.2008)

Čekal jsem, že v tomhle filmu Katie Holmes předvede něco jinýho, než jak jsem na ni zvyklej (v každém filmu ji beru jako vážnou šprtku), ale ani po tomhle snímku, kterej mě jinak docela bavil (především díky Oliveru Plattovi), jsem na ni názor nezměnil a furt ji beru jako průměrnou herečku, která to podle mě nikam nedotáhne (i když, díky Batmanovi se přeci jenom možná někam dostane).(18.9.2005)

• Handle

Námětově docela zajímavý film podle mě vůbec nevyužil svého potenciálu. Na komedii málo humoru a na drama málo prostoru. Škoda, ale přišlo mi to děsně nezajímavý.(1.9.2011)

• - Spoiler: Když April pláče na posteli poté, co její rodina ujede, měla původně říct: „Věděla jsem, že se to stane.“ Režisér cítil, že by to vypadalo, jakoby myslela na sebe spíše než na ostatní, čímž by popřela vše, co dosud udělala. Věta se nakonec překryla pláčem. (HellFire)

• - První vlastní scénář Petera Hedgese. Všechny ostatní byly adaptacemi. (HellFire)

• - Peter Hedges se nechal inspirovat příběhem o studentech, kteří si půjčili byt, aby tak spolu mohli oslavovat Díkuvzdání v Manhattanu. Trouba byla mimo provoz a tak chodili ode dveří ke dveřím ve snaze najít troubu, ve které by krocana upekli. (HellFire)