Večeře s April

Tami Reiker

Mark Livolsi

Kostýmy:

Laura Bauer

Jestlipak by se princeznička Katie Holmes nechala po sňatku s Tomem Cruisem do něčeho podobného uvrtat? Přesto příjemné překvapení..(21.4.2008)

vcelku zaujimave, hlavne kvoli tym vsetkym bizarnym postavickam (u mna jednoznacne vyhrava mama joy) a zaujimavemu vizualu, no napriek tomu to bolo dost nuda(16.11.2006)

Jamie Olivier by sa asi čudoval, inak je to ale rozhodne veľmi pekný film o zmierení, nových začiatkoch a naviac príjemne kratučký. Trocha bolesti ešte nikoho nezabilo. Katie Holmesová má na konte konečne kvalitný film, v ktorom je titulnou postavou!(30.9.2005)

Oscar 1 nominace: Herečka VR - Patricia Clarkson(1.3.2004)

Až neskonale jednoduchý príbeh, ktorý je postavený na najbanálnejšej zápletke akú som mal možnosť vidieť. Ale zase na druhú stranu si vôbec nemyslím, že je to zlé. Pretože jednoduchý film, svedčí o jednoduchých ľuďoch a ich zložitých problémoch. A práve v tomto je Hedges absolútne perfektný. Jeho postavy doslova dýchajú životom a aj keď je celý film až neskonale amatérsky ,tešíte sa na koniec a na vyústenie snaženia hlavnej hrdinky, v podaní perfektnej Katie Holmes. To dievča vie hrať. Vedľajšie postavy rovnako. Film je krísne cynický a krásne úprimný, hovorí o nutnosti a potrebe ľudí si pomáhať a tiež nám pripomína, že rodina je to najdôležitejšie. Síce nie taký pohodový ako neskorší Dan in real life, ale rozhodne je to viecej uveritelnejšie a tento film sa mi naozaj páčil.(22.3.2009)