poster

Večeře s April

 • USA

  Pieces of April

 • Slovensko

  Večera s April

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2003, 81 min

Režie:

Peter Hedges

Scénář:

Peter Hedges

Kamera:

Tami Reiker

Střih:

Mark Livolsi

Kostýmy:

Laura Bauer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $300,000Tržby USA $2,528,664Tržby Celosvetovo $3,272,028(25.1.2010)

 • bassator
  ***

  9. 1. 2010 - 65%(9.1.2010)

 • Ridick
  ***

  vcelku zaujimave, hlavne kvoli tym vsetkym bizarnym postavickam (u mna jednoznacne vyhrava mama joy) a zaujimavemu vizualu, no napriek tomu to bolo dost nuda(16.11.2006)

 • gudaulin
  ***

  Malý konverzační film s řadou drobných vtípků, který ukazuje hollywoodskou hvězdičku Katie Holmes v poněkud odlišné roli, než jak ji její příznivci většinou znají. Sice jde o kousek pouze na jedno použití, ale bavil jsem se slušně, humor byl většinou funkční a scénář nesklouzává nikde do trapnosti. Komedie o jednom ztřeštěném kulinářském pokusu, na jehož úspěch nikdo nevěřil. Film, který sice nemusí vzbudit nadšení, ale získal si mé sympatie. Celkový dojem: 60 %. Nedostatkem filmu je určitá nevyváženost, daná mimo jiné i napjatým rozpočtem.(26.12.2008)

 • Matty
  ***

  Jak zareagovat na nonkonformně oblečenou dívčinu, která zazvoní u vašich dveří s větou „Dobrý den, můžu použít váš sporák?“? Osud přináší nečekané situace. A pak se zlomyslně pochechtává nad naším způsobem jejích řešení. Připravit večeři pro svou rodinu se nakonec ukáže být stejně zásadním problémem jako neochota jistých členů oné rodiny danou večeři pozřít, či se jí vůbec zúčastnit. Večeře s April zjevně nestála mnoho peněz, ale její nenásilný humor a situace „jako ze života“ pobaví více než kdejaká vysokorozpočtová podívaná. Nevím, šlo-li o záměr, ale společnost (umně zamaskované) Katie Holme mi byla mnohonásobně příjemnější nežli čas trávený se zbytkem její famílie. Šlo o nesympatické figurky, z nichž byla nejvíce iritující matka, jejíž postavu scénář nejspíš popisoval jedinou větou: „chová se divně a má depku“. Přesto je April rozhodně více než jenom Hedgesovou rozcvičkou na výtečného Dana. 70% Zajímavé komentáře: ChewieDC, ScarPoul(23.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace