Večeře s April

Scénografie:

Rick Butler

Kostýmy:

Laura Bauer

Malý konverzační film s řadou drobných vtípků, který ukazuje hollywoodskou hvězdičku Katie Holmes v poněkud odlišné roli, než jak ji její příznivci většinou znají. Sice jde o kousek pouze na jedno použití, ale bavil jsem se slušně, humor byl většinou funkční a scénář nesklouzává nikde do trapnosti. Komedie o jednom ztřeštěném kulinářském pokusu, na jehož úspěch nikdo nevěřil. Film, který sice nemusí vzbudit nadšení, ale získal si mé sympatie. Celkový dojem: 60 %. Nedostatkem filmu je určitá nevyváženost, daná mimo jiné i napjatým rozpočtem.(26.12.2008)

Jestlipak by se princeznička Katie Holmes nechala po sňatku s Tomem Cruisem do něčeho podobného uvrtat? Přesto příjemné překvapení..(21.4.2008)

Místy velmi humorné, místy až tragické. Katie Holmes je více než příjemná, navíc je mi její způsob vaření blízký, připomíná mi to někoho, koho dobře znám, hehe, nehledě na to, že jakožto černá ovce rodiny dopadnu nějak podobně :)) 70%.(25.1.2006)

• Frenegonda

Neuvěřitelně slaboduchá rádobyvtipná záležitost. Musel jsem se moc přemáhat abych to vydržel do konce.(31.10.2007)

• Chrustyn

Nebýt přítomnosti několika známějších tváří, jednalo by se o naprosto nevýrazný a amatérsky působící (hnusná digitální kamera) nezávislák o mladé rebelce, která pozve svou rodinu na Den díkůvzdání, aby si konečně do očí mohli vyříkat to co v sobě dlouhá léta dusí.(9.8.2013)

• - "Caro Mio Ben" od Giuseppa Giordana je píseň, kterou zpívá Beth v autě. (HellFire)

• - I když je film věnován Hedgesově matce, která umřela na rakovinu, je jediným pravdivým momentem z jejího života věta, kterou pronese o zpěvákovi „Smack Daddym.“ Tato slova pronesla v nemocnici, až na to, že mluvila o Barry Whitovi. (HellFire)

• - Natočeno za 16 dní s rozpočtem 100,000$. Peter Hedge zaplatit 10$ za režii, 10$ za scénář a herci pracovali za 248$ na den. (HellFire)