Večeře s April

Tami Reiker

Mark Livolsi

Kostýmy:

Laura Bauer

Hedgesovu druhotinu Dan in Real Life miluju, proto sem byl moc zvedavy na April. Snad to bylo českým dabingem, ale film mě nechal docela chladným, až na hodně dojemný konec.(2.12.2008)

Rozpočet $300,000Tržby USA $2,528,664Tržby Celosvetovo $3,272,028(25.1.2010)

Jamie Olivier by sa asi čudoval, inak je to ale rozhodne veľmi pekný film o zmierení, nových začiatkoch a naviac príjemne kratučký. Trocha bolesti ešte nikoho nezabilo. Katie Holmesová má na konte konečne kvalitný film, v ktorom je titulnou postavou!(30.9.2005)

"Mně ta z plechovky chutná !!" - "Zlato, omáčka z plechovky nechutná nikomu.." Hodně rezonující záležitost, která jen potvrzuje, že Peter Hedges platí za skutečně výborného a především jedinečného autora..(27.11.2015)

Rozpočet tohohle filmu by nestačil leckterému "velkofilmu" ani na sendviče. Peter Hedges ovšem dokazuje, že "peníze nejsou všechno". Po svých výborných scénářích natočil autorský film, který dokáže u vnímavého diváka vyvolat krásnou směs emocí ... skvělí herci, výborná muzika !(9.1.2005)