Whisky s vodkou

Whisky mit Wodka

Whiskey with Vodka

Komedie / Drama

Německo, 2009, 108 min

DER FILM 2009 - Whisky mit Wodka / Whisky s vodkou - 11. 12. 2009 - kino Centrál - Hradec Králové - 50%(10.10.2009)

44. MFF KV .. Scénář: Wolfgang Kohlhaase .. Nějak mne ten německý humor nesebral resp. tam ani moc humorných pasáží není. Spíše funkční jako pohled do zákulisí natáčení s jedním starším hercem, který má své výpadky a kde občas není nouze o vážnější výstupy. Tam jsou herci i scénář silní. Co dokáže whisky s vodkou se stejně nedozvíme, jdou zde proti sobě - nikoliv spolu.(7.7.2009)

• Malarkey

To, že se podívám vcelku věrně do zákulisí natáčení filmu neznamená, že mě bude zajímat i samotný film. Herci mně přišli příšerný, vtip tam žádný nebyl a jako drama bych to taky nepovažoval. Nic natolik šokantního ve filmu totiž nebylo a těch 108 minut mi během uklízení pokoje a bordelu, co po baráku zanechaly kočky, utíkalo šíleně pomalu.(27.7.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,525,539(16.6.2010)

Je tam spousta dobejch vtípků a hlášek, ale dost se to vleče a tenhle film je evidentně určen lidem na hranici šedesátky, pokud k nim patříte přidjete si minimálně hvězdičku. Já jsem na něj moc mladej.(28.10.2009)