Za všechno může Jidáš (festivalový název)

• Itálie

Tutta colpa di Giuda

Freedom

Komedie / Muzikál

Itálie, 2009, 102 min

Davide Ferrario

Čekal jsem perfektní Italský komediální muzikál, tak jak to "oni" umí. A vida, byla to zábava se spoustou pěkné hudby a dokonce to mělo i jakýstakýs rozumný děj.(4.5.2014)

Velke festivalove prekvapeni. Nekdo muze tvrdit, ze je to samoucelne, ale podle me skvele kombinuje zabavu s hlubsimi myslenkami. Doufam, ze jsem film nevidel ve Varech naposledy.(5.11.2009)

44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Tak toto bylo něco!!! Ukázka toho jak se dokáže i ve vězení natočit neuvěřitelně zábavný, vtipný a hlavně srdce pohlazující film... - 95%(8.7.2009)

na útržek jsem jim dal výborný... tady ale dávám "pouze" za čtyři. Příběh je fajn a nemá nějak drásavé momenty, chápu že vězni nemají taneční talent, takže tanec byl v rámci jejich možností. Co mi vadilo, byla hlavní hrdinka... hlavně její scénář. italské filmy asi už jsou takové - nikdy mi nepřirostou k srdci. Mimochodem je Davide Ferrario sympaťák :o)(7.7.2009)

MFF Karlovy Vary 09, 85%(7.7.2009)