Jestli se v některé ze soutěží/reality-show ukázal občas nějaký ten talent, je to právě v America's Got Talent. I když nejsem příznivcem těchto pořadů, někteřé protagonisté v něm předváděli neskutečné kousky. Vůbec se to nedá srovna s naším Česko-slovensko hledá .... alespoň někoho....(19.11.2012)

Super věcička, super publikum, ktarý suprově navozuje atmošku až běhá mráz po zádech. Kdyby nebylo ale mocných řad naivních a trčapných dementů, kteří nemají ani tak upřímné okolí a zachrání je před národním trapasem, tak to je smutný.(3.9.2010)

Přehlídka retardů, občas velice zábavná, občas naprosto děsná. Dokážu si představit, jak by se tam vyblbli češi.(10.7.2009)

Vyšší úroveň jak talentovaných účastníků, tak i komentování poroty a jejím celém podílení se na pořadu, než (prozatím) všechny naše talentové soutěže. Ráda se na to dívám...je to skvělé na odpčívání a člověk si při tom alespoň užije show nabitou adrenalinu, poznání nečeho nového a především lidského snažení. Jsem ráda, že se zde nevystupuje jen ve zpěvu, ale i v jiných disciplínách. O to je to zajímavější. Jen tak dál Amíci ;)(17.3.2013)

O jednu hvězdu slabší než Britain got talent za příliš okatou vykonstruovanost některých skečů a úlitbu vkusu masového publika, které si v Americe více než v Anglii žádá kromě schopností i "story", takže se hodně daleko dostává (sice dost dobrá, ale ne tak moc) šikanovaná, voják z Afganistánu, postižený a podobně a naopak je veřejností odpraven sympatický 84 letý dědula jen proto, že zpívá o holce s penisem, což by mohlo pobouřit transsexuály. Současná porota se mi dost líbí a skorem se vyrovná té anglické a ti nejlepší soutěžící jsou neuvěřitelně dobří. Ukázky: https://www.youtube.com/watch?v=wGJ4SCuy3Ao https://www.youtube.com/watch?v=cn-NsWRtaSY https://www.youtube.com/watch?v=Ar3KbfLTVeg(29.12.2014)