• Paity
  ****

  Jestli se v některé ze soutěží/reality-show ukázal občas nějaký ten talent, je to právě v America's Got Talent. I když nejsem příznivcem těchto pořadů, někteřé protagonisté v něm předváděli neskutečné kousky. Vůbec se to nedá srovna s naším Česko-slovensko hledá .... alespoň někoho....(19.11.2012)

 • RajCZitko
  ****

  Super věcička, super publikum, ktarý suprově navozuje atmošku až běhá mráz po zádech. Kdyby nebylo ale mocných řad naivních a trčapných dementů, kteří nemají ani tak upřímné okolí a zachrání je před národním trapasem, tak to je smutný.(3.9.2010)

 • zdepapepa
  *****

  Přehlídka retardů, občas velice zábavná, občas naprosto děsná. Dokážu si představit, jak by se tam vyblbli češi.(10.7.2009)

 • Anrie
  ****

  Vyšší úroveň jak talentovaných účastníků, tak i komentování poroty a jejím celém podílení se na pořadu, než (prozatím) všechny naše talentové soutěže. Ráda se na to dívám...je to skvělé na odpčívání a člověk si při tom alespoň užije show nabitou adrenalinu, poznání nečeho nového a především lidského snažení. Jsem ráda, že se zde nevystupuje jen ve zpěvu, ale i v jiných disciplínách. O to je to zajímavější. Jen tak dál Amíci ;)(17.3.2013)

 • jahol
  ****

  O jednu hvězdu slabší než Britain got talent za příliš okatou vykonstruovanost některých skečů a úlitbu vkusu masového publika, které si v Americe více než v Anglii žádá kromě schopností i "story", takže se hodně daleko dostává (sice dost dobrá, ale ne tak moc) šikanovaná, voják z Afganistánu, postižený a podobně a naopak je veřejností odpraven sympatický 84 letý dědula jen proto, že zpívá o holce s penisem, což by mohlo pobouřit transsexuály. Současná porota se mi dost líbí a skorem se vyrovná té anglické a ti nejlepší soutěžící jsou neuvěřitelně dobří. Ukázky: https://www.youtube.com/watch?v=wGJ4SCuy3Ao https://www.youtube.com/watch?v=cn-NsWRtaSY https://www.youtube.com/watch?v=Ar3KbfLTVeg(29.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace