některé vystoupení dobré některé špatné... prostě jak kdy, a to je v těchto soutěžích vždy(31.8.2010)

Vyšší úroveň jak talentovaných účastníků, tak i komentování poroty a jejím celém podílení se na pořadu, než (prozatím) všechny naše talentové soutěže. Ráda se na to dívám...je to skvělé na odpčívání a člověk si při tom alespoň užije show nabitou adrenalinu, poznání nečeho nového a především lidského snažení. Jsem ráda, že se zde nevystupuje jen ve zpěvu, ale i v jiných disciplínách. O to je to zajímavější. Jen tak dál Amíci ;)(17.3.2013)

Štvrtá séria tejto reality show nasadila latku dosť vysoko. Hrá sa z divákovými emóciami ako mačka z myšov, pri nevyspytaľnosti všemožných talentov. Nick Cannon sa to snaží zvládať ako tak, keďže hrozná nezosynchronizovanosť slovenskej moderátorskej dvojice sa dá pokoriť len ťažko. K tomu už riadne prechlastaný mozog Davida Hasselhoffa, ktorý sa správa ako vidiecky hulvát. Čo povedať, každá reality show má svoje up and downs....... 2-5 časť: musím samozrejme pochváliť pánov od strihu, ked vedia pri tejto show vyplniť toľkými emóciami. Tiež som si vvšimol stupiditu a namyslenosť niektorých ľudí, ktorá je miestami nestráviteľná. Rozdiel tiež vidno u ľudí v Amerike, kým east coast je viac hostilný ako west coast. Talenty sú však dosť nevýdané a stále si to rád pozriem.(29.6.2009)

Přehlídka retardů, občas velice zábavná, občas naprosto děsná. Dokážu si představit, jak by se tam vyblbli češi.(10.7.2009)

Jestli se v některé ze soutěží/reality-show ukázal občas nějaký ten talent, je to právě v America's Got Talent. I když nejsem příznivcem těchto pořadů, někteřé protagonisté v něm předváděli neskutečné kousky. Vůbec se to nedá srovna s naším Česko-slovensko hledá .... alespoň někoho....(19.11.2012)