• acn

Kdyby měl Mič Bjukenen hubu zacpanou hamburgerem tak by to bylo snesitelné. Aspoň trochu.(18.5.2013)

Na YouTube mě America's Got Talent oproti britské obdobě vůbec nezaujala, ale co sleduji čtvrtou sérii, musím změnit názor. Namyšlenost některých soutěžících, přehnané hraní na city a hlavní modátor sice ztělesňují artikly, které mi pořád blízké nejsou, ale celkově to má jisté charisma. Snad v každém díle se objeví tři nebo čtyři zajímavá vystoupení, která by v československé verzi této show jistě mířila minimálně do finále, talenti jsou veskrze kreativní (předvádět v kostýmech podmořský život nebo zapichovat brčka do brambory by mě v životě nenapadlo) a porota, ve které nechybí ani můj oblíbenec z britské verze Piers Morgan, je sympatická. Ačkoliv jsem si myslela, že se k AGT po prvním díle už nevrátím (ach, ty předsudky), nemůžu si pomoct a nejspíš nejenom dokoukám tuto řadu do konce, ale s radostí budu sledovat i další. Dodatek 12. května 2011 Pátá řada je fenomenální. Dvě třetiny semifinalistů si zasloužily vyhrát a v jiné zemi by jistě patřily mezi favority. Porota na mě zapůsobila ještě lépe než ta britská vedená Simonem Cowellem a upřímně jsem ráda, že se Piers rozhodl z časových důvodů zanechat porotcování v britském talentu a ne tom americkém. V America's Got Talent totiž získal post, jaký má v Británii Simon Cowell, a i když eXuje více soutěžících než kdokoliv jiný (i ve finálových kolech je to klidně polovina vystupujících) a miliony Američanů ho za to nenávidí, působí na mě v této roli mnohem přirozenějším, konstruktivnějším a rozumnějším dojmem než právě Simon. Přidejte si k tomu Sharon, která se říct svůj názor rozhodně nebojí, a komika Howieho, jehož smysl pro humor nezná mezí, a dostanete tohle. Jinými slovy tu nejlepší, nejzábavnější a nejzajímavější porotu, jakou jsem kdy v které show viděla.(3.9.2010)

Howard Stern v porotě a to je dobrý důvod proč se na to občas podívat. Mé hodnocení: 60%(17.3.2013)

Super věcička, super publikum, ktarý suprově navozuje atmošku až běhá mráz po zádech. Kdyby nebylo ale mocných řad naivních a trčapných dementů, kteří nemají ani tak upřímné okolí a zachrání je před národním trapasem, tak to je smutný.(3.9.2010)

Fajn zábava sledovat takhle amíky. Jediná výtka: Haselhoff vypadá jak přechlastaná kostra (kost a kůže) :-)(2.8.2009)