• acn

Kdyby měl Mič Bjukenen hubu zacpanou hamburgerem tak by to bylo snesitelné. Aspoň trochu.(18.5.2013)

Vyšší úroveň jak talentovaných účastníků, tak i komentování poroty a jejím celém podílení se na pořadu, než (prozatím) všechny naše talentové soutěže. Ráda se na to dívám...je to skvělé na odpčívání a člověk si při tom alespoň užije show nabitou adrenalinu, poznání nečeho nového a především lidského snažení. Jsem ráda, že se zde nevystupuje jen ve zpěvu, ale i v jiných disciplínách. O to je to zajímavější. Jen tak dál Amíci ;)(17.3.2013)

některé vystoupení dobré některé špatné... prostě jak kdy, a to je v těchto soutěžích vždy(31.8.2010)

Fajn zábava sledovat takhle amíky. Jediná výtka: Haselhoff vypadá jak přechlastaná kostra (kost a kůže) :-)(2.8.2009)

Přehlídka retardů, občas velice zábavná, občas naprosto děsná. Dokážu si představit, jak by se tam vyblbli češi.(10.7.2009)