• acn
  odpad!

  Kdyby měl Mič Bjukenen hubu zacpanou hamburgerem tak by to bylo snesitelné. Aspoň trochu.(18.5.2013)

 • StarsFan
  ****

  Na YouTube mě America's Got Talent oproti britské obdobě vůbec nezaujala, ale co sleduji čtvrtou sérii, musím změnit názor. Namyšlenost některých soutěžících, přehnané hraní na city a hlavní modátor sice ztělesňují artikly, které mi pořád blízké nejsou, ale celkově to má jisté charisma. Snad v každém díle se objeví tři nebo čtyři zajímavá vystoupení, která by v československé verzi této show jistě mířila minimálně do finále, talenti jsou veskrze kreativní (předvádět v kostýmech podmořský život nebo zapichovat brčka do brambory by mě v životě nenapadlo) a porota, ve které nechybí ani můj oblíbenec z britské verze Piers Morgan, je sympatická. Ačkoliv jsem si myslela, že se k AGT po prvním díle už nevrátím (ach, ty předsudky), nemůžu si pomoct a nejspíš nejenom dokoukám tuto řadu do konce, ale s radostí budu sledovat i další. Dodatek 12. května 2011 Pátá řada je fenomenální. Dvě třetiny semifinalistů si zasloužily vyhrát a v jiné zemi by jistě patřily mezi favority. Porota na mě zapůsobila ještě lépe než ta britská vedená Simonem Cowellem a upřímně jsem ráda, že se Piers rozhodl z časových důvodů zanechat porotcování v britském talentu a ne tom americkém. V America's Got Talent totiž získal post, jaký má v Británii Simon Cowell, a i když eXuje více soutěžících než kdokoliv jiný (i ve finálových kolech je to klidně polovina vystupujících) a miliony Američanů ho za to nenávidí, působí na mě v této roli mnohem přirozenějším, konstruktivnějším a rozumnějším dojmem než právě Simon. Přidejte si k tomu Sharon, která se říct svůj názor rozhodně nebojí, a komika Howieho, jehož smysl pro humor nezná mezí, a dostanete tohle. Jinými slovy tu nejlepší, nejzábavnější a nejzajímavější porotu, jakou jsem kdy v které show viděla.(3.9.2010)

 • kingik
  ***

  Howard Stern v porotě a to je dobrý důvod proč se na to občas podívat. Mé hodnocení: 60%(17.3.2013)

 • RajCZitko
  ****

  Super věcička, super publikum, ktarý suprově navozuje atmošku až běhá mráz po zádech. Kdyby nebylo ale mocných řad naivních a trčapných dementů, kteří nemají ani tak upřímné okolí a zachrání je před národním trapasem, tak to je smutný.(3.9.2010)

 • TheDarKnig
  ****

  Fajn zábava sledovat takhle amíky. Jediná výtka: Haselhoff vypadá jak přechlastaná kostra (kost a kůže) :-)(2.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace