• jahol
  ****

  O jednu hvězdu slabší než Britain got talent za příliš okatou vykonstruovanost některých skečů a úlitbu vkusu masového publika, které si v Americe více než v Anglii žádá kromě schopností i "story", takže se hodně daleko dostává (sice dost dobrá, ale ne tak moc) šikanovaná, voják z Afganistánu, postižený a podobně a naopak je veřejností odpraven sympatický 84 letý dědula jen proto, že zpívá o holce s penisem, což by mohlo pobouřit transsexuály. Současná porota se mi dost líbí a skorem se vyrovná té anglické a ti nejlepší soutěžící jsou neuvěřitelně dobří. Ukázky: https://www.youtube.com/watch?v=wGJ4SCuy3Ao https://www.youtube.com/watch?v=cn-NsWRtaSY https://www.youtube.com/watch?v=Ar3KbfLTVeg(29.12.2014)

 • TheDarKnig
  ****

  Fajn zábava sledovat takhle amíky. Jediná výtka: Haselhoff vypadá jak přechlastaná kostra (kost a kůže) :-)(2.8.2009)

 • RajCZitko
  ****

  Super věcička, super publikum, ktarý suprově navozuje atmošku až běhá mráz po zádech. Kdyby nebylo ale mocných řad naivních a trčapných dementů, kteří nemají ani tak upřímné okolí a zachrání je před národním trapasem, tak to je smutný.(3.9.2010)

 • Flipper
  ****

  Štvrtá séria tejto reality show nasadila latku dosť vysoko. Hrá sa z divákovými emóciami ako mačka z myšov, pri nevyspytaľnosti všemožných talentov. Nick Cannon sa to snaží zvládať ako tak, keďže hrozná nezosynchronizovanosť slovenskej moderátorskej dvojice sa dá pokoriť len ťažko. K tomu už riadne prechlastaný mozog Davida Hasselhoffa, ktorý sa správa ako vidiecky hulvát. Čo povedať, každá reality show má svoje up and downs....... 2-5 časť: musím samozrejme pochváliť pánov od strihu, ked vedia pri tejto show vyplniť toľkými emóciami. Tiež som si vvšimol stupiditu a namyslenosť niektorých ľudí, ktorá je miestami nestráviteľná. Rozdiel tiež vidno u ľudí v Amerike, kým east coast je viac hostilný ako west coast. Talenty sú však dosť nevýdané a stále si to rád pozriem.(29.6.2009)

 • Kuny27
  ****

  některé vystoupení dobré některé špatné... prostě jak kdy, a to je v těchto soutěžích vždy(31.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace