Super věcička, super publikum, ktarý suprově navozuje atmošku až běhá mráz po zádech. Kdyby nebylo ale mocných řad naivních a trčapných dementů, kteří nemají ani tak upřímné okolí a zachrání je před národním trapasem, tak to je smutný.(3.9.2010)

některé vystoupení dobré některé špatné... prostě jak kdy, a to je v těchto soutěžích vždy(31.8.2010)

Vyšší úroveň jak talentovaných účastníků, tak i komentování poroty a jejím celém podílení se na pořadu, než (prozatím) všechny naše talentové soutěže. Ráda se na to dívám...je to skvělé na odpčívání a člověk si při tom alespoň užije show nabitou adrenalinu, poznání nečeho nového a především lidského snažení. Jsem ráda, že se zde nevystupuje jen ve zpěvu, ale i v jiných disciplínách. O to je to zajímavější. Jen tak dál Amíci ;)(17.3.2013)

Fajn zábava sledovat takhle amíky. Jediná výtka: Haselhoff vypadá jak přechlastaná kostra (kost a kůže) :-)(2.8.2009)

Jestli se v některé ze soutěží/reality-show ukázal občas nějaký ten talent, je to právě v America's Got Talent. I když nejsem příznivcem těchto pořadů, někteřé protagonisté v něm předváděli neskutečné kousky. Vůbec se to nedá srovna s naším Česko-slovensko hledá .... alespoň někoho....(19.11.2012)