Smrt a život Charlieho St. Clouda

Charlie St. Cloud

Navždy v mojom srdci

Drama / Romantický / Fantasy

USA / Kanada, 2010, 95 min

Zac Efron sa vraj preslávil muzikálmi zo strednej. Ak beriem jeho kariéru, tak toto je o niečo vyšší level, dve tretiny filmu má čo hrať a vcelku sa mu darí. Určite si prídu na svoje jeho fanynky, inak sa nejedná o nič, čo by sme už nevideli. Vyzdvihol by som peknú kameru, ktorá vystihuje romantickosť scén.(19.11.2010)

Bůh nedává druhou šanci jen tak zbůhdarma...a Charlie St.Cloud ( příjemný Zac Efron) ji dostal. Romantické drama podle knižní předlohy, kde se v malých rolích mihnou Kim Basinger a Ray Liotta, se mi líbilo. Tuším, že kniha bude pěkným počtením...(12.4.2011)

Film dobrej a Zack mně překvapil. Když neni v Muzikalu ze střední umi i něco zahrat .(31.1.2011)

Zdalo sa mi to dosť ťažkopádne, ale pozerať sa to dá. Apropo stále som čakala, že Efron začne tancovať a spievať :-) nič proti nemu(10.9.2013)

Kniha, podle které je film natočený, má ohromný potenciál. Při jejím čtení jsem si stokrát říkala: páni, tohle bude vypadat skvěle ve filmu! Nebo: už se nemůžu dočkat, až tenhle dialog uvidím zfilmovaný! Film ovšem předloze úplně nedostál. Může se sice pyšnit skvělou kamerou, která skýtá plno krásných scenérií a barev, a herecké výkony taky nejsou špatné, ale chybí tomu něco, co mě nutilo knížku nedat z ruky a dočíst ji do konce na jeden zátah. Došlo tu k příliš mnoha (i když na první pohled drobným) změnám. Navíc dojem táhne dolů poněkud nepovedená hudba. Ale Zac Efron je krásnej a má vždy perfektně upravené vlasy, a za to je hvězdička navíc.(6.3.2011)