poster

Smrt a život Charlieho St. Clouda

 • USA

  Charlie St. Cloud

 • Slovensko

  Navždy v mojom srdci

Drama / Romantický / Fantasy

USA / Kanada, 2010, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Meridius
  ****

  Mám rád Zaca Efrona a přitom nejsem gay, je to normální?(16.12.2010)

 • Kamca_
  *****

  Tak tohle je první pořádná a vážná role Zaca Efrona a je vidět, že mu fakt sedla. Nejdřív jsem si říkala on a drama - to k sobě moc nejde, ale mýlila jsem se. Filmu opravdu nemám co vytknout, snad jen trochu nedotaženej konec, ale co už. Hudba, herci i kamera byla naprosto super. Takže dávám 90%. A těšim se na další dramata se Zacem. Tohle musim mít v top 10.(19.12.2011)

 • Taninaca
  **

  Nikterak originální, ale zajímavé téma, z kterého se dalo vyždímat víc...I tak by z toho ale jistě nebylo nic závratného, nic co by tu už nebylo. Na to, že film nebyl moc dlouhý, tak se místy vlekl. Rodinný film, který stačí vidět jednou.(22.1.2011)

 • Estrellita
  ***

  Tak jsem si pustila dalšího hezounka a zůstala jsem jenom čumět - ze Zaca Efrona se stal sympatický herec (opravdu herec), na kterého se navíc moc hezky kouká. Film jako takový je příliš plochý, postrádá hloubku, navíc má silný začátek a postupem času ztrácí grády. Fantasy rovina je až moc jednoduchá a nedomyšlená. Ve finále je film (především díky Zacovi) dobrý průměr, váhám, jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky.(20.6.2013)

 • gudaulin
  *

  Chudák Charile se utápí v žalu z tragické smrti svého bratříčka a já se utápím v žalu nad ztrátou sta minut svého života, který jsem strávil s tímhle pseudoromantickým kýčem, co si hraje na drama. Vlastně ne, kecám, část jsem přejel rychloposuvem, takže jsem byl některých vyšperkovaných dialogů, patetických scén a předstírání hlubokého citu průměrnými herci ušetřený. Celkový dojem: 25 %.(29.4.2011)

 • - Koncept scenára napísali Craig Pearce, James Schamus a Lewis Colick, ale konečnú verziu vytvorili Pearce a Colick. (ThomasCrown)

 • - Kim Basinger si zopakovala rolu matky, ktorá stratila svoje dieťa pri autonehode druhýkrát. Rovnaká udalosť sa jej prihodila už vo filme The Door in the Floor (2004). (MikaelSVK)

 • - Jedním z rozdílů mezi románem Bena Sherwooda, podle kterého byl snímek natočen, a filmem je umístění děje. Zatímco knižní děj se odehrává v massachusettském Marbleheadu, film je situován do washingtonského Quincy. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace