• Deeside
  odpad!

  Stále dokola omílající pořady o vaření. Babica, Vodochodský, Kluci v akci... Skončí to vůbec někdy? Ne. Nevím, proč se dělá tolik televizních kuchařek, pokud budu vařit podle receptu toho či jiného, vždy se musím dobelhat ke stejnému, nanejvýš podobnému výsledku, a tak, jak to uvaří kuchaři v televizi, to stejně divák nikdy nebude mít. Tudíž je jedno, zda recept představí jeden nebo 100 lidí, výsledek je stejný. Třeba takové pořady s Pohlreichem jsou výjimečné díky jeho drsnému humoru a břitkému jazyku, ale seskupení v Tescomě nemá čím oslnit. A aby těch kulinářských pořadů nebylo málo, cpou stanice do svých programů i americké a italské kuchaře v akci. Jak originální.(2.9.2013)

 • Beagle
  odpad!

  Mám docela ráda pořady o vaření, ale na ty, které produkuje TV Nova, se nějak nedá koukat.(3.9.2009)

 • Danny F.
  odpad!

  Výstižný komentář -> Jacinda(2.2.2010)

 • Karlos80
  odpad!

  Ono tohle stvoření taky někdy něco vařilo, a to dokonce v přímém přenosu, to už tam může jít vážně kde kdo. Pěkně si tam ty joby rozdělujou, mno hlavně že se sypou lowáčky:-)(9.7.2009)

 • jezurka42
  odpad!

  Tohle že mám být pořad o vaření. No coment...(5.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace