• ivishka
  odpad!

  Kdybych chtěla vařit podle téhle tescomy s chutí tak nejen, že si musím pořídit celou výbavičku jejich výrobků, ale také bych měla nakoupit nepřeberné množství neskutečných cípovin, které snad v těhle končinách ani neseženu...Ivan Vodochodský se dal ještě přežít i když s těma jeho feťáckýma kecama....Ale Markéta Hrubešová je hrubě nemožná moderátorka čehokoliv...Všechny tyto novácké sračky o vaření jsou nejenže nekoukatelné, ale hlavně nepoužitelné!!(15.4.2012)

 • heyda
  *

  Velice kraťučky kulinářský pořad, který se dá smlsnout jak jednohubka díky své délce, ale neznamená pro mě žádný významnější přínos. To radši mrknu na Ano, šéfe nebo na Itala :-)(26.6.2010)

 • wafc
  odpad!

  Opravdu, Romane Paulusi?(12.11.2013)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Značka Tescoma je registrovanou ochrannou známkou českého výrobcu kuchynských potrieb pre domácu a profesionálnu gastronómiu. Mimoriadne široká a ucelená ponuka. Prvotriedna kvalita použitých materiálov a dokonalé spracovanie výrobkov. Originálny desing. Priaznivé ceny. Viac ako dvadstať ročná tradícia. To sme my, Tescoma s.r.o.! Čo by nám ešte tak pomohlo zvýšiť predaj našich skvelých produktov? No predsa televízna kuchárska relácia s Tescomáckym logom priamo v názve. „Tescoma s chutí“ na TV Nova. Odpad!(5.4.2012)

 • Tucqa
  odpad!

  Spousta keců o nových Tescomáckých výrobcích, které vyrábějí číňané a zhola nic nevydrží... Alespoň, že v kameře se pěkně lesknou, ale ani na tu jednu hvězdičku to nevidím...(16.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace