Ten název mě trochu děsí...(2.9.2010)

Poměrně vydařená produkce HBO která staví na charismatu jakým oplývá Thomas Jane. Příběh trenéra který zápasí s novou kariérou gigola je viceméně zábavným a vydařeným počinem.(11.11.2010)

ČESKOSLOVENSKÁ PAY-TV PREMIÉRA: HBO = 6.10.2009 - HBO dnes "vypľulo" nový seriál. Múdrejší budem po viacerých epizódach. - K deju: Pilotná epizóda nás oboznamuje s hlavnou postavou, stredoškolským telocvikárom, ktorý sarkastickými monológmi a poznámkami glosuje svoj život ako aj Ameriku v čase súčasnej tzv. hospodárskej krízy. Navyše, ako "vedlejšák" vykonáva "najstaršie remeslo". Dámy nepochybne ocenia úvodné "striptýzové" titulky. :-) (29.6.2009) Séria, ktorá ma chytila tak ako kedysi TRÁVA. Skvelá zábava a pritom nikdy neskĺzne k žumpovému typu humoru. (20.10.2009)(29.6.2009)

Zlatý Glóbus - nominace (4) - 67. ročník (za rok) 2009 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Thomas Jane, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Jane Adams, 68. ročník 2010, 69. ročník 2011 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Thomas Jane(25.12.2009)

Všechno s Janem je fajn, ale jakmile není na scéně, nemá Hung moc co nabídnout (i přes skvělou Jane Adams). Víc zápolení s novou kariérou, míň manželky a umírajících psů.(23.8.2009)