• SaNcHeZ_cz
  ***

  Poměrně vydařená produkce HBO která staví na charismatu jakým oplývá Thomas Jane. Příběh trenéra který zápasí s novou kariérou gigola je viceméně zábavným a vydařeným počinem.(11.11.2010)

 • klerik
  ****

  1. - 3. séria. Úvodná epizóda ma presvedčila len o tom, že je to slabšia napodobenina svelého CALIFORNICATION krížená s "podnikateľskou" TRÁVOU. Potom som sa do toho zapozeral a zistil som, že je to celkom dobrá napodobenina... Základná zápletka nepôsobí tak uveriteľne, ale herci si to užívajú (Anne Heche) a je to zaujímavo rozprávané. A je tam sex... Skvelá výplň čakania na nové osudy Hanka Moodyho...(26.12.2009)

 • Andre3000
  ***

  A jaký je váš násroj? Můj nástroj je velký penis :-) Docela v pohodě seriál, ale herci se Vám pod kůži nedostanou. nebudou vašo oblíbenci. Pár vtípků behěm dílu to úplně nenapraví a děj no, ten taky není zrovna to ořechové.(6.11.2010)

 • Radiq
  *

  Protože mi to dost připomnělo seriál Weeds, tak mi ho to furt připomínalo, hek. Bylo to v podstatě uplně stejný, akorát tady se místo hulení jednalo o šukání a místo ženské tady byl chlap, ale jinak to fakt moc jiný nebylo. Není to moc vtipné ani napínavé ani nic, ale trošku vtipné to je. Kladem je krátká stopáž, protože dlouhá by byla asi moc dlouhá a nudná. K jednomu podívání a k jednomu pobavení to možná stačí, ale asi je dobře, že to utli... a to řikám už po první sérii... No a jinak je můj dnešní komentář uplně idiotskej... PS: Anne Heche je hrozná ex/manželka/matka, detičky sou taky docela hrozný... Stejně jako první série, taky tady nic extra k uprdnutí. Ženský, hlavně jeho pasačka a exmanželka, jsou extrémně na zabití a i když to má být možná záměr, tak je pěkně blbej a kazí to zážitek. Dějově se všechno dělá zbytečně komplikovaný, aby se tam vůbec něco zajímavýho dělo. Bohužel to často docela kazí inteligenci postav. Taky jsem si několikrát všiml, že při střihu z jednoho záběru do druhýho se změnil postoj, grimasa nebo výraz postav, což je sice blbost, ale když už jsem si toho všiml, tak mě to štvalo. Ani třetí série není bůhvíjak dobrá - Tanya je furt stejně blbá, takže okořenit to mohly jenom nový postavy druhýho gigola a jeho snoubenky, který ale klidně mohly dostat víc prostoru. Celkově se mi ten seriál moc nelibil... aji ten Thomas Jane zklamal, no škoda. Po skončení 3. série snižuju na 1 hvězdu... a to hlavně kvůli Tanye - jedná se totiž o jednu z nejhorších seriálových postav všech dob!!! Jinak asi utnutí seriálu mělo za následek, že konec byl dost rapidní, ale co už měli tvůrci dělat, že. No každopádně já su rád, že je konec, už mě to fakt totálně nudilo...(2.10.2012)

 • KarelR
  ***

  Všechno s Janem je fajn, ale jakmile není na scéně, nemá Hung moc co nabídnout (i přes skvělou Jane Adams). Víc zápolení s novou kariérou, míň manželky a umírajících psů.(23.8.2009)

 • - V deviatej epizóde druhej série bije Tanya (Jane Adams) Horny Patty (Lauren Weedman) opaskom. V prvom zábere si ho dá dole zo šiat a je vidieť, že žiadny nemá. Keď sa kamera otočí, Tanya stále drží v ruke opasok, ale na šatách má už nasadený iný. (Fanita)

 • - Thomas Jane (Ray Drecker) hrál již dříve mužského prostituta, a to ve filmu Hříšné noci (1997). (zuza99)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace