• Fanucci
  ****

  Trochu vtipné, trochu smutné...zajímavý mix a hlavně velmi originální nápad, což si v záplavě seriálové produkce celkem cením. Jane je v hl. roli perfektní. Po 9. díle první série mohu zatím jen doporučit!(3.9.2009)

 • Dannysek4U
  ****

  Moc mile pokoukani, Thomas Jane borec!!!(20.9.2009)

 • c.tucker
  ****

  Obstojný seriál s příjemným obsazením. Vše jde od horšího k horšímu, i když se občas roztáhne obloha a začne pomrkávat úspěch a pak jde vše zase do kopru. Jen škoda, že to skončilo bez konce a nedotočili nějaké vyústění.(4.1.2015)

 • 6thSun
  ****

  Ten název mě trochu děsí...(2.9.2010)

 • Radiq
  *

  Protože mi to dost připomnělo seriál Weeds, tak mi ho to furt připomínalo, hek. Bylo to v podstatě uplně stejný, akorát tady se místo hulení jednalo o šukání a místo ženské tady byl chlap, ale jinak to fakt moc jiný nebylo. Není to moc vtipné ani napínavé ani nic, ale trošku vtipné to je. Kladem je krátká stopáž, protože dlouhá by byla asi moc dlouhá a nudná. K jednomu podívání a k jednomu pobavení to možná stačí, ale asi je dobře, že to utli... a to řikám už po první sérii... No a jinak je můj dnešní komentář uplně idiotskej... PS: Anne Heche je hrozná ex/manželka/matka, detičky sou taky docela hrozný... Stejně jako první série, taky tady nic extra k uprdnutí. Ženský, hlavně jeho pasačka a exmanželka, jsou extrémně na zabití a i když to má být možná záměr, tak je pěkně blbej a kazí to zážitek. Dějově se všechno dělá zbytečně komplikovaný, aby se tam vůbec něco zajímavýho dělo. Bohužel to často docela kazí inteligenci postav. Taky jsem si několikrát všiml, že při střihu z jednoho záběru do druhýho se změnil postoj, grimasa nebo výraz postav, což je sice blbost, ale když už jsem si toho všiml, tak mě to štvalo. Ani třetí série není bůhvíjak dobrá - Tanya je furt stejně blbá, takže okořenit to mohly jenom nový postavy druhýho gigola a jeho snoubenky, který ale klidně mohly dostat víc prostoru. Celkově se mi ten seriál moc nelibil... aji ten Thomas Jane zklamal, no škoda. Po skončení 3. série snižuju na 1 hvězdu... a to hlavně kvůli Tanye - jedná se totiž o jednu z nejhorších seriálových postav všech dob!!! Jinak asi utnutí seriálu mělo za následek, že konec byl dost rapidní, ale co už měli tvůrci dělat, že. No každopádně já su rád, že je konec, už mě to fakt totálně nudilo...(2.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace