A jaký je váš násroj? Můj nástroj je velký penis :-) Docela v pohodě seriál, ale herci se Vám pod kůži nedostanou. nebudou vašo oblíbenci. Pár vtípků behěm dílu to úplně nenapraví a děj no, ten taky není zrovna to ořechové.(6.11.2010)

Poměrně vydařená produkce HBO která staví na charismatu jakým oplývá Thomas Jane. Příběh trenéra který zápasí s novou kariérou gigola je viceméně zábavným a vydařeným počinem.(11.11.2010)

Všechno s Janem je fajn, ale jakmile není na scéně, nemá Hung moc co nabídnout (i přes skvělou Jane Adams). Víc zápolení s novou kariérou, míň manželky a umírajících psů.(23.8.2009)

Ten název mě trochu děsí...(2.9.2010)

Obstojný seriál s příjemným obsazením. Vše jde od horšího k horšímu, i když se občas roztáhne obloha a začne pomrkávat úspěch a pak jde vše zase do kopru. Jen škoda, že to skončilo bez konce a nedotočili nějaké vyústění.(4.1.2015)