poster

Kniha krve

 • Velká Británie

  Book of Blood

Horor

Velká Británie, 2009, 100 min

Režie:

John Harrison

Předloha:

Clive Barker (povídka)

Scénář:

John Harrison

Hudba:

Guy Farley
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • obitus
  **

  No, tak tohle u mě bohužel vůbec nefungovalo. Baker je sice celkem slušnej povídkář, ale tahle adaptace jednoho z jeho lepších kousků je až doufale nudná. Ne, že by se tam nic nedělo, děje se prakticky neustále, ale chybí jakákoli invence nebo sympatický pokus a překvapení. Book of Blood je film, který velmi rychle upadne v zapomnění. Dva bodíky za několik pěkných scén v závěru.(23.7.2009)

 • Faustka
  ****

  "Mrtví mají své cesty… cesty jež vedou ke křižovatkám, které občas přesáhnou, až do našeho světa." Barker je spolehlivější, než GPS navigace… s ním se nikdy neztratím.(2.11.2012)

 • Hadža
  *

  Dlouha nefungujici nuda v podani tri hercu.Vzkazy mrtvych psane na kuzi by nebyl tak spatny namet,ale bohuzel se jeho potencialu tady nepodarilo vyuzit.Bez napeti,atmosfery...(14.12.2011)

 • hladass
  ***

  Průměrné zpracování Brakerovy povídky z první Knihy krve... Škoda, že se zatím nikdo neodvážil zfilmovat některý z jeho románů (nepočítam Hellraisera, kterého si natočil sám), např. Věčné zatracení...(24.6.2009)

 • corpsy
  ***

  Škoda, že sa tu niekto snažil o ´´umelecký´´ horor. Od kamery až po herecké výkony, všetko pôsobí ako niečo pre artových divákov. Bez nejakej tej akčnej dynamiky. Snáď môžme byť spokojný aspoň v oblasti masiek a trikov, kde si tvorcovia uvedomovali, že tvoria horor pre pravých fanúšikov.(12.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace