Swety (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor / Mysteriózní / Thriller

Slovensko / Česko, 2009, 14 min

Peter Leibitzer
  • Shakers

Po technickej stránke fajn, ale ten koniec mi príde nedotiahnutý. 50% - 2*(16.11.2010)

dobrá atmosféra.. dobré zpracování.. věrohodné herecké výkony.. to ale nezachrání ten stupidní konec, jestli se tomu dá říkat konec :-( jsem asi moc náročná, když předpokládám, že uvidím nějakou pointu?? [1. PFF Čakovická Be(´)čka](30.9.2009)

Kluci mají jasno v oblasti formy, s obsahem je to trochu horší. Na druhou stranu, půjčování si různých hororových rekvizit (podivná postava v kápi, temný les, tajemné podzemní chodby, unesená postava, jíž se má evidentně brzy dít něco nehezkého, temný mrak) a jejich zkombinování hovoří něco o touze hrát si na písečku žánru. Funguje to, ale pointa zoufale chybí. Tři hvězdy především za technickou stránku.(15.8.2009)

Famózní atmosféra...(23.9.2009)

Na amatérský film skvěle technicky zvládnuté. Kamera, střih, ozvučení i herci skvělí. Akorát že to prakticky nemá žádnou pointu...(5.10.2010)