poster

Swety (amatérský film)

 • Slovensko

  Svety

  (Slovensko)
 • anglický

  Worlds, The

 • Slovensko

  Kvetnica

  (neoficiální název)

Krátkometrážní / Horor / Mysteriózní / Thriller

Slovensko / Česko, 2009, 14 min

Režie:

Peter Leibitzer
 • dr.horrible
  ***

  Nevidím moc rozdiel medzi týmto a napríklad Casa Carnivora.Herci sú na tom asi rovnako,réžia tiež a koniec Swetov je asi ešte slabší.Na rozdiel od tohoto,ale pri chozeho filme visí nadpis amatérsky film.A toto nebol amatérsky film??(11.11.2012)

 • Aluska88
  ****

  Pro mě velmi zajímavě a působivě zpracovaný "kraťas." Nejvíce snímku dominuje úžasná, mysteriózní atmosféra. A zase ty hluboké a temné lesy:) A ač se zde neobjeví cokoliv nadpřirozeného či hororového, tak si tuto precizně budovanou atmosféru se znatelnými prvky napětí, udrží po celou dobu. Nechá Vás v očekávání, že se během ní dozvíte, co jsou ony Swety zač. Možná, že toto dílko, jeho pointa či závěr nenaplní zcela vaše představy. Ale právě to, co je zde nevysvětleno a neukázáno, pouze obestřeno tajemstvím, mě podnítilo k zamyšlení, co se v těchto asi Světech skrývá...(11.4.2011)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Kluci mají jasno v oblasti formy, s obsahem je to trochu horší. Na druhou stranu, půjčování si různých hororových rekvizit (podivná postava v kápi, temný les, tajemné podzemní chodby, unesená postava, jíž se má evidentně brzy dít něco nehezkého, temný mrak) a jejich zkombinování hovoří něco o touze hrát si na písečku žánru. Funguje to, ale pointa zoufale chybí. Tři hvězdy především za technickou stránku.(15.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace