Swety (amatérský film)

(neoficiální název)

Krátkometrážní / Horor / Mysteriózní / Thriller

Slovensko / Česko, 2009, 14 min

Peter Leibitzer

Na amatérský film skvěle technicky zvládnuté. Kamera, střih, ozvučení i herci skvělí. Akorát že to prakticky nemá žádnou pointu...(5.10.2010)

• Shakers

Po technickej stránke fajn, ale ten koniec mi príde nedotiahnutý. 50% - 2*(16.11.2010)

Nevidím moc rozdiel medzi týmto a napríklad Casa Carnivora.Herci sú na tom asi rovnako,réžia tiež a koniec Swetov je asi ešte slabší.Na rozdiel od tohoto,ale pri chozeho filme visí nadpis amatérsky film.A toto nebol amatérsky film??(11.11.2012)

Pro mě velmi zajímavě a působivě zpracovaný kraťas. Nejvíce snímku dominuje úžasná, mysteriózní atmosféra. A zase ty hluboké a temné lesy:) A ač se zde neobjeví cokoliv nadpřirozeného či hororového, tak si tuto precizně budovanou atmosféru se znatelnými prvky napětí, udrží po celou dobu. Nechá Vás v očekávání, že se během ní dozvíte, co jsou ony Swety zač. Možná, že toto dílko, jeho pointa či závěr zcela nenaplní vaše představy. Ale právě to, co je zde nevysvětleno a neukázáno, pouze obestřeno tajemstvím, mě podnítilo k zamyšlení, co se v těchto asi Světech skrývá.(11.4.2011)

dobrá atmosféra.. dobré zpracování.. věrohodné herecké výkony.. to ale nezachrání ten stupidní konec, jestli se tomu dá říkat konec :-( jsem asi moc náročná, když předpokládám, že uvidím nějakou pointu?? [1. PFF Čakovická Be(´)čka](30.9.2009)