Dračí past

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 2009, 90 min

Stephen Shimek
  • Morganela

Absolútne príšerná kamera a strih (Kameraman mal Parkinsona?) a prudko nesympatické postavy. Hlavne ten "drakobijca", čo furt len fňukal a spoliehal sa na staršieho brata. Seriózne, veď mal bohvie koľko rokov a držal sa ho ako matkinej sukne, až mi to bolo neprirodzené.(2.6.2013)

• ecceHOMMO

....tak toto dielko sa mi od prvej chvíle javilo ako velice amatérske.......(6.8.2009)

• Fallen_One

Proč všechny fantasy filmy...tedy valná většina...z produkce snad všech států (zde USA) musej být tak blbý a především neumětelsky natočené s dekadentními dialogy? Spousta nelogičností v ději i v chování postav. Bod za micinu Kelly Stables, její "oblečení" vyzývá alespoń k té jedné hvězdě. Taktéž je to jediné, na co se dá koukat.(18.8.2010)

• Zíza

MUHAHAHAHAHAHA.(27.6.2011)

• honajz

Lovec draků, jak se v originále film jmenuje, je nízkorozpočtová televizní zábava na stokrát provařené téma. Vezměte někoho, kdo vypadá jako štíhlá Xena, někoho, kdo vypadá aspoň vzdáleně jako Jason Statham, doplňte nezbytným černochem, mladíkem... A máte tady skupinku mužů, kteří putují lesy, dokud nenarazí na tajemný hrad a podivné úkazy v okolí. V první půli dokonce film vypadá jako Záhada Blair Witch - nudné putování lesem a sem tam najdou nějakou zajímavost, co visí na stromě. Po půl hodině se porvou se šíleným obyvatelem lesa, ale draci stále nikde. Zkrátka je to hodně nudné, televizní, a trikově slušně odvedení draci se objeví až na konec. (A překvapivě nejsou Japonci, pokud znáte heslo "Japonec nakonec.")(7.8.2009)