Dračí past

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 2009, 90 min

Stephen Shimek
  • Morganela

Absolútne príšerná kamera a strih (Kameraman mal Parkinsona?) a prudko nesympatické postavy. Hlavne ten "drakobijca", čo furt len fňukal a spoliehal sa na staršieho brata. Seriózne, veď mal bohvie koľko rokov a držal sa ho ako matkinej sukne, až mi to bolo neprirodzené.(2.6.2013)

• Rodriguez

Vcelku bych bral děj filmu, herce, i digitálního draka, ale co doprdele znamenala ta rozklepaná kamera s bláznivým střihem při akčních scénách??!! 15%(7.6.2012)

• Fallen_One

Proč všechny fantasy filmy...tedy valná většina...z produkce snad všech států (zde USA) musej být tak blbý a především neumětelsky natočené s dekadentními dialogy? Spousta nelogičností v ději i v chování postav. Bod za micinu Kelly Stables, její "oblečení" vyzývá alespoń k té jedné hvězdě. Taktéž je to jediné, na co se dá koukat.(18.8.2010)

• Teardown

Hm, kdo by řekl, že Xena je vlasně docela prima pokoukáníčko. Po tomhle s klidným svědomím mohu tvrdit, že opravdu je.(4.8.2009)

• Paity

Dračí past má v názvu draka a to je asi tak všechno. Celou dobu si ho totiž vůbec neužijete a budete rádi, když ho zahlédnete na konci.(9.8.2013)