poster

Dračí past

 • Česko

  Lovci draků

 • USA

  Dragon Hunter

 • Slovensko

  Dračia pasca: Najväčší bojovník

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 2009, 90 min

Režie:

Stephen Shimek
 • honajz
  *

  Lovec draků, jak se v originále film jmenuje, je nízkorozpočtová televizní zábava na stokrát provařené téma. Vezměte někoho, kdo vypadá jako štíhlá Xena, někoho, kdo vypadá aspoň vzdáleně jako Jason Statham, doplňte nezbytným černochem, mladíkem... A máte tady skupinku mužů, kteří putují lesy, dokud nenarazí na tajemný hrad a podivné úkazy v okolí. V první půli dokonce film vypadá jako Záhada Blair Witch - nudné putování lesem a sem tam najdou nějakou zajímavost, co visí na stromě. Po půl hodině se porvou se šíleným obyvatelem lesa, ale draci stále nikde. Zkrátka je to hodně nudné, televizní, a trikově slušně odvedení draci se objeví až na konec. (A překvapivě nejsou Japonci, pokud znáte heslo "Japonec nakonec.")(7.8.2009)

 • hippyman
  **

  úsměvné... před final fight se drak objeví v součtu přesně na 3 sekundy, což mi u takto nazvaného snímku přijde trochu málo, nu ale dál... většina soubojů je poslána do dračí řitě idiotským střihem a epileptickou kamerou, já vím, že to má mít děsně akční look, ale tohle bylo trochu moc... no a dialogy jsou plné perel a klišé (a CZ dabing to evidentně moc nevyšperkoval)... ale příběh je celkem milý a coby dlouholetý pařan DrD mám prostě pro fantasy slabost. ať nežeru: 40%(28.12.2010)

 • Falconica
  *

  jestli existuje nějaká fantasy-klišé scéna, klišé hláška nebo jinej klišoidní prvek, kterej v tomhle filmu není, tak sežeru vlastní nohu:-D(8.4.2013)

 • Teardown
  *

  Hm, kdo by řekl, že Xena je vlasně docela prima pokoukáníčko. Po tomhle s klidným svědomím mohu tvrdit, že opravdu je.(4.8.2009)

 • Fallen_One
  *

  Proč všechny fantasy filmy...tedy valná většina...z produkce snad všech států (zde USA) musej být tak blbý a především neumětelsky natočené s dekadentními dialogy? Spousta nelogičností v ději i v chování postav. Bod za micinu Kelly Stables, její "oblečení" vyzývá alespoń k té jedné hvězdě. Taktéž je to jediné, na co se dá koukat.(18.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace