Dračí past

USA, 2009, 90 min

Stephen Shimek

Kristi Shimek
  • ecceHOMMO

....tak toto dielko sa mi od prvej chvíle javilo ako velice amatérske.......(6.8.2009)

• Fallen_One

Proč všechny fantasy filmy...tedy valná většina...z produkce snad všech států (zde USA) musej být tak blbý a především neumětelsky natočené s dekadentními dialogy? Spousta nelogičností v ději i v chování postav. Bod za micinu Kelly Stables, její "oblečení" vyzývá alespoń k té jedné hvězdě. Taktéž je to jediné, na co se dá koukat.(18.8.2010)

• Paity

Dračí past má v názvu draka a to je asi tak všechno. Celou dobu si ho totiž vůbec neužijete a budete rádi, když ho zahlédnete na konci.(9.8.2013)

• Ainy

Děj o ničem, kameraman trpící Parkinsonem kombinovaný extrapyramidovým tremorem, dialogy povrchní, dabing příšerný, celkově velmi amatérsky natočeno ... vzhledem k tomu, že jsem to nedokoukala nedám odpad.(9.3.2014)

• Falconica

jestli existuje nějaká fantasy-klišé scéna, klišé hláška nebo jinej klišoidní prvek, kterej v tomhle filmu není, tak sežeru vlastní nohu:-D(8.4.2013)