Dračí past

Stephen Shimek
  • HellFire

:)(16.1.2010)

• honajz

Lovec draků, jak se v originále film jmenuje, je nízkorozpočtová televizní zábava na stokrát provařené téma. Vezměte někoho, kdo vypadá jako štíhlá Xena, někoho, kdo vypadá aspoň vzdáleně jako Jason Statham, doplňte nezbytným černochem, mladíkem... A máte tady skupinku mužů, kteří putují lesy, dokud nenarazí na tajemný hrad a podivné úkazy v okolí. V první půli dokonce film vypadá jako Záhada Blair Witch - nudné putování lesem a sem tam najdou nějakou zajímavost, co visí na stromě. Po půl hodině se porvou se šíleným obyvatelem lesa, ale draci stále nikde. Zkrátka je to hodně nudné, televizní, a trikově slušně odvedení draci se objeví až na konec. (A překvapivě nejsou Japonci, pokud znáte heslo "Japonec nakonec.")(7.8.2009)

• Teardown

Hm, kdo by řekl, že Xena je vlasně docela prima pokoukáníčko. Po tomhle s klidným svědomím mohu tvrdit, že opravdu je.(4.8.2009)

• Molikop

Vážně špatná kamera, a to hlavně v soubojových scénách. Dialogy úsměvné. Miluju filmy s dračí tématikou, tenhle mi ale nic neříká. Nevydržela jsem až do konce. (Mimochodem, vážně se mi líbí myšlenka, že lidé slouží jako dračí inkubátory :D )(7.4.2013)

• ecceHOMMO

....tak toto dielko sa mi od prvej chvíle javilo ako velice amatérske.......(6.8.2009)