Jack Hamberg (Joe Michael Burke), jeho nevlastní syn Clint (Mitchell Burns) a kameraman Atticus Monroe (Robert Rusler) se vydají do lesů, aby natočili video o lovu jelenů. Při honbě za svou kořistí se dostanou do oplocené oblasti, kde se oni sami stanou lovnou zvěří a musejí bojovat o své životy. (fisus)

ricci.s

Ako už vyplýva zo samotného názvu, jedná sa o lesný lovecký hororík. Otec, jeho 9-ročný nevlastný syn a ich rodinný priateľ sa vyberú na lov jeleňov, a všetko si chcú nakrútiť na kameru. Žiaľ, dotrepú sa na zakázané územie a z lovcov sa stane lovná zver. Z tohto mohla byť pecka, lenže režisér urobil dve veľké chyby. 1. Zabil celú prvú polovicu totálnou nudou. Prvých 45 minút môžete pokojne pretočiť, neudeje sa tam nič. 2. Do deja počas celého filmu (asi v 15-minútových intervaloch) napchali zábery pátracej akcie a množstvo zbytočných rozhovorov zo súčasnosti. Radšej by som ten film o pol hodiny skrátil. Na druhej strane druhá polovica hororu bola naozaj vydarená a film bol zakončený neskutočne parádnym, originálnym, nečakaným a napínavým záverom, o ktorom sa mi teda po tej počiatočnej nude ani len nesnívalo. Ten malý parchant mi však najviac liezol na nervy práve ku koncu, keď len vkuse reval (v prvej polovici aspoň držal hubu). Takže mám z toho dosť rozporuplné pocity, ale neurazilo ma to. ()

gumli

Prvá polovica filmu je dosť nudná aj napriek tomu,že jesenná príroda a zvlášť lesy sú veľmi pekné,ale nedeje sa skoro nič.Ale potom sa to už rozbehne,hneď ako trojica lovcov vnikne popod plot na súkromný pozemok.Ale slovom lovec sa dá nazvať len jeden z nich,pretože ten druhý je len 8 alebo 9 chlapec,síce tiež ozbrojený lukom,ale je viac vystrašený ako nadšený,okrem toho je to aj dosť slaboch a evidentne nemá nejaký zvlášť záujem o tento výlet.A tretí chlap je viac kameraman ako lovec.Že za plotom je niečo zlé,to to z filmu je priam cítiť hneď ako sa dostanú na zakázaný pozemok.Veľa záberov z ručnej kamery,niekedy z niektorých záberov cítiť dokument ako napr.Blair Witch,ale tento film je úplne iný.A čo sa týka lovcov,nie sú to žiadny burani ani "hillbillies",ale normálny ľudia,ktorý si chcú len zapoľovať na jelene,čiže lovci,nič viac.Aj napriek nudnému začiatku,celkom zaujímavý film. ()

KUFI odpad!

Amaterskej bulšit.. a to rika clovek co je na tenhle typ filmu zatizenej a dokaze u nich primhourit oko. Pokud hledate neco podobnyho, co ma aspon atmosferu a je to asi tak 200x lepsi, tak sahnete po The Hunted 2013 ()