poster

Souboj o poklad Yankee Zephyru

 • český

  Poklad z Yankee Zephyru

 • Austrálie

  Race for the Yankee Zephyr

 • slovenský

  Súboj o poklad Yankee Zephyra

Akční / Drama / Dobrodružný

Austrálie / Nový Zéland / USA, 1981, 111 min

Režie:

David Hemmings

Scénář:

Everett De Roche

Kamera:

Vincent Monton

Hudba:

Brian May
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lebowski
  ***

  Docela zábavný snímek(25.3.2003)

 • Crocuta
  ****

  Coby školnímu dítku se mi tenhle film hodně líbil a dodnes pro mne neztratil mnoho ze své zábavnosti.(21.7.2007)

 • Thomassi
  ***

  Když jsem byl malý, byl to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. A když jsem se na něj nyní podíval s odstupem času, pořád ve mě zanechává příjemný pocit, že jsem se bavil. Donald Pleasence alias Gibbi Gibson náhodou najde staré letadlo z druhé světové války, které převáželo zlaté cihly. Poté se se svým parťákem a se svojí dcerou vydávají najít ztracený poklad. Ovšem nejsou sami, kdo touží po bohatství. Je to velmi svižně natočeno, nechybí akce ani vtip ("Krokodýl se nacpe koňským zadkem, odvleče si ho do doupěte a tam to vyzvrací. Zvratky zrosolovatí a pak se z toho stane vaječnej puding" :-). Ale především výtečně zahraná role Donalda Pleasence. 65%.(5.4.2010)

 • Chrustyn
  **

  Neznámý a dost nepovedený pokus o akčně laděný dobrodružný snímek. Film na jednu stránku má vše co by měl mít jako je zápletka o hledání pokladu, dva neústale se (slovně i fyzicky) pošťuchující sympaťáky, honičky vzduchem, zemí i mořem i neschopné padouchy ale žádná z těchto složek nefunguje tak jak má a já se opravdu hodně nudil.(19.8.2010)

 • Radyo
  ***

  Tento nenáročný snímek od protinožců zaujme hlavně příznivce dobrodružných filmů. Ze známějších tváří je zde k vidění jen Donald Pleasence, známý hlavně z "Halloweenské" série, ale to kvalitu nijak nesráží směrem dolů, ovšem ani nezvedá směrem vzhůru. Pokud nemáte na sobotní odpoledne nic lepšího na práci, můžete 2 hodiny klidně zaplácnout sledováním tohoto snímku (pokud jej zrovna bude uvádět některá TV, nebo jej budete mít na videu).(3.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace