Festivalové vteřiny (TV pořad)

Publicistický

Česko, 1996, 156x9 min

Marek Eben, Jiří Bartoška, Scott Cooper, Aňa Geislerová, Pavel Zedníček, Ivan Zachariáš, Jakub Prachař, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, František Soukup, Agustí Vila, Micheline Presle, Jude Law, Jiřina Bohdalová, Zdeněk Svěrák, Bohdan Sláma, Kevin Macdonald, John Wells, Maria de Medeiros, Rajko Grlić, Adrian Grenier, Juraj Herz, Cary Fukunaga, Juraj Jakubisko, Jana Švandová, Martha Issová, Judi Dench, Magda Vášáryová, Petr Janda, Burt Young, Jan Kraus, Martin Donovan, David Morse, David Holmes, Dario Argento, Marta Gastini, Amir Naderi, Dominik Hašek, Ondřej Hejma, Jiří Macháček, Thomas Bo Larsen, Todd Solondz, Kenneth Lonergan, Kara Hayward, Josef Somr, Aleš Najbrt, Michal Caban, Marek Taclík, Jan Hřebejk, Jitka Čvančarová, Lou Castel, John Travolta, Vojtěch Jasný, David Koller, Michel Gondry, Petr Forman, Paolo Sorrentino, Agnieszka Holland, Claudia Llosa, Valeria Golino, Jerry Schatzberg, Oliver Stone, David Lowery, Theodor Pištěk ml., F. Murray Abraham, Jaroslav Róna, Mike Cahill, Michael Pitt, Jan Jiráň, Květa Fialová, Jitka Zelenohorská, Václav Neckář, Miroslav Ondříček, Tawonga Taddja Nkhonjera, Rostislav Novák ml., Asia Argento, Phedon Papamichael, Luis Miñarro, Anurag Kashyap, Jake Hoffman, Jan Švankmajer, William Friedkin, Oren Moverman, Suraj Sharma, Andrew Renzi, Ondřej Zach, Ryan Fleck, Jan Prušinovský, George A. Romero, Udo Kier, Jamie Dornan, Sean Ellis

Komentáře uživatelů k TV pořadu (16)

Moje slabost!(4.12.2009)

Ebenem, gentlemanem českého moderátorského řemesla, a zajímavými postavami světového filmu se nechám vždycky rád kolébat..(2.9.2009)

MFF Carlsbad . :-)(16.2.2010)

Pamatuju jak jsem Festivalové vteřiny neustále sledoval a nasával atmosféru festivalu. Tento rok jsem už Vary navštívil a doufám, že to nebyla moje poslední návštěva.(16.10.2009)

Stejně jako jezdím každoročně do Varů na festival, nedílnou součástí tohoto rituálu je i sledování všech dílů Ebenových vteřin. Díky nim se vždy dozvím spoustu věcí, které mi ve Varech unikly a které mohu konfrontovat s vlastní zkušeností. Báječný pořad, jehož deset minut vždy uteče jako voda a s naběhnutím závěrečných titulků už už nedočkavě vyčkávám na další díl následující den. Osobně doufám, že to Ebenovi ještě dlouho vydrží a bude mě po Varech provázet ještě dlouhá léta.(21.10.2011)

Skvělý Marek Eben a velká škoda, že jsou tak krátké...(6.7.2010)

Minianketní miniotázka: Proč se z okna v prvním patře jisté historické budovy v Panské ulici (č.p. 1) často valí hustý dým?(30.6.2013)

Mé rodné město:-)(4.12.2009)

Skvělý Pan moderátor už léta provází diváka děním na MFF KV.(25.1.2012)

• tojowoeZNK

To su tak zvědavej na posranýho Ebena v čase kdy má být sport.(3.7.2013)

Mnohokrát jsem se chtěl do Karlových Varů vypravit a vždy z toho sešlo. Díky Markovi Ebenovi mám možnost prožít a nasát atmosféru mezinárodní kinematografie a celého mumraje kolem. Skvělé, trefné a někdy i exkluzivní střípky z MFF KV.(6.8.2012)

Jako správný barbar nesleduju MFF v Karlových Varech, ale jenom Festivalové vteřiny. A to pravidelně :)(27.3.2012)

Taková ta ochutnávka belgických pralinek v nákupním centu. Jsou dobré, né-li přímo božské, ale po jejich ochutnání člověka zamrzí o to víc, že na normální bombonieru prostý dělník prostě nemá.(29.7.2010)

Marek Eben je česká moderátoská extra super třída. O tom není pochyb. A podle toho vypadají i Festivalové vteřiny, které plynou velice příjemným způsobem až si člověk říká škoda, že to není jednou tak dlouhé.(23.7.2012)

Po čtyřech letech studia v KV nemůžu jinak.(31.10.2010)

Yep, Marek Eben by mohl moderovat všechno a byla bych spokojená... Navíc MFF KV je akce, které fandím a douufám, že tu bude dlouho a kvalita zůstane stejná... Už jen kvůli těm znělkám... :)(10.6.2012)