ricci.s

Ako režisérova prvotina to nedopadlo najhoršie. Je síce pravda, že rozpočet bol poriadne obmedzený a cítiť to už od úplného počiatku, no našťastie mi ho vynahrádzali iné aspekty. Jedná sa o čiastočne artový horor, čiže nejaký dej alebo zápletka nezohrávajú až takú dôležitú úlohu ako obrazy a scenérie gore, porna, sadomasochizmu, fetišizmu, mučenia a ďalších podobných zábaviek. Pokiaľ sa Cristopharova tvorba bude uberať týmto smerom a predovšetkým za vyššie finančné volume, tak som na jeho ďalšie kúsky rozhodne zvedavý. ()

darkrobyk

Experimentální BDSM porno zachycuje příběh samotářského Sebastiana, který je poznamenán dětstvím, připomínajícím noční můru. Fotografuje nehody, fascinuje ho násilí. Když do jeho života vstoupí půvabná mladá sousedka Sarah, vše se roztočí na plné obrátky. Pokud pornografické motivy prolínají celým filmem, pak krvavé násilí exploduje směrem k závěru. A zdá se, že ne všechny záběry jsou trikové. Z větší části jde o sled výjevů a obrazů, kdy tu sledujete přišívání ruky k tělu, tam zase provrtávání ňader vrtačkou či zavěšování na háky. Konec dostává příchuť psychedelického šílenství, dojde na střeva ven a pak sledujeme němé záběry mučené ženy tak, jako je tomu v Saló aneb 120 dnů sodomy. Pro úzký okruh diváků. ()

pornogrind

Hodně zajímavej, ale těžko popsatelnej film kde nudnější pasáže střídají ty povedenější. Ve finále můžu říct, že jsem se nenudil a koukat se na to určitě dalo. Místy to je fakt pastva jak pro oči tak pro uši. Ale až povedenej epilog rozhodl moje dilema jestli jsou 3 hvězdy zasloužený. Takže za mě dobrý, ale za sebe bych to určitě nikomu nedoporučil, protože s tímhle filmem se trefíte do noty málokomu. ()

eraserhead666

Takřka vizuálně artový, až by se chtělo (a bylo by to hrozně jednoduché) napsat lynchovský (ale Lynch přeci není jediným měřítkem a definicí) náhled do temnoty (ne)jedné duše. Esence vnitřního (nechce se mi psát temného) pnutí lidské existence, eruptující v nezadržitelný výbuch, s lehkými náznaky symbolismu, metafory, vizuality okamžiku, činu a touhy, s vizuální estetikou bodyfetišismu, sadomasochismu, snuffu, krve, erotizující brutality a v případě druhé části v divadle až filmové verze bizarro žánru. Prostě, buď se z toho poblejete, nebo uznáte (filmové, estetické, ne nutně obsahové) kvality a zaujetí (a nemusíte na to být ani bizarní úchyl). A nad tím vším vysoko ční Irena A. Hoffman s culíky v červených šatech a naprosto úžasném klobouku. ()

kaylin

Tohle je přesně ten typ filmu, který nebudete oceňovat pro to, jak zde herci hrají, ani pro to, jak propracovaný je scénář. Popravdě by mě docela zajímalo, jestli byl nějaký scénář skutečně napsán. Tohle je jednoduše snímek, který oceníte pro to, co zobrazuje. A buď to ve vás něco zanechá, nějak vás to osloví, anebo nikoli. Mě to neoslovilo. ()