Film roka 2010 je pre mňa Kick-Ass, ale hneď za ním je práve tento film. Vážení, Oscar za najlepší film (a možno aj réžiu) by mal ísť práve sem. Takmer dokonalé. 9/10(2.2.2011)

Nikdy bych nevěřil, že dvouhodinový zakládání Facebooku může být tak zajímavý a poutavý, že mi bude až líto, že už to trochu předčasně končí a dovysvětluje se to jen závěrečnýma popiskama.(2.11.2010)

Facebook je mi naprosto ukradenej a stejne nevidim zadnej velkej rozdil oproti Myspace a podobne, takze me ani nezajimal tenhle film. Nicmene jmeno rezisera je velky lakadlo a taky jedinej duvod, proc jsem si ho pustil. A ono to nakonec nebylo vubec spatny. Samozrejme to je perfektne natoceny, i kdyz se tu neustale dokola probira furt to samy, presto na vas film nepusobi stereotypne a svizne odsejpa. Trosku problem jsem mel s hercema, protoze tu neni ani jedna postava, ktery by clovek vylozene fandil, ale to neni ani tak problem hercu, jako predlohy. Eisenberg sice hraje svyho chytraka ze Zombielandu, ale do role se hodi a Timberlakea jsem nejdriv vubec nepoznal. Skoda, ze film nedotah ty spory az do konce, kdyby byl o kus delsi, tak by to vubec nevadilo. Takze celkove to je machr Fincher proti kokotine Facebook a Fincher nastesti zvitezil a vzniknul tak dalsi jeho skvelej film, ale rozhodne ne jeden z nejlepsich.(17.11.2010)

S Facebookem jsem obeznámen a je to zábava, někdy... Vypiplané, úderné a chytré... Mnoho faktů, velká scénáristická licence a tím pádem i univerzální sdělení o virtuálních záležitostech. A námět ke přemýšlení. Kromě nečekaného konce mě ale nic moc nepřekvapilo ani nestrhlo. Jo pardon, geniální hudba! 90% a rozhodně potřeba druhého zhlédnutí.(1.12.2010)

Ano, tak jsem i já, Kokot Hloupý (Stultus pungunt), podlehl a mrkl na životní příběh egocentrického hovada s košťálovinou na kštici. Avšak ani přesto jsem nepřestal tímto mocným nástrojem, který systematicky degeneruje dnešní mládež z blbců na čuráky, pohrdat. To je tak, když si polonahá mařenka, co je vylízaná jak flaška od medu, na zeď postne stopětkrát retušovanou fotku, kde špulí svůj asexuální rypáček a povislý kozy a doplní to slovenským citátem o lidských hodnotách. To pak pod náporem lajků od desetiletých onanistů padají servery, přebytečný ejakulát se stává světovou hrozbou a Zucker si pokojně mastí toho svýho berga. Hnus. Jo a jen tak mimochodem, naše fejsbůk stránky tady.(29.1.2014)

• - Ve scéně, kde Mark podvádí při vypracovávání práce pro svoji závěrečnou zkoušku, zmíní, že si založil falešný účet na facebooku a nahrál tam fotky, které nechává své přátele komentovat. Při krátkém záběru na obrazovku laptopu lze vidět, že falešný účet je založený pod jménem Tyler Durden, což je odkaz na Fincherův film Klub rváčů. (s.e.p.p)

• - Dvojčata Winklevossova nebyla žádnými gentlemany. Film tvrdí, že nechtěla jít se Zuckerbergovým obviněním do harvardských novin Crimson, protože to považovali za neetické. Ve skutečnosti Zuckerberga zčerstva „napráskali“ novinářům už na jaře 2004. (Lex Luthor)

• - Film byl původně produkován s ratingem R, nakonec byl ale sestříhán a distribuován ve verzi PG-13, aby byl přístupný pro širší publikum. (darek kartac)