Kdo by to byl řekl, že za fenoménem Facebooku je opět jen další zhmotnění amerického snu... :-) Musím ale objektivně uznat, že David Fincher se s tím tématem dobře popral...škoda jen, že se namísto dosavadního pojmenovávání kontroverzních fenoménů euroatlantické civilizace pomalu začíná věnovat jen pojmenovávání fenoménů euroatlantické civilizace...(7.11.2010)

Překvapivě žádná ušlechtilá nuda typu Buttona, ale zábavný a řemeslně po všech stranách brilantní film s obecnou výpovědí. Jdu brzo znova.(31.10.2010)

Film byl promyšlený a "geniálně jednoduchý" stejně tak jako Facebook samotný. V průběhu filmu jsem málem uvěřila, že se dívám na skutečnost a že Facebook mi právě vzniká před očima. Zkrátka promyšlené do sebemenšího detailu. O tom, že se to Fincherovi povedlo, není pochyb. Mě osobně ale překvapil výkon Justina Timberlakea, kterého jsem doposud za herce rozhodně nepovažovala..4,5*(10.6.2011)

• - Dvojčata Winklevossova nebyla žádnými gentlemany. Film tvrdí, že nechtěla jít se Zuckerbergovým obviněním do harvardských novin Crimson, protože to považovali za neetické. Ve skutečnosti Zuckerberga zčerstva „napráskali“ novinářům už na jaře 2004. (Lex Luthor)

• - Každé tričko, které má Mark (Jesse Eisenberg) ve filmu na sobě je něco, co Mark Zuckerberg skutečně nosil. (Kulmon)

• - Nikdo z pracovníků Facebooku se natáčení nezúčastnil. (NGP)