Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Facebook je mi naprosto ukradenej a stejne nevidim zadnej velkej rozdil oproti Myspace a podobne, takze me ani nezajimal tenhle film. Nicmene jmeno rezisera je velky lakadlo a taky jedinej duvod, proc jsem si ho pustil. A ono to nakonec nebylo vubec spatny. Samozrejme to je perfektne natoceny, i kdyz se tu neustale dokola probira furt to samy, presto na vas film nepusobi stereotypne a svizne odsejpa. Trosku problem jsem mel s hercema, protoze tu neni ani jedna postava, ktery by clovek vylozene fandil, ale to neni ani tak problem hercu, jako predlohy. Eisenberg sice hraje svyho chytraka ze Zombielandu, ale do role se hodi a Timberlakea jsem nejdriv vubec nepoznal. Skoda, ze film nedotah ty spory az do konce, kdyby byl o kus delsi, tak by to vubec nevadilo. Takze celkove to je machr Fincher proti kokotine Facebook a Fincher nastesti zvitezil a vzniknul tak dalsi jeho skvelej film, ale rozhodne ne jeden z nejlepsich.(17.11.2010)

 • Rob Roy
  *****

  Film roku(7.11.2010)

 • kiddo
  **

  Představte si ještě ukecanější Zodiac naplněný čistě informačními dialogy, ale bez jakéhokoli napětí a místo sklepní scény dilema „přidá si mě/nepřidá?“. Přesně to je „Facebook“. Všem, kdo tak nadšeně slintají nad „vynikajícím generačním filmem“, bych ráda připomněla dvě věci: a) „Facebook“ není o současné generaci mladých, ale o současné generaci yuppies a b) o těchto lidech natočil Roger Avary v roce 2002 nepřekonatelnou výpověď jménem Pravidla vášně, jež se ve srovnání s „Facebookem“ honosí třemi výhodami: není nudná jako aktualizace facebookové zdi, arogantní sociopati jsou tu výrazně lepší a funkčnější a nakonec má ten film i o čem vyprávět a co říct. „Facebook“ není výpovědí o této generaci, ale jejím produktem a jako takový silně připomíná Ellisova Viktora a jeho výlet po Evropě: I no longer know who I am and I feel like a ghost of a total stranger.(1.11.2010)

 • Fr
  ****

  JAK VYNIKNEŠ MEZI LIDMI, KTEŘÍ MAJÍ VŠICHNI V TESTU SAT PLNÝ POČET BODŮ? Schopnost vydělat peníze tu nikoho neoslní..... WGET, FAS databáze, zabezpečení, perl skript, php, algoritmus. Chápete? Ne? Nevadí. Film je o cestě ke slávě, chaosu stvoření, soudních sporech, fanynkách, životě v 1. lize se všemi klady i zápory a snad i očistci. KDO VLASTNĚ STOJÍ za fenoménem Facebook? Pravdivá (?) fakta, jména a čísla, která mohou znamenat nudu. Natočit film o vzniku internetové stránky, která přerostla v sociální síť – úkol, který nemusel dopadnout dobře. A jelikož Facebook jde stále mimo mě, konstatuji – D.Fincher je ďábel, který snad dokáže natočit všechno! V pohodě tak můžu napsat: TO SE MI LÍBÍ, na čemž mají svůj podíl také J.Eisenberg a scénarista Aaron Sorkin. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Je mi naprosto jasný, když Ea = 1 : 1 + 10 (Rb-Ra)/ 400. 2.) Jsem Cameron Winklevoss. Nebo Tyler Winklevoss. 3.) Znám Ericu Albright. 4.) Jsem fanda Napster. 5.) NE/mám profil na Facebooku. PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(5.11.2010)

 • tron
  ****

  „Celú stránku vytvoril za jednu noc. A ešte bol ožratý.“ Od prvých minút snímka z produkcie Kevina Spaceyho - vďaka miestami až brutálne svištiacim dialógom - svižne ubieha. K vysokému hodnoteniu ju ťahajú tiež kvalitne zrežírovaní herci (najväčší dojem na mňa urobili dvojičky) a napínavý príbeh, ktorý miestami pripomína skôr mafiánsky triler (ale bez toho, aby niekomu vybuchol aspoň sporák). Na strane druhej, ak necháme bokom, že scenár je zrejme inšpirovaný skutočnými udalosťami (ťažko povedať, čo sú si tieto druhy ľudí schopné povymýšľať si aj pod prísahou), je hrozne priemerný a plný klišé (ústredný hrdina sa nechá ovplyvniť evidentnou sviňou, čestného rovesníka vyšachuje z hry a potom sa čuduje, do akých svinstiev ho sviňa namočila). I tak mi to ale rýchlo ubehlo... aj keď sa neviem zbaviť dojmu, že najpekelnejšie je zrežírované veslovanie regát.(23.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace