poster

Králičí nora

 • USA

  Rabbit Hole

 • Slovensko

  Králičia nora

  (festivalový název)

Drama / Psychologický

USA, 2010, 88 min

Scénář:

David Lindsay-Abaire (scénář, divadelní hra)

Hudba:

Anton Sanko

Střih:

Joe Klotz

Scénografie:

Kalina Ivanov

Kostýmy:

Ann Roth
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ****

  Oscar 1 nominace: Herečka HR - Nicole Kidman(25.1.2011)

 • gudaulin
  ***

  I přes luxusní obsazení a mimořádně závažné téma ve mně Králičí nora nezanechala hlubší stopy. Jako rodič potvrzuji, že neznám horší situaci než ztrátu dítěte, jako filmový divák tvrdím, že znám spoustu filmů natočených vynalézavěji a s lepším scénářem. Celkový dojem: 60 %.(17.3.2016)

 • DEXTER099
  *****

  Králičí nora je příběh manželu Beccy a Howieho,kteří ztratí svého čtyřletého synka při tom co ho srazí autem mladý student Jason.Film je o tom jak se s celou bolestivou událostí oba vyrovnávají...Jelikož mam sám dětí a jedno v tom samém věku tak už tyto filmy nějak nedávám...Nejedna slza ukápla.Za mě 90 % a pět hvězd.(15.4.2015)

 • joehot
  ****

  Čekal jsem větší nálož, bohužel film působí poněkud povrchně a bez emocí. Na pomezí tří a čtyř hvězdiček s hodnocením nahoru díky hereckým výkonům obou hlavních představitelů, přičemž Aaron Eckhart mě zaujal mnohem víc než Nicole.(15.6.2011)

 • RasputincZ
  *****

  Rabbit Hole je psychologické drama, které je stejně uzavřené jako její hlavní představitelé ( přesná Nicol Kidman, ale především Aaron Eckhart, který mě vážně překvapil). Během pomalejší první poloviny jsou vykresleny ústřední postavy, jejich frustrace a zármutek. Funguje to především díky kvalitnímu scénáři. Celkově jsou emoce ve filmu reflektovány skrze dobré dialogy, již zminované herecké výkony ústředního dua a v neposlední řadě také díky podmanivé hudbě v pozadí. Na filmu mě nejvíce zaujal vztah matky zesnulého dítěte s chlapcem, který automobilovou nehodu způsobil. Paradoxně ji právě on pomohl najít aspon částečnou útěchu, kterou tak dlouho hledala...(23.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace