poster

Králičí nora

 • USA

  Rabbit Hole

 • Slovensko

  Králičia nora

  (festivalový název)

Drama / Psychologický

USA, 2010, 88 min

Scénář:

David Lindsay-Abaire (scénář, divadelní hra)

Hudba:

Anton Sanko

Střih:

Joe Klotz

Scénografie:

Kalina Ivanov

Kostýmy:

Ann Roth
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ***

  Hodně depresivní drama, točící se okolo neveselých témat, podpořené dobrými (ale ne skvělými) hereckými výkony. Nicole Kidman v roli matky, která před necelým rokem ztratila své jediné dítě, místy přehrává o sto šest, naopak Aaron Eckhart je ve svém projevu o poznání umírněnější a životní situaci jeho postavy jsem mu uvěřil. Na mnoha místech je poznat divadelní předloha a na prknech měl příběh také zůstat. Nefungovala na mě ani jedna dojemná scéna (dobrá, jen Aaron Eckhart venčící psa), tudíž na mě Rabbit Hole neměl žádný emocionální dopad. Podle mého je tu až příliš zbytečných scén a vedlejších dějových linií (prodej domu, komiks...), které jen odvádějí pozornost od hlavních postav a příběhu, ale od něj také nelze čekat něco výjimečného.(8.1.2011)

 • misterz
  *****

  Najhoršia nočná mora zo všetkých. Nevládzem to komentovať.(6.4.2014)

 • joehot
  ****

  Čekal jsem větší nálož, bohužel film působí poněkud povrchně a bez emocí. Na pomezí tří a čtyř hvězdiček s hodnocením nahoru díky hereckým výkonům obou hlavních představitelů, přičemž Aaron Eckhart mě zaujal mnohem víc než Nicole.(15.6.2011)

 • moviesfan
  ***

  Příběhově ne tak znamenité jako herecké výkony, které jsou vážně výborné. Škoda, že mě celek tolik nechytil, ale i tak se mi snímek líbil.(9.2.2011)

 • KlárkaS
  ***

  Vzhledem k tomu, o jak silné téma jde, je docela dost špatný, když za celý film necítíte sebemenší emoci, natož soucit. Na Nicole Kidman se pěkně kouká, i když její postavu bych v reálném světě asi uškrtila a Aaron Eckhart je docela fajn, u něho by se možná špetka toho pochopení i našla.(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace