• Rosana
  *

  Nemám ráda pana Tau!(18.10.2008)

 • Pepinec
  ***

  Teď už je to s hodně odřenou buřinkou, ale jako malý capart jsem tuhle Šimánkovu odyseu hltal měrou vrchovatou. Ono je to v podstatě o ničem a celý ten slepenec jednotlivých epizod nedává moc velký smysl, ale dětskému divákovi je tohle dočista šumák. Tedy, alespoň mně bylo. Vystačil jsem si s nácvikem prstokladu buřinkové etudy.(3.6.2012)

 • nash.
  **

  Tahle Bimbo odysea a vůbec filmy, kde se z magického Pana Tau stává zoufalec pronásledující svou buřinku a pronásledovaný smůlou, mi vždycky připadaly jako dost nešťastné nabourání kouzla, které tuto postavu obklopavalo. A nikdy jsem to Polákovi neodpustil.(18.1.2012)

 • AngelAngie
  ****

  Jeden z mých Tauových nej...(25.10.2008)

 • MM_Ramone
  *

  Nepáčia sa mi detské filmy, v ktorých je ústredným hrdinom nemý čudák s trapnou buřinkou na hlave - Pan Tau. Veď ani to meno nemá poriadne. Nesympatický, retardovaný podivín. Vizerá a správa sa ako nejaký pedofilný úchylák, čo číha na malé deti pred školou a ponúka im sladkosti. Presne tak na mňa pôsobí táto postavička. Nepomohla tomu ani, v dobách socializmu nevšedná, západonemecká koprodukcia, ktorá sa podieľala na vzniku tohto produktu. "Poplach v oblakoch" je celovečerný kinofilm, ktorý vznikol zostrihaním troch epizód pôvodného televízneho seriálu. *(4.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace