• nash.
  **

  Tahle Bimbo odysea a vůbec filmy, kde se z magického Pana Tau stává zoufalec pronásledující svou buřinku a pronásledovaný smůlou, mi vždycky připadaly jako dost nešťastné nabourání kouzla, které tuto postavu obklopavalo. A nikdy jsem to Polákovi neodpustil.(18.1.2012)

 • AngelAngie
  ****

  Jeden z mých Tauových nej...(25.10.2008)

 • MM_Ramone
  *

  Nepáčia sa mi detské filmy, v ktorých je ústredným hrdinom nemý čudák s trapnou buřinkou na hlave - Pan Tau. Veď ani to meno nemá poriadne. Nesympatický, retardovaný podivín. Vizerá a správa sa ako nejaký pedofilný úchylák, čo číha na malé deti pred školou a ponúka im sladkosti. Presne tak na mňa pôsobí táto postavička. Nepomohla tomu ani, v dobách socializmu nevšedná, západonemecká koprodukcia, ktorá sa podieľala na vzniku tohto produktu. "Poplach v oblakoch" je celovečerný kinofilm, ktorý vznikol zostrihaním troch epizód pôvodného televízneho seriálu. *(4.12.2011)

 • Terva
  ****

  Paadaddááda Pan Tau.(24.8.2012)

 • duklak2
  ****

  Téměř dokonalý dětský film, který si musí pamatovat prostě každý. Několikrát reprízovaný a to je jen a jen dobře pro další generace dětí. Scénka "letícího letadla a Pan Tau na křídle" je nezapomenutelná a řadím ji do klasiky českých děl. Pan Šimánek k roli Pana Tau prostě patří. Jsem rád, že mu v Třešti postavili sochu!(21.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace