Domácnost naruby

Domácnosť naruby

Changing Sides

Komedie

Francie, 2008, 93 min

Ukázka slibovala humornou podívanou v podání Sophie Marceau a Danny Boona, bohužel se to nějak celkově nevyvedlo a zbyla z toho jen průměrná komedii, jakých bylo natočeno ve Francii stovky. Danny Boon svůj komediální nezapře, Sophie Marceau je univerzální herečkou, přesto jsem si odnesl z kina pocit, že mohli tvůrci ze zápletky vymačkat více.(15.7.2009)

• Lacike

Vychodzi napad bol dost infantilny, ale dobre. Viem si predstavit, ze by na jeho zaklade mohla vzniknut dobra komedia. Lenze vsetok humor je zalozeny na tom, ze sa on sprava, cim dalej tym viac ako zena a ona ako muz. To mi pripada sakra malo na dobru komediu. Nieco ako pokus o situacny humor tu uplne absentuje. No a ani spickovi herci nedokazali tak trivialne a milionkrat ohrane vtipky predviest zabavnym spôsobom. Zbytocny film. 4/10.(19.10.2012)

• dopita

Vpravdě dementní děj má tenhle film, ale zase je natočen celkem svižně, takže to zas tak moc nesere. Ale raději vůbec nepřemejšlet. Sophie Merceauová nikdy nevypadala líp než v tomhle filmu!(19.1.2013)

Příjemná oddechovka. Ústřední herecké duo je skvělé, navíc Sophie je i v pětačtyřiceti kočka. Pár dobrých vtipů, pár dobrých písní a Jaguar XF ve vedlejší roli - v rámci nenáročné romantické komedie určitě nadprůměr.(13.3.2011)

Nebýt překombinované poslední třetiny, šla bych i výše, protože SM je prostě kus, i kdyby hrála prd a protože každá změna (téma, produkce, herci) se počítá.(6.4.2014)