Domácnost naruby

Changing Sides

Komedie

Francie, 2008, 93 min

• dopita

Vpravdě dementní děj má tenhle film, ale zase je natočen celkem svižně, takže to zas tak moc nesere. Ale raději vůbec nepřemejšlet. Sophie Merceauová nikdy nevypadala líp než v tomhle filmu!(19.1.2013)

• kingik

Příšerně zdlouhavá, otravná a naprosto nepovedená komedie s herecky unavenou Sophie Marceau, která se do tohoto filmu zrovna dvakrát nehodila a má rozhodně navíc. Ani s jejím filmovým manželem Dany Boonem jí to neladilo. Zápletka s výměnou rolí ve stereotypním manželském vztahu je otřepaná a gagy zcela nefunkční. Nebylo se čemu smát. Málem jsem to nedodíval. Nikdy víc.(6.7.2010)

• ecceHOMMO

Francúzska oddychovka na tému: prečo si nevymeniť rolu otca a matky. Velice ľahúčko humorné, francúzsky nonšalantné, ale bez čerešničky, ktorá by to celé dostala na vyžšiu úroveň. PRE NENÁROČNÉHO DIVÁKA, V ČASE KEDY CHCE PROSTE VYPNÚŤ. **/***(29.5.2010)

Nápad docela dobrý, ale celkově je to trochu mdlé. Tedy na to, že je to komedie, se člověk moc nahlas nezasměje.(22.10.2009)

Ukázka slibovala humornou podívanou v podání Sophie Marceau a Danny Boona, bohužel se to nějak celkově nevyvedlo a zbyla z toho jen průměrná komedii, jakých bylo natočeno ve Francii stovky. Danny Boon svůj komediální nezapře, Sophie Marceau je univerzální herečkou, přesto jsem si odnesl z kina pocit, že mohli tvůrci ze zápletky vymačkat více.(15.7.2009)