Domácnost naruby

Domácnosť naruby

Changing Sides

Komedie

Francie, 2008, 93 min

Je to příjemný snímek s dobrými herci, tématem a věčně krásnou S.M. :-)(10.7.2013)

Príjemný na oddych ako stvorený film, zo zaujímavého námetu sa podľa mňa dalo vyťažiť viac, lebo na komédiu je to trochu slabé...škoda(4.9.2009)

Nápad docela dobrý, ale celkově je to trochu mdlé. Tedy na to, že je to komedie, se člověk moc nahlas nezasměje.(22.10.2009)

• Lacike

Vychodzi napad bol dost infantilny, ale dobre. Viem si predstavit, ze by na jeho zaklade mohla vzniknut dobra komedia. Lenze vsetok humor je zalozeny na tom, ze sa on sprava, cim dalej tym viac ako zena a ona ako muz. To mi pripada sakra malo na dobru komediu. Nieco ako pokus o situacny humor tu uplne absentuje. No a ani spickovi herci nedokazali tak trivialne a milionkrat ohrane vtipky predviest zabavnym spôsobom. Zbytocny film. 4/10.(19.10.2012)

Nebýt překombinované poslední třetiny, šla bych i výše, protože SM je prostě kus, i kdyby hrála prd a protože každá změna (téma, produkce, herci) se počítá.(6.4.2014)

• - Sophie Marceau byla vybrána pro ztvárnění Ariane ještě předtím, než byl scénář dokončen. (D3VIL)

• - Antoine Duléry (Maurice) hrál prozatím v každém filmu režírovaném Pascale Pouzadouxem. (D3VIL)

• - Pascale Pouzadoux strávila rok psaním scénáře ve spolupráci s Grégoire Vigneron. (D3VIL)