poster

Extraterrestrial

 • Kanada

  Visitors, The

  (neoficiální název)

Horor / Sci-Fi

Kanada, 2014, 106 min

Režie:

Colin Minihan

Kamera:

Samy Inayeh
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • schizmo
  ***

  Extraterestrial je pro mě velké zklamání. Ne snad proto, že by to byl vyloženě špatný film, ale spíš proto, že trailer navnadil obrovským způsobem, ale ve filmu dostanete něco úplně jiného, než na co jste se těšili. Aneb kdybys nedal na trailer, nestal by ses dementem. Divák je tedy navnazen na horor o únosech mimozemšťany (což osobně hodně můžu), ale jak už kolegové z HororCZ napovědali, ve filmu je vše možné i nemožné mícháno do kupy vkusně i nevkusně, takže první obavy, které byly rozhodně na místě, nelhaly. SPOILER: Začíná se klasicky, kdy banda mládežníků jede na venkov, kde potkaj pěstitele marihuany, který je náhodou odborník na kospirační teorie, a překvapivě mu za barákem padne do záhonu létající talíř. Následuje fight s klasickými vysokými vyzáblými mužíky, kteří ale oproti běžnému vnímání tohoto vyobrazení prahnou po krvi. Pokračuje boj o holé životy, který pochopitelně nabízí dostatek nelogického chování, řadu gore scén, ale i překvapivě milenecké drama nebo všudypřitomný sebe-ironizující odér, který nejednou přeroste v kroucení hlavou, jestli už to nezabředává do komedie. Všechna serióznost je tedy rázem pryč a my pokračujem dál - následuje procházka po vesmírné lodi (určitě vám to připomene Fire In The Sky), překvapivý návrat domů a konstatování, že co nezkurvil ufon, to dodělá člověk sám. Wtf moment upomínající na pána s cigaretou z X-files pak nemůže být jen náhoda!(21.10.2014)

 • korbitch22
  ***

  Bylo jen otázkou času, kdy se někdo pustí do zfilmování povídek z hororových sérií VHS a ABC's of Death.Tak se nám bratři Vikouši po docela slušných Grave Encouters pustili do mimozemšťanů, hutně zvedli rozpočet a zase se jim to povedlo tak na půl.Škoda, že místy scénář působí docela atmosfericky a inteligentně, aby ho místy sráželi do vod pubertálních debilů neustále hlášky jako ,,jako hustě vole, prcat, to bude nářez píčo a chlastat jak děvka´´ a tak podobně.To neustále motherfuckování aby se film zalíbil hlavně pubertálnímu publiku mě místy dost sralo.Jinak ale atmosféra je výtečná a navíc hodně dobře podpořená povedeným soundtrackem.Do času 59:58 mě film mrtě bavil a já mu přes výhrady chtěl dát 4*, ale po tom odfláklém vypořádání se se šerifem už to šlo jenom dolu, atmosféra šla do hajzlu a scénář vám poslední půl hodinu naservíruje až moc píčovin na to, aby ste je v klidu zkousli a konec je vyloženě debilní.Co si budem povídat, tihle kanadští bráškové hodně koukali na Akta X a asi i poslední povídku VHS 2 a natočili ucházející klišé béčko, které místy umí opravdu pořádně vyděsit, ale je v něm až přespříiš hloupých scén, než aby se dostalo z průměru, ale dvojice bratrů se hodně zlepšuje a věřím, že jejich další počin bude zase o stupeň nahoře.Na propršenou noc ucházející béčko.60%.(23.10.2014)

 • carlos 2010
  ***

  Ako jednohubka OK, ale ináč je to len nevyužitý potenciál.(29.10.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Jelikož filmu o emzácích zas tolik není, milostiv udělím aspoň ten průměrek. Z úvodu a předfinální scény by se mohlo zdát, že se jedná o ambiciózní dílko, no vata mezí tím odpovídá maximálně b+ kategorii. Z čehož však vstávají vlasy hrůzou, to jest ošuntělý kick na závěr. Jako mrknout se na Extraterrestrial dá, ale extra to teda nic není.....a od The Vicious Brothers by se teda dalo očekávat mnohem víc. 55%(29.10.2014)

 • verbal
  *

  Tak to máme několik upištěných pipek a psychicky labilních kokotků, jednoho latexového gumofouna z půjčovny, červenou lampu, reprák, co při tom bordelovém nasvětlování bude dělat „bzzzzzzz“, nějakou barabiznu v lese a další otřepaný, nudný až debilní scénář Vyšisovaných bratrů. No, velkolepá produkce kompletní a můžeme směle točit! Všude se pak najde nějaký páreček Korpičů a jiných blahoslavených, co tohohle thirdhandového Ítýho pro nejpomalejší děti zajisté plně docení(25.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace