poster

Rozchod

 • Francie

  Partir

 • anglický

  Leaving

Drama / Romantický

Francie, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  ****

  Paní, která si sebe nevážila, žila s pánem, který si sebe také nevážil. Jednoho dne si paní proto našla milence v Popelákovi. Paní mohla se svým milencem šťastně žít, kdyby paní a pán nebyli oba tak umanutí. Jenže přesně takový je život.(1.3.2016)

 • peiton
  *****

  Sú ženy,ktoré pre peniaze urobia čokoľvek a naopak sú ženy,ktoré pre lásku obetujú celý majetok.To bolo také romantické,tak realistické akoby vystrihnuté zo života.Láska je mocná čarodejka...(11.1.2016)

 • Nick Tow
  ****

  Ten film si zľahčuje svoju cestu k divákovi ako sa len dá: veľmi sa nepára s motiváciami postáv, peripetie príbehu sú šablónovité a predvídateľné až hrôza a vlastne aj herci sú tak trochu rukojemníkmi tejto "telenovelovej" plochosti. Lenže! Kristin Scott Thomas svoju postavu nehrá ale žije a keby mala vo filme "zahrať" orgazmus, tak ho nezahrá, ale zaiste aj prežije. A keď takýmto spôsobom zafunguje herecké stotožnenie sa s postavou, už v tom fičíte až po uši a zabudnete, že je to len kašírovaná hra na umenie: dokonca aj vtedy, keby ste si v zábere všimli káble osvetľovačov, či kostymérku, ktorá sa "zabudla" v zábere a strihač to nepostrehol. No a jedna čisto iracionálna poznámka na záver: Kto aspoň raz v živote miloval tak, že mu to vymazalo všetky dáta z harddisku, šľahne Rozchodu (tak ako ja) isto iste o jednu hviezdičku viac, než si zaslúži.(25.6.2010)

 • GrooveJump
  ***

  Průhlednost děje a tendeční postup netrumfne výkon Kristen Scott Thomas, natož Sergi Lopeze, který vlastně může hrát jen pornografické "vztažníky"...(15.7.2010)

 • pakobylka
  ***

  O tom, jak se pálí mosty. Protože ženská, když ztratí hlavu, se projevuje podobně jako požár. Je schopná spolu se zmiňovanými mosty všech možných velikostí a významů spálit i celou zemi - a zpátky se neohlíží. Neudržíte si ji ... a násilím už vůbec ne - pokud vám můžu radit, ani to nezkoušejte ! Dějová linie je až příliš zjednodušená a nijak nezakrývá, že se zhlédla v románech červené knihovny - ale taky je nadprůměrně dramatická, což jí slouží ke cti. V neposlední řadě vám může posloužit i jako inspirace - nebo jako odstrašující příklad ... to záleží jenom na vás. Ale nezapomínejte, že veškeré důsledky si ponesete sami.(1.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace