poster

Rozchod

 • Francie

  Partir

 • anglický

  Leaving

Drama / Romantický

Francie, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tere.z
  ***

  Vadilo mi čím dál tím víc iracionálnější a absurdnější chování hlavní hrdinky. Proto i přes výborné herce, kameru a slibný začátek dávám průměr a to ještě tak tak...(31.5.2010)

 • Skip
  ***

  Ten příběh by se možná někde mohl odehrát, přesto ale film moc uvěřitelně nepůsobí. Dost mimózní finále to celé dost stahuje ke dnu. Herci však hráli velmi dobře, jen jaksi nebylo zcela využito jejich kvalit.(16.10.2011)

 • cheyene
  ***

  Rozchod je film, kde jsem fandil spíše manželovi Suzanne než jí a jejímu Ivanovi, do kterého se zbláznila v takové míře, že byla ochotná zahodit prakticky vše, co ji pojilo k předešlému životu. Samuel tu zpočátku nebyl vylíčen jako špatný manžel, který by se k ní choval nepatřičně, tudíž neměla nějaké zvlášť vážné důvody k tomu, aby jej opustila. Zkrátka nedokázala poručit citům a nevážila si ani toho, že ji byl její muž ochotný odpustit. Ten se ji poté snaží stůj co stůj získat zpátky a konec příběhu je vyhrocený až do extrému. Pro mě spíš průměrná záležitost za 3*.(13.2.2011)

 • pakobylka
  ***

  O tom, jak se pálí mosty. Protože ženská, když ztratí hlavu, se projevuje podobně jako požár. Je schopná spolu se zmiňovanými mosty všech možných velikostí a významů spálit i celou zemi - a zpátky se neohlíží. Neudržíte si ji ... a násilím už vůbec ne - pokud vám můžu radit, ani to nezkoušejte ! Dějová linie je až příliš zjednodušená a nijak nezakrývá, že se zhlédla v románech červené knihovny - ale taky je nadprůměrně dramatická, což jí slouží ke cti. V neposlední řadě vám může posloužit i jako inspirace - nebo jako odstrašující příklad ... to záleží jenom na vás. Ale nezapomínejte, že veškeré důsledky si ponesete sami.(1.9.2014)

 • GrooveJump
  ***

  Průhlednost děje a tendeční postup netrumfne výkon Kristen Scott Thomas, natož Sergi Lopeze, který vlastně může hrát jen pornografické "vztažníky"...(15.7.2010)

 • - Film se natáčel ve francouzském regionu Languedoc-Roussillon. (claudel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace