Pařba v Bangkoku

Hangover Part II, The

Vo štvorici po opici 2

Komedie

USA, 2011, 98 min

Muži sobě - Part II. Lost in BangCOCK! Filmařsky vyzrálejší, ale méně vtipné, než jednička. Phillips místy až příliš tlačí na pilu a kupa hrubozrného humoru tomu v konečném součtu moc nepomáhá. Naštěstí se mu daří stejný koncept naplnit novými kousky a hlavní trio nepůsobí tak křečovitě trapně (jako třeba Bridget Jones nebo hrdinky Sexu ve městě ve svých druhých filmových pokračováních), díky čemuž tahle stominutová podívaná snadno klouže do žaludku. Avšak podobné okouzlení jako z první opice se neopakuje. PS: Trestuhodně chybí jedna super-roztomilá blondýnka.(24.10.2011)

Vlastně na chlup stejnej film jako jednička, včetně fotek na konci, který všecko, pro mě, zase zachraňujou. Koukat se na to sice dalo a bylo to fajn, ale bylo to jako kdybych koukal na ten samej film, ale akorát z Bangkoku. Nic víc, nic míň. Ještě štěstí, že autoři našli Zacha Galifianakise, bez něj by to ani nestálo za to, to vidět.(19.6.2011)

Bál som sa, že po jednotke to už nebude ono, no smial som sa celý film. Fakt podarené, skvelo vymyslené, super hudba... a ak si myslíte, že v traileri ste videli už priveľa, tak vám vravím, že ste ešte nič nevideli :D(25.6.2011)

Stejné jako první část, jen více divočejší a zvrácenější. A vy se divíte? Párty prostě takové jsou a hlavně, když je u toho Zach Galifianakis, od kterého nevíte, co čekat. I když... No prostě u těchto filmů mi jde vždy o zábavu a já se ji dočkal. Skvělé odreagování, plné bouřlivého smíchu.(6.6.2011)

Pařba v Bangkoku není taková totální cyber smažba jako v Las Vegas, ale i tak to stojí za to a trojička Cooper, Helms a hlavně geniální debil Galifianakis to rozjížděj opět ve velkým a já se opět skvěle bavil u jejich jízdy v Asii a vůbec mi nevadilo, že se v podstatě v malý obměně odvíjí dost podobnej příběh jako v jedničce. Ono by stejně bylo jen na škodu změnit styl a zápletku.(28.8.2011)