Nebudu a nehodlám se vézt na vlně "fujky fujky, je to stejné jako jednička, čekal jsem od toho originalitu, ještě jednou fujky fujky autorům”… Pánové, dámy a osoby neurčitého pohlaví, pokud jste na tento film viděli alespoň jeden trailer nebo TV upoutávku, tak opravdu nechápu, jak tohle můžete napsat, speciálně když trailer ani upoutávky tenhle fakt nepopírají… do prkna, i sami tvůrci si z tohoto faktu utahují ("Stalo se to zase…” -"Co to s váma je, chlapi?") The Hangover Part II mě překvapil spíše tím, že to není už taková sranda, jako jednička (opravdový výbuch smíchu jsem měl jen v závěru, kdy na pódium vstoupil Alanův dárek a začal zpívat) ale o to více příběh funguje v té vážnější, pátrací rovině. Za mnicha, opici, sadu fotek na konci a další noc, na kterou (ne)zapomenu, dávám 80 %. P. S. Jamie Chung je opravdu absolutní zlatíčko!(6.1.2012)

Phillips, točící se v bludném kruhu originality Las Vegas kocoviny, tentokrát vsadil většinu svých žetonů vtipu na profesora idiocie Zacha s nevyslovitelným řeckým příjmením, což je ve finále asi lepší, než se nechat análně deflorovat thajskou štětkou, co čůrá ve stoje.. Pokud však bude nějaká třetí předsvatební pařba, žádám náhradou za opakující se "lepíme střípky" motiv o rozpohybování fotografií u closing credits a pak by se hranice přístupnosti jistě posunula do zajímavých končin (vidím to na Rating 21+, doprovod rodičů nutný). Mimochodem, kam se poděla slepice z první části? Snad si ji nevzal do parády úchylný pan Chow? To by pak nejmíň 14 dní nedokázala snést vejce..(1.7.2011)

Ach jo, to jsou mi zase plačky erudovaných filmových kritiků! "Úplně stejné, jako jednička, vykrádačka, kopie, nechutný plagiát, blá, blá, blá....". To jste jako čekali, že tentokrát se hoši nezjebou do bezvědomí a budete celý film čumět na kultivovanou thajskou svatbu s dokonalým psychologickým rozborem všech hostů, kde se na závěr jen někdo decentně poblinká, protože to přehnal s punčem?? Tak to jste žhaví kandidáti na Trierovu Melancholii! No, to jsem možná trochu přehnal, takový trest by byl i pro vás kapku brutální a nehumánní. No, ještě to mohlo být třeba sci-fi (Pařba v Proxima Centauri) nebo rozmáchlý historický spektákl (Pařba u Little big hornu), že ano! Co je, kurva, na tom, že autor nezměnil úspěšné schéma? Prostředí je jiné, frky jsou mnohdy lepší a dokonce se povedlo udržet od trapností i toho hnusného, řeckého buzeranta, což považuji za malý zázrak. Doporučuji si před trojkou objednat nějakou tu rozkošnou, přičmoudlou transku, co by vám pořádně protáhla vaši kritickou mysl!!(18.11.2011)

Jak jedničku udělaly závěrečný titulky, tady to byla předposlední fotka (a Alanova "meditace"). Plakala jsem i podruhý. _____ (3,5* po čase neobjektivně nahoru, protože to HBO dává furt dokola a už sem to jako kulisu viděla snad pětkrát - kdybych někdy začala žehlit, asi si to nahraju)(16.12.2012)

• Renton

Scénář: Craig Mazin, Scot Armstrong, Todd Phillips .. První Kocovina dělená dvěma.(17.11.2011)

• - Stejně jako v prvním díle se během titulků objevují fotografie z celé pařby. Na některých se objevují neherci, např. skutečné prostitutky, které jim předvedli i show s ping-pongovými míčky. (KillHurt)

• - Letadlo, kterým čtveřice letí do Bangkoku, má na letišti 4 motory, během letu si ale můžeme všimnout jen 2. (Mr.Critic)

• - Opica Crystal nikdy vo filme nefajčila, pri detailnom sledovaní je možné vidieť, že cigareta je len napodobenina. (marciano)