Pařba v Bangkoku

Hangover Part II, The

Vo štvorici po opici 2

Komedie

USA, 2011, 98 min

Rovnako uletené ako jednotka. Nie je čo riešiť. Zach Galifianakis vytvoril asi neprekonateľnú postavu debila, ktorá sa stane kultovou a je jedno v čom ju hrá, či je to Hangover, Due Date či Operation: Endgame.(4.6.2011)

• Ded@M@tes

Legendární partička Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis a Justin Bartha jsou zpět tentokrát v Bangkoku. Nemalé zklamání oproti senzační Pařbě ve Vegas, co dodat, prostě jsem se nebavil. Jedině mě pobavila opice a závěrečné fotografie z celého dění. Z vylouhovaného sáčku se udělá těžko vynikající čaj. ( Hodnocení: 4/10 )(27.3.2012)

Proč bych měl pokračování úspěšného prvního dílu odstřelit kvůli neoriginalitě, když jsem se při sledování příjemně bavil? Jednička překonána nebyla a dokonce oproti jedničce lehce pokulhává v humorné stránce, ale i tak se na 4 hvězdičkové hodnocení u mě vyšplhala…(17.6.2011)

Nebudu a nehodlám se vézt na vlně "fujky fujky, je to stejné jako jednička, čekal jsem od toho originalitu, ještě jednou fujky fujky autorům”… Pánové, dámy a osoby neurčitého pohlaví, pokud jste na tento film viděli alespoň jeden trailer nebo TV upoutávku, tak opravdu nechápu, jak tohle můžete napsat, speciálně když trailer ani upoutávky tenhle fakt nepopírají… do prkna, i sami tvůrci si z tohoto faktu utahují ("Stalo se to zase…” -"Co to s váma je, chlapi?") The Hangover Part II mě překvapil spíše tím, že to není už taková sranda, jako jednička (opravdový výbuch smíchu jsem měl jen v závěru, kdy na pódium vstoupil Alanův dárek a začal zpívat) ale o to více příběh funguje v té vážnější, pátrací rovině. Za mnicha, opici, sadu fotek na konci a další noc, na kterou (ne)zapomenu, dávám 80 %. P. S. Jamie Chung je opravdu absolutní zlatíčko!(6.1.2012)

Bál som sa, že po jednotke to už nebude ono, no smial som sa celý film. Fakt podarené, skvelo vymyslené, super hudba... a ak si myslíte, že v traileri ste videli už priveľa, tak vám vravím, že ste ešte nič nevideli :D(25.6.2011)