Pařba v Bangkoku

Vo štvorici po opici 2

Komedie

USA, 2011, 98 min

• Marigold

Jednička byla takový rostlý a zapocený americký buran, dvojka je ukničený rýžový pudink, který svého předchůdce dokáže překonat měrou všeho - kromě míry toho nejnutnějšího, a to je humor a zábava. Recyklace fórů vede k tomu, že se jde ještě o chloupek víc přes lajnu, ale také k tomu, že co působilo v jedničce přirozeně a překvapivě, je tady už jen afektované a předvídatelné. Nejvíc jsem se tak zasmál u závěrečné slideshow... Z Hangoveru se prostě dle předpokladů stává nudná frančíza, která bude maximálně těžit z nosného nápadu vlčí smečky a velkého okna. Pro někoho možná dost, já říkám: naprostá ztráta času.(2.6.2011)

Super zábava i na podruhý. Totálně jsem si to užil a Tyson a finální fotky byly zase geniální.(30.7.2011)

O kousek slabší, než jednička - asi jste nečekali, že bych tohle napsal, co? :-P No ale vážně - některým fórům opakování pomáhá, některým neškodí a některé se opakováním stávají trapnými. Těch posledních je naštěstí poměrně málo. Výborným nápadem se jeví angažování té malé opice, ta směle aspirovala na Zlatého Plešouna a jen kvůli nepřízni Akademie neprošla sítem nominací. A co jinak? Vlastně pro ty, co viděli jedničku se nekoná žádné velké překvapení - fórky jsou umístěny vesměs na správných místech, herci předvádějí vše, co byste od nich (ne)čekali, nechybí ani svatba a možná přijde i Mike Tyson. :-)) Poctivých 70%.(20.5.2013)

Bylo nebylo, jednoho krásného dne se čtveřice kamarádů, která kdysi nezapomenutelně zapařila v Las Vegas, vydala do Thajska na svatbu jednoho z těchto kamarádů. A ono se to stalo znovu! A tak se naše oblíbená trojice (v každé partě by měl být aspoň jeden slušňák, který ví, kdy má přestat, a v téhle partě je to Doug) Phil, Stu a Alan probouzí v Bangkoku, aniž by věděli, jak se tam dostali a co se minulou noc událo. A k tomu se jim povedlo ztratit bratra nevěsty, kterého musí najít, pokud se má svatba uskutečnit. Toto pokračování pokračuje v naprosto stejných kolejích jako první film, přičemž je to stejně atraktivní, stejně zábavné a stejně originální a milé jako první díl. A tvůrci navíc dokázali překvapit svou nápaditostí, vůbec by mě totiž nenapadlo, že bratr nevěsty bude nalezen tam, kde ho hlavní hrdinové našli, a stejným překvapením pak byla i opětovná účast Mikea Tysona. Celkově jsem si film užil a musím řict, že oproti prvního dílu neztratil vůbec nic ze svých kvalit a předností a já se jen těším, co nám hlavní hrdinové předvedou v dalším díle. Nemám nad čím váhat a uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy.(11.11.2012)

Lepší než "jednička"! Více Phillipsovské = více crazy! Sex, drogy, a ostřejší nadávky - přesně to charakterizuje novou nálož nezapomenutelné filmové pařby s nadmíru sympatickými charaktery (v čele s Cooperem, pochopitelně). Scénka s kotvou to celé pozvedá na nepředstavitelně vyšší úroveň - Galifianakis je bezesporu absolutně nejdebilnější postavou hollywoodského průmyslu! Na tohle mi prostě nestačí superlativy... smál jsem se od začátku (!) do konce, jízda to byla parádní a hlavně: NEZAPOMENUTELNÁ! P.S. Viděno za střízlivého stavu bez užití drog.(14.6.2011)