Pařba v Bangkoku

Hangover Part II, The

Vo štvorici po opici 2

Komedie

USA, 2011, 98 min

Je to takmer kopia jednotky a kedze som sa bavil rovnako, nemozem hodnotit inak. Najoblubenejsi komik je v poslednej dobe u mna Zach Galifianakis a som zvedavy, v akom filme ho uvidim nabuduce. ________ Bradley Cooper - (Phil) +++ Ed Helms - (Stu) +++ Zach Galifianakis - (Alan) +++ Justin Bartha - (Doug) +++ Ken Jeong - (Mr. Chow) +++ Paul Giamatti - (Kingsley) +++ Mike Tyson - (Hrá sám seba) +++ Produkcia: Todd Phillips +++ (Videl v kine 14.06.2011)(15.6.2011)

Vlastně na chlup stejnej film jako jednička, včetně fotek na konci, který všecko, pro mě, zase zachraňujou. Koukat se na to sice dalo a bylo to fajn, ale bylo to jako kdybych koukal na ten samej film, ale akorát z Bangkoku. Nic víc, nic míň. Ještě štěstí, že autoři našli Zacha Galifianakise, bez něj by to ani nestálo za to, to vidět.(19.6.2011)

ale nie, to fakt? vy ste ale hrozne prisni... uz si fakt neviem predstavit, co od komedie cakate :) ano, mate pravdu, je to ako cez kopirak, ale ruku na srdce, nesmiali ste sa snad 90% filmu? no my v kine vsetci do jedneho ano, takze maximalna spokojnost. Je pravda, ze panbickarom v Amikove sa musia jezit chlpy na kazdom mieste tela, pretoze dvojka je ovela zvrhlejsia ako jednotka, ale cert to vem, my s manzelom prudasi nie sme, takze fuck it, bitches :D(4.6.2011)

• Ded@M@tes

Legendární partička Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis a Justin Bartha jsou zpět tentokrát v Bangkoku. Nemalé zklamání oproti senzační Pařbě ve Vegas, co dodat, prostě jsem se nebavil. Jedině mě pobavila opice a závěrečné fotografie z celého dění. Z vylouhovaného sáčku se udělá těžko vynikající čaj. ( Hodnocení: 4/10 )(27.3.2012)

To samé jako minule. Originalita se ztratila, ale o to je všechno naspeedovanější a přiznejme si to Bangkok je o hodně zajímavější lokace než Vegas. Všichni do svých rolí parádně zapadli a Paul Giamatti byl super. Opice pobavila.(6.1.2012)