poster

Pařba v Bangkoku

 • USA

  Hangover Part II, The

 • Slovensko

  Vo štvorici po opici 2

Komedie

USA, 2011, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  Phillips, točící se v bludném kruhu originality Las Vegas kocoviny, tentokrát vsadil většinu svých žetonů vtipu na profesora idiocie Zacha s nevyslovitelným řeckým příjmením, což je ve finále asi lepší, než se nechat análně deflorovat thajskou štětkou, co čůrá ve stoje.. Pokud však bude nějaká třetí předsvatební pařba, žádám náhradou za opakující se "lepíme střípky" motiv o rozpohybování fotografií u closing credits a pak by se hranice přístupnosti jistě posunula do zajímavých končin (vidím to na Rating 21+, doprovod rodičů nutný). Mimochodem, kam se poděla slepice z první části? Snad si ji nevzal do parády úchylný pan Chow? To by pak nejmíň 14 dní nedokázala snést vejce..(1.7.2011)

 • BadoXXII
  **

  Nikdy nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky alebo? Režisér Phillips prišiel s pokračovaním veleúspešnej dospeláckej komédie. Kludne by sa dalo povedať, že je to verná kópia jednotky. Iné je len prostredie a pocit, že to už celé nejako nefunguje. Množstvo recyklovaných nápadov, scén a takmer nič nové. Opakovaný vtip už nie je vtipom. Jednotka bola svieža, vtipná, originálna a nápaditá. Dvojka nie je ani jedno.(4.2.2012)

 • Gimli
  **

  Totožná šablona jako u prvního dílu, ale výrazně slabší výsledek.(23.4.2013)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 7.0/10] | me: Pokračovanie založené na špinavosti a nekonečných možnostiach Bankoku, práve kvôli ktorému ide o lepši film než bol predchodca. Štýl humoru je samozrejme vystavaný na rovnakých základoch ako predtým, lenže tento krát sa to všetko točí v bezhraničnej špine Bankoku, ktorý filmu dodáva úplne iný rozmer. V Bankoku aj nemožné je možným a tak scény, ktoré v jednotke pôsobili prehnane tu pôsobia akurát. Nemôžem povedať, že film celých 102 minút baví, sú v ňom aj slepé nevýrazne časti, ale pocit celkovej nudy určite neprichádza, pretože aj slabšie miesta vždy nejako vyšperkuje a odľahčí Zach Galifianakis, vďaka ktorému je táto komédia tým čim je. Ostatní herci a prostredie mu slušne sekundujú. Je to proste špinavšie a tvrdšie pokračovanie a viac mu to takto sekne. When a monkey nibbles on a penis, it's funny in any language. [3 a pol *](6.6.2011)

 • J*A*S*M
  ***

  Tam kde Vegas překvapovalo osvěžujícím konceptem letní komedie a nekorektním humorem, překvapuje Bangkok tím, že je ÚPLNĚ stejný. Kromě postav, námětu a stylu humoru zůstaly i všechny zvraty, všechny zápletky, některé scény Todd Phillips snad jen přetočil v jiných kulisách. Jako ona je to samozřejmě velká sranda i podruhý, ale nenávratně zmizel moment překvapení, což je prostě škoda. Ken Jeong vyskakující z kufru auta byl vtipný jedničce, Ken Jeong vyskakující z mrazničky je vtipný ve dvojce, ale když jste si po několika zažitých deja-vu stoprocentně jistí, že odněkud určitě vyskočí, tak už to holt tolik nepůsobí. No a postava Alana se od charakteristiky "debil" přesunula nebezpečně blízko k charakteristice "psychicky nemocný chudák", čímž se stala méně směšnou a více k pláči. Ale i tak mírný palec nahoru, zasmál jsem se, ne že ne ...(23.10.2011)

 • - V části, kdy hlavní hrdinové vstoupí do mnišské zahrady, po výprasku od mnicha můžeme vidět, že Alan nemá svůj klobou kolem krku a ani ho nemá v ruce, ale v záběru po opuštění zahrady má Alan na hlavě opět svůj klobouk (Skarface)

 • - Stejně jako v prvním díle se během titulků objevují fotografie z celé pařby. Na některých se objevují neherci, např. skutečné prostitutky, které jim předvedli i show s ping-pongovými míčky. (KillHurt)

 • - Keď Alan (Zach Galifianakis) sedí na pohotovosti v Bangkoku a je melón, tak na rozkroku má od neho pokvapkané nohavice, ale keď vychádza von, má ich už suché. (marciano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace