Defendor (festivalový název)

• slovenský

Defendor

Drama / Komedie

Kanada / USA / Velká Británie, 2009, 95 min

Filmu kraľuje výborný herecký výkon Woodyho Harrelsona a jeho tragikomické stvárnenie nostalgického hrdinu. Bohužiaľ, po pár týždňoch si pamätám zopár konkrétnych scén, ale načisto mi z hlavy vyfučalo, ako to vlastne celé skončilo.(30.5.2010)

Woody Woody, to byl teda rok co ?.... Já z toho chlápka nemůžu. Věřil jsem mu jak '' posla smrti '' ( Messenger, The ), tak i '' retardovaného hrdinu ''. A to nemluvím o hláškujícím zabijákovi zombíků. Zkrátka i když se Woody objeví ve filmu jen na chvilku ( 2012 ), vždycky zaperlí - a to se počítá, ne ? Že jde dokonce o režisérský debut ? Nevšiml jsem si. DefendOr za 80%.(29.3.2010)

Arthur Poppington byl tak trochu blázen, ale když se to tak vezme, tak nádherný blázen. Chtěl totiž napravit všechny křivdy a zločiny, jako superhrdina. Jen škoda, že mu k tomu chyběly ty jejich schopnosti. Woody Harrelson byl skvělý a postava mladičké prostitutky taky moc pěkná - tvrdé děvče s měkkým srdcem.(2.5.2010)

Další film o super hero wanna be, ale podobně laděný film SUPER mi přišel zajímavější kvůli pestrému humoru a brutalitě, tohle je svým způsobem nemastné neslané,ale Woody Harrelson dobrý jako vždy. 60%(20.8.2015)

jo, na tohle se koukalo dobře! DIE YOU FUCKING CAPTAIN INDUSTRY !(5.4.2010)