poster

Já, padouch

 • USA

  Despicable Me

 • Slovensko

  Ja, zloduch

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  *****

  Původně jsem dala 4*, ale pak mi došlo, že už je to nějakou dobu, co jsem viděla opravdu kvalitní animák. A tenhle se bezesporu vyvedl, vizuálně krása, příběhově taky a navíc ta rozkošná černovlasá holčička a mimoňové. Příjemná roztomilá pokoukaná.(23.8.2012)

 • tron
  ***

  „Nazdar sused. Tvoj pes mi zasa nechal na trávniku prekvapenie.“ – „No, vieš, aké sú psy... nechajú to tam, kde to na nich príde, he-he-he.“ – „Mŕtvi nie.“ – Hrobová chvíľa mrazivého ticha. - „Žartujem... ale nie je to zlý nápad.“ Už za nápad (nakrútiť film z pohľadu „klasického komiksového zloducha“) si film zaslúži 80%, nevraviac o svižných postavičkách, zábavných dialógoch či sranda hláškach a fajn vizuálnej podoby. Ale malo, či skôr NEMALO, to niečo, čo by ma „naozaj strhlo“. Každopádne dávam palec skôr hore („Mama, keď budem veľký, tiež poletím na Mesiac.“ – „Zlato, blbcov v NASA neberú.“).(27.5.2011)

 • StarsFan
  ***

  Z 90% nuda, z 10% zajímavé detaily (lidé podpírající sloupy v sídle hlavního záporáka) a nějaké ty vtípky (podobnost s existujícímí osobami je čistě náhodná). Nebýt těch malých, žlutých, roztomilých pomocníků a výborného dabingu u hlavního hrdiny v podání Stevena Carella, šla bych o hvězdičku níž.(17.11.2010)

 • Morien
  **

  Byla jsem proti vlastní vůli pobavena, ačkoliv musím přiznat, že na mě film působí tak, že u něj nejsem schopná myslet, takže vlastně nevím, jestli jsem se bavila právem a jaké pochvaly či výtky a zda vůbec si film zaslouží. Tři dětičky jsou nicméně k sežrání.(23.12.2014)

 • Rex Mundi
  ****

  Animáky idú od čias Nema na istotu. Takmer niet čo pokaziť, a ak sa tvorcovia držia zlatých zásad, určite odo mňa utŕžia tie štyri hviezdy :-) Ja, zloduch je zábavná satirická rozprávka s ľúbivým vizuálom, v ktorej si tie svoje momenty nájde aj dospelý.(29.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace