Já, padouch

• slovenský

Ja, zloduch

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

Prvních 20 minut pro mě bylo pekelných, přiznám se bez mušení že opravdu nemám rád Steva Carrella a tím míň když dostane hlavní roli. Tady k tomu nějak divně šišlá nebo co. Film nakonec není tak špatný a s příchodem holčiček se přemění sice na dětský film, ale tento fakt mi vadil mnohem méně než u Hortona. Malí žlutí mužíčci (nezaznamenal jsem že by někde byl vysvětlen jejich původ) jsou senzační. Musím ovšem konstatovat že se jedná o jeden z nejslabších animáků poslední doby. 60%(4.12.2010)

Padouch je super a ty malý čůráčci, co vypadaj jak hromada spongebobů jsou úplně geniálně retardovaný, ale zbytek s adoptováním dětí je trochu ohraná písnička a chybí tomu nějakej pořádnej nápad, ale i tak nadprůměrnej a zábavnej animák.(30.12.2010)

Film o největším zločinci všech dob, kterého tvůrci rozšmelcovali v přecukrovaný báchorce. Diabetici budou dostávat záchvaty už jen z upoutávek. Naordinoval bych autorům Erbena, snad něco z Vodníka, abych ten jejich vznešený patos a pocity dojetí malinko utlumil: „Šest věcí tu v krvi leží - mráz po těle hrůzou běží: dětské hlavy bez tělíčka a tělíčka bez hlavy.“(7.2.2011)

Rozpočet $69miliónovTržby USA $251,513,985Tržby Celosvetovo $543,495,033Tržby za predaj Blu-ray v USA $83,364,516 //počet predaných kusov 3,369,863Tržby za predaj DVD v USA $188,829,240 //počet predaných kusov 13,783,683 ║ __Bžunda ako sa patrí!!!__ A ďalšie animačné prekvapenie roka 2010, v podstate je to taký zjav ako kedysi bol prvý Shrek, ako za ten normálnejší menší rozpočet a štúdia Universal, by som nečakal takú bombu aká sa im na už okukané pomery dokázala podariť. Zábavnosť až nadpomery neúnosná, animačne veľmi dobré, postavy skvostné plus na vrch bodujú postavičky tých mini mrmlúňov, príbeh ani na chvíľu neomrzí. __Delikátna záležitosť __ /videl v kine 3D verziu 2x: 100%/ __Rok 2010 sa stáva rokom animačných skvostov od Príbeh Hračiek 3, Ako si vycvičiť draka, Ga'Hoole: Legenda o strážcoch + Já zloduch.(17.10.2010)

Scénář: Ken Daurio, Cinco Paul .. Moji užší část topky (5 osob) zasáhl 47 týden roku 2010 nějaký podzimní virus infantility, protože jsou momentálně na 88% s čímž rozhodně nemohu korespondovat. Já tam viděl přílišnou podbízivost a malou měru zábavy pro dospělého diváka, který zrovna nejihne při pohledu na tři dětské (a jistěže patřičně milé) postavičky, které se dostanou do společnosti výstředního zlodějského esa. Tak trochu průšvih jako Horton - pro ty, co jsou v obraze to myslím stačí.. ___ Králem padouchů je MegaMind.(28.11.2010)