Já, padouch

Despicable Me

Ja, zloduch

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

Dokonale infantilné, ale... hmmm, veľmi milo a sympaticky infantilné. Dokonca až tak, že je to skoro štýlové. Deti pri tom musia umierať blahom. Super finále, niekoľko tučných gagov ("vypnutie" prílivu) a na konci doják. 7/10(28.11.2010)

Úžasňákovic zlé dvojče, vítej do rodiny. A chovej se, jak nejhůře umíš:)(24.10.2010)

To najlepšie z druhej ligy. 70%(28.1.2011)

Pohodový animovaný film plný humoru. Malý sluhové mimoňové byli super. Úžasný zloduch, který se touží stát největším padouchem všech dob a chce ukrást Měsíc. Překvapení roku. ( Hodnocení: 8/10 )(27.5.2012)

PAČKU. Slovo infantilní bych nahradil "roztomile dětským" a přidal bych ... dojemný. Supr špionská hudba a v neposlední řadě vynikající Jiří Lábus v hlavní roli českého znění. Jo a potom to 3D. První film, který jsem viděl ve 3D. A po letech zvyšuju hodnocení o hvězdičku, prožitek z filmu je ještě intenzivnější, i bez 3D. Vždyť jsem to říkal.(17.1.2011)