Já, padouch

Despicable Me

Ja, zloduch

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

Prvních 20 minut pro mě bylo pekelných, přiznám se bez mušení že opravdu nemám rád Steva Carrella a tím míň když dostane hlavní roli. Tady k tomu nějak divně šišlá nebo co. Film nakonec není tak špatný a s příchodem holčiček se přemění sice na dětský film, ale tento fakt mi vadil mnohem méně než u Hortona. Malí žlutí mužíčci (nezaznamenal jsem že by někde byl vysvětlen jejich původ) jsou senzační. Musím ovšem konstatovat že se jedná o jeden z nejslabších animáků poslední doby. 60%(4.12.2010)

To najlepšie z druhej ligy. 70%(28.1.2011)

Když u nějakého animáku taková spousta uživatelů nadává na přehnanou infantilnost, tipl bych si, že budu nadávat taky, ale ne. Despicable Me mi nijak přehnaně dětinské nepřišlo. Je to milé, je to zábavné. Častokrát až do takové míry, že jsem dostal menší záchvat smíchu. Hlavní hrdina je neskutečnej sympaťák, škoda jen, že se ke konci nechal trochu "zkazit". Kdyby ten film měl koule na to, aby jel celou dobu ve stylu té poměrně drsné první půlhodinky (Box of shame v děcáku - to je fakt dětinskej vtípek, uživatelé nespokojení...), bylo by to u mne dokonce za plnej počet. Vážně velice milé překvapení, sedlo mi to víc než letošní Drak a Toy Story.(9.12.2010)

• Morien

Byla jsem proti vlastní vůli pobavena, ačkoliv musím přiznat, že na mě film působí tak, že u něj nejsem schopná myslet, takže vlastně nevím, jestli jsem se bavila právem a jaké pochvaly či výtky a zda vůbec si film zaslouží. Tři dětičky jsou nicméně k sežrání.(23.12.2014)

Z 90% nuda, z 10% zajímavé detaily (lidé podpírající sloupy v sídle hlavního záporáka) a nějaké ty vtípky (podobnost s existujícímí osobami je čistě náhodná). Nebýt těch malých, žlutých, roztomilých pomocníků a výborného dabingu u hlavního hrdiny v podání Stevena Carella, šla bych o hvězdičku níž.(17.11.2010)