Já, padouch

• slovenský

Ja, zloduch

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

Když u nějakého animáku taková spousta uživatelů nadává na přehnanou infantilnost, tipl bych si, že budu nadávat taky, ale ne. Despicable Me mi nijak přehnaně dětinské nepřišlo. Je to milé, je to zábavné. Častokrát až do takové míry, že jsem dostal menší záchvat smíchu. Hlavní hrdina je neskutečnej sympaťák, škoda jen, že se ke konci nechal trochu "zkazit". Kdyby ten film měl koule na to, aby jel celou dobu ve stylu té poměrně drsné první půlhodinky (Box of shame v děcáku - to je fakt dětinskej vtípek, uživatelé nespokojení...), bylo by to u mne dokonce za plnej počet. Vážně velice milé překvapení, sedlo mi to víc než letošní Drak a Toy Story.(9.12.2010)

• Shushika

Místy k nevydržení. Do 20. min jsem ještě čekal, kam se to vyvine, od 20.min dál už jen čekal na konec. Můžou za to nudná zapomenutí hodná story, nezajímavé postavičky (zlatý Anton Ego nebo každý z Úžasňáků), příliš nahodilé a infantilní vtipy. Podruhé jedině v poutech a pod sedativy.(26.10.2010)

Na zabití času v letadle naprosto super.(25.12.2010)

• - Stejně jako v originále, kde namluvili hlasy mimoňů sami režiséři, i v českém dabingu propůjčil mimoňům svůj hlas režisér českého znění Zdeněk Štěpán. A to i v pokračování. (funhouse)

• - Kniha "Ospalá koťátka" se po filmu začala opravdu prodávat ve formě, jaká je ve filmu vidět. (akisha)

• - Na diskotéce vidíme nápis "Gru-ray disc" - zřejmě parodie na Blu-ray disc s odkazem na hlavní postavu příběhu. (NGP)