Já, padouch

Despicable Me

Ja, zloduch

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

Ten mimoň ve mně si Despicable Me náramně užil.(12.10.2012)

Splněný sen všech dětí. Ti malí brambůrci si u nich museli získat neuvěřitelnou oblibu. Každopádně padouši bojující s jinými padouchy jsou poslední dobou v kurzu. Pokud ty duely budou takhle sympatické tak proč ne.(11.3.2011)

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,602 // Otvárací Víkend v USA: $56,397,125 // Vydarená animovaná komédia, ktorá zaručene pobaví. A minioni? Suverénne najzábavnejší .....(11.1.2011)

Odkaz na Kmotra je vynikající. Jako celek to ale po pár minutách míří do děsivě nudnýho podrůměru, odkud to vytáhne až emocema nabitej závěr. 3* s odřenýma ušima, podruhý bych to asi nevydržel.(21.12.2010)

Film o největším zločinci všech dob, kterého tvůrci rozšmelcovali v přecukrovaný báchorce. Diabetici budou dostávat záchvaty už jen z upoutávek. Naordinoval bych autorům Erbena, snad něco z Vodníka, abych ten jejich vznešený patos a pocity dojetí malinko utlumil: „Šest věcí tu v krvi leží - mráz po těle hrůzou běží: dětské hlavy bez tělíčka a tělíčka bez hlavy.“(7.2.2011)

• - Steve Carell popisuje přízvuk Grua jako mix mezi Ricardem Montalbanem a Belou Lugosi. (akisha)

• - Kniha "Ospalá koťátka" se po filmu začala opravdu prodávat ve formě, jaká je ve filmu vidět. (akisha)

• - Když jde Gru do banky, je pod nápisem "Bank of Evil" vidět nápis "Dříve Lehman Brothers", což je významná americká banka. (Valkyria)