Já, padouch

Despicable Me

Ja, zloduch

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 91 min

Pohodový animovaný film plný humoru. Malý sluhové mimoňové byli super. Úžasný zloduch, který se touží stát největším padouchem všech dob a chce ukrást Měsíc. Překvapení roku. ( Hodnocení: 8/10 )(27.5.2012)

Padouch je super a ty malý čůráčci, co vypadaj jak hromada spongebobů jsou úplně geniálně retardovaný, ale zbytek s adoptováním dětí je trochu ohraná písnička a chybí tomu nějakej pořádnej nápad, ale i tak nadprůměrnej a zábavnej animák.(30.12.2010)

Nejzlejší animák roku.(9.1.2011)

Rozhodně to není jen pro ty nejmenší, jak tu pár osob píše, většinu vtipů asi těžko pochopí. Až mě překvapilo, jak velké nároky na vzdělání a slovní sázobu Já, padouch má. Je to velmi milá záležitost s úžasným hlavním hrdinou a i nečekaně zábavnými vedlejšími postavami (do jedné!). Filmu jsem schopen klišé odpustit, protože jsem si jich takřka nevšiml. Zastínilo je totiž to, že jsem se opravdu srdečně smál situačním gagům. A ne že by se mi to stávalo u animáků často, vzpomínám si tak na tři předešlé, a sice Hledá se Nemo, Doba ledová a Simpsonovi ve filmu. Ačkoliv jejich kvalit Já, padouch nedosahuje, je to pořád výtečná podívaná těžící z extrémních charakterů jednotlivých hrdinů, u které jsem nezaznamenal ani jednu trapnou scénu, ačkoliv několik scén a jejich vyznění bych si dovedl představit jinak a moralistickou stopu a směřování negativního k pozitivnímu holt smazat z filmu pro děti asi nejde.(25.10.2010)

Animáky idú od čias Nema na istotu. Takmer niet čo pokaziť, a ak sa tvorcovia držia zlatých zásad, určite odo mňa utŕžia tie štyri hviezdy :-) Ja, zloduch je zábavná satirická rozprávka s ľúbivým vizuálom, v ktorej si tie svoje momenty nájde aj dospelý.(29.12.2010)