poster

Saw 3D

 • Česko

  Saw 7

 • Kanada

  Saw 3D

 • Slovensko

  Saw 3D

 • Velká Británie

  Saw 3D

Horor / Krimi / Mysteriózní

Kanada / USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  ***

  Tak jsem viděl Viděl a musím říct, že je to jedna z těch lepších Pil. Když na začátku Přeřízli tu kikinu, věděl jsem, že to bude solidní Řežba. Netvrdím, že jsem Viděl něco nového, nicméně i tak to byl docela Nářez, za nějž by se nemusel stydět ani nebohý pan Puzzle, kterého tak potupně Zařízli už ve čtyřce. Předchozí dvě Pily mi docela Pily krev, ale tahle Pila vše vrátila do solidního průměru a fortifikovala Pilíře pro další Pily.(23.11.2010)

 • mzss1
  ****

  Poslední díl této skvělé krvavě hororové série. Celkově film nebyl špatnej, zakončen byl dobře, ale bohužel, já bych si zakončení této série představoval trochu jinak. Pasti byly dost krvavé, byly dobré, ikdyž mi někdy připadalo, že příběhově je to nedořešené. Některé oběti umírali zcela zbytečně. 3D efekty byl celkem slušné. Mandylor hrál opět dobře. Hudba dobrá. Ke konci filmu to bylo nejlepší, kdy se ukázal sestřih flashbacků a většina věcí se vysvětlila. Nad mým velkým překvapením zde hrál herec Jigsawa jen ke konci filmu nepočítaje krátký flashback uprostřed filmu. Původně tvůrci zvažovali udělat díl 7 a 8. Měli to tak udělat, tohle nejlepší finále rozhodně nebylo. A ta krev ? Jak je možné, že byla tak debilně narůžovělá? Potěší návrat herce Caryho Elwese. Celkově film kritizovat nechci, bavil jsem se dost, ale je to ze všech dílů, díl nejslabší. Na hraně mezi 3 a 4 hvězdou. Hodnotím na 70% = ****(12.10.2012)

 • H34D
  *

  Saw VII je více než tečkou za celou sérií, vykřičníkem za finálním ponížením původního filmu. Pokud dříve byly věci jako logika, koncept hry a znovuzrození skažených duší na hranici, pak teď už o nich nemůže být žádný pochyb. Saw VII není žádná hra o přežití, je to nesmyslná slátanina, uchylná onanie nad létajícími střevy a nevkusnou brutalitou, hoňka za znechucením diváka a to bohužel ne ve smyslu originality, působivosti, či zvláštním druhu zvrhlého umění... 2/10(31.12.2010)

 • Beckett51
  odpad!

  Ne.(17.7.2014)

 • DJ Obelix
  ***

  Po všeobecně kritických reakcích jsem se posledního (pevně doufám) dílu celkem bál, ale nakonec poměrně zbytečně. Sedmička je u mě v naprostém průměru série - ne tak dobrá jako 1, 3, nebo i 6, ale na druhou stranu o parník lepší než 4 nebo 5. Takže tak nějak s 2 nastejno. Nicméně čeho je moc, toho je příliš a zdejší potenciál už je skutečně vyčerpán.(17.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace