poster

Naděje (studentský film)

Drama

Česko, 2009, 20 min

Režie:

Jan Kobler

Střih:

Jakub Vomáčka
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Torision
  **

  Aha. Moc nevim, co k tomu napsat, protože tady nejde o film, ale jenom o scénu, která má sice kvalitní herce a jakžtakž i zpracování, ale nemá ani pointu a prostě nezaujme. Navíc mě naštvalo, že situace kolem Tomáše Kluse byla jenom načrtvnutá. Jako celovečerňák bych si to dokázal představit, takhle spíš než cokoli lituju ztracenejch dvaceti minut, který jsem mohl s poklidem věnovat Griffinovejm.(31.1.2010)

 • Allien.9
  *

  Hvězda za téma a za snahu.(4.3.2013)

 • Vxxx
  *

  Na studentský film? Provedení dobrý.. děj vymyslen dobře, ale bohužel hůř zpracován. Nic moc záživnýho, trochu zmatený.. Nebavilo mě to.. 1*(6.3.2012)

 • kiddo
  *

  Bohužel si už nevzpomínám, který moudrý muž pravil, že FAMU je ta instituce, kde vezmou talentované a originální tvůrce a sešrotují je do uniformního nevýrazného bahýnka. Takhle nějak si ono výsledné bahýnko představuju – přepjatá soap opera s „cool“ audiovizuálem, nedopečeným scénářem bez pointy, zato prošpikovaným divnými replikami a s osvědčenými herci, kteří přes veškerou snahu působí kvůli nezralé režii jak z ochotnického vesmíru. Roztažené na hodinu a půl to ale v neděli večer na ČT bude divácká bomba.(23.1.2010)

 • slunicko2
  *

  Nepovedené...a to tak, že velmi. 1) Přemítám, co je horší - mizerný scénář, nudné dialogy, ochotnické přehrávání herců? 2) Nejhorší je, že filmu nevěřím ani slovo, samá póza a šmíra. 3) Tomáš Klus si tam moc nezahrál...snad 10 vteřin? 4) Tu hvězdičku dávám čistě za to téma, které si ovšem zaslouží lepší presentace, než se mu zde dostalo.(6.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace