Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

Jeand´Boa

Být v kolonce "režisér" uveden kdokoliv jiný, například Tarantino, nebo podobně, všichni rádoby filmoví znalci by se tu předháněli v hodnocení typu "úžasné dlouhé dialogy", "úžasně vtipné vyznění", "nápaditá a bezvadně šokující překvapení" či "perfektní prostřihy"...ale ono ne, ono to je prý bez děje a nudné, o ničem...a to je smutné, vážení, to si podle mne tento film nezaslouží... ()

Necrotongue

I druhé setkání s Elektrou hodnotím stejnou známkou jako to první, přestože zde byla trestuhodně upozaděna postava akustické Holly. No, stejnou známkou, musím vlastně srazit půl bodu za to, že se tady vyskytoval humor v hodně omezeném množství, tvůrci se snažili zahrát na více vážnou strunu. Proč, to nevím, snaha to byla stejně marná. 4*- ()

Ilhan

První čtyřicet minut je skvělých, vzrušujících, dráždivých a zábavných, poté se to celkový dojem začíná rozpadat jako film sám. Zbytečným kouskováním a odskoky tu k naprosto nedůležité Holly, poté k doté doby celkem v pohodě Bertovy, jehož scény ale s příchodem Trixie začíná být úplně stejně otravný. Pohodový film se tím drolí a konec přijde jakoby nic příliš rychle. Mohlo to být buď o dvacet minut kratší, nebo se více zaměřit na Elektru a mohlo to být skvělé, takhle zůstává jen nadějný začátek, který ale k ničemu nevede. ()

hanagi

Tak jsem zjistila, že mě filmy Sebastiana Gutierreze hodně baví, většinou jim ale chybí ten pověstný chlup, abych byla opravdu spokojená. Vybírá si zajímavá témata, umí obsadit typově správné herce (je znát, že svým oblíbencům píše role přímo na tělo), režisérské řemeslo určitě ovládá, a tak vlastně nevím, v čem je problém. ()

Aljak

Ani neviem, čo by sa na tomto filme dalo vlastne oceniť. A to pritom námet vyzeral celkom lákavo a zaujímavo, no ten príbeh nestál vlastne za nič a neviem prečo, ale mi to prišlo strašne amatérske a nevyvážené. Na komédiu sa to veru neponášalo vôbec, a vlastne mi to prišlo dosť nekonzistentné, akoby niektoré scény nemali ani logiku. Možno v tom bol nejaký špeciálny zámer, ktorý mi unikol. Možno to celé malo nejakú zmyselnú líniu, ktorú som nepochopil. A možno to bolo celé úplne nezáživné a nezmyselné (to mi príde ako najpravdepodobnejšia možnosť). Jediné, čo ma asi bavilo, boli tie vsuvky s Josephom Gordon-Levittom, ktorý pôsobil dosť posadnuto - ale bolo to dobré oživenie tohto nie príliš zaujímavého filmu. ()

• Po filmu Sexbomba od vedle (2004) se jedná již o druhý snímek o bývalé pornohvězdě, jehož produkce se herec Timothy Olyphant účastnil. (klida)
  • Alternatívnym názvom filmu bol Trouble in L.A. (MikaelSVK)