Jíst, meditovat, milovat

Jedz, modli sa, miluj

Romantický / Drama

USA, 2010, 134 min

• teutates

Taktiež som jedol, snažil sa objektívne dívať a neunudiť sa k smrti... nestalo sa však, Julia Roberts už nie je čo bývala... chýba jej to zanietenie, čo napr. Erin Brockovich. Nechcem pôsobiť ako despota, ale v určitých prípadoch by som tento snímok normálne morálne zakázal... :D 4/10(14.11.2010)

Julii Roberts jako herečku moc nemusím, ale je dobrá, svoji práci odvedla na jedničku. Tenhle film je pro lidi, kteří se cítí ve svém životě ztraceni, aby věděli, že nebloudí jediní. Souhlasím s tím, že cestování může člověku velice pomoct, chce to velkou odvahu, sním si taky o něčem takovém. Je to krásný film, ať si ho kritici propírají jak chtějí, krásný film plný lásky a rozhodně nabije člověka pozitivní energií. Děkuji(5.1.2014)

Kez by cely film byl tak chytlavy jako posledni pulhodina.. Nicmene nutno smeknout pred Julii, vydolovala z te role maximum, navic maskeri odvedli skvelou praci, jeji prirozeny vzhled byl misty az zarazejici..proste obycejna zenska s krasnyma ocima..(3.12.2013)

• virus10

Unuděn k smrti..(10.4.2011)

Po těch letech co uplynuly od mého prvního shlédnutí filmu se ledasco změnilo. Nadchlo mě to už tehdy, protože její styl života je mi blízký a podobný tomu mému. Dnes ale vidím, že Liz je mi podobná především povahou a myšlenkami. Její myšlenkové pochody při jídle v Itálii, začátcích meditace v Indii nebo hádky na pláži na Bali jsou až neuvěřitelně totožné s tím, jak bych se chovala (chovám) já. Je to celkem zajímavý a osvobozující pocit, kupodivu, když vidíte na plátně něco vám tak podobného. Tehle film mě vždy nakopne a ukáže mi, kým jsem a že tím člověkem jsem ráda.(9.7.2011)