poster

Jíst, meditovat, milovat

 • USA

  Eat, Pray, Love

 • Slovensko

  Jedz, modli sa, miluj

Romantický / Drama

USA, 2010, 134 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HoneyBunny
  **

  V jednu chvíli hrdinka Liz pronese cosi ve smyslu: "Víte o tom, že mluvite jen v levných plakátových heslech?" Tvůrci si evidentně nevšimli té ironie... Je fascinující, jak film o hledání smyslu života, o naplnění, o znovunalezení radosti z běžných věcí může být tak, tak povrchní. Nebylo třeba, aby Liz cestovala po celém světě, jedinou lokací, kterou Murphy umí prodat, je italský Řím. Je to dlouhé, necítíte z toho emoce a můžete si jen nechat zdát o tom, že by vám tenhle film mohl říct, jak vést lépší, smysluplnější život. V tom, že sobecky zničehonic opustíte své blízké a vydáte se zcestovat svět, to, obávám se, nebude.(6.12.2011)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $60miliónovTržby USA $80,574,010Tržby Celosvetovo $204,482,125Tržby za predaj DVD v USA $26,361,047 //počet predaných kusov 1,587,514 ║ No otras, ktorý úrovňou pripomína o niečo dospelejšiu verziu prepletených vzťahov ako je upírčina Twilight. Príbeh je neskutočná otravnosť, Julia Roberts nemá čo hrať a to čo ako stvárňuje ak to niekto pochopí tak je génius, lebo ten skĺbenec pocitov čo prezentuje je fakt otras. /videl v kine: 15%/(29.10.2010)

 • Pethushka
  ***

  Duchaplný a smyslný film. Když se jedlo, slintala jsem, když se meditovalo, uvolnila jsem a když se milovalo..tak docela nic..bohužel málo lásky v tom všem. Julia ale lásku sama k sobě našla..pěkné, uvolněné, možná nový směr.(28.1.2011)

 • Faustka
  **

  Tolik meditace by porazilo i slona. A jídlo a láska(nespokojená Julia roztála jen u Neapolské pizzy) tomu patřičné koření nepřidali.(25.8.2014)

 • Tsuki
  ***

  Název stejně líbivý jako samotný film... Takže co vlastně Eat, Pray, Love nabízí? Julii Roberts, jak si užívá pojídání všelijakých dobrot, jak mění svůj život tím, že se začne modlit a meditovat, a jak nalezne svou životní lásku... a ať už je v Itálii, Indii nebo Bali, vždycky je kolem ní spousta milujících lidí, kteří jsou ochotní pomoci nebo poradit. To by bylo v kostce všechno. Kouká se na to sice hezky, ale jak už je vám možná jasné, na to, že se to tváří jako film s nějakým životním poselstvím, to ve skutečnosti téměř vůbec nemá hloubku. Pár "osvícených" scén se zde možná najde, ale celkově je to film povrchní, příliš idealizovaný a prvoplánový. Takže na zpříjemnění odpoledne nebo večera možná dobrá volba, ale nejspíš nemá cenu v tom hledat něco hlubšího. ~(3,2)~(16.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace