poster

Rychlejší než vlastní stín

 • Francie

  Lucky Luke

 • Slovensko

  Lucky Luke

Dobrodružný / Komedie / Western

Francie / Argentina, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  ****

  Tohle mi přišlo jako westernová parodie. Poměrně hodně jsem se u toho pobavil, tvůrci se ničeho nebáli a obuli se do spousty věcí. Potíž je v tom že to nedokázali takhle ukočírovat po celou délku filmu, druhá polovina dost umdlévá. Kdyby to bylo kratší, bylo by to snesitelnější a vyhnuli by se těm hluchým místům, které tam pak docela jsou. Jinak se mi to líbilo, zajímavé nápadově i trikově. Herecky mě to moc nenadchlo. Postavy dalších tří známých postav divokého západu byly všechny špatný aŤ už Billy Kid, jessie James a nebo Kalamity Jane a to mi docela vadilo. Samotný Šťastný Luke to nedokázal celé utáhnout jen na sobě. Ale reálie, výprava a hlavně finální Pokerův domek to bylo pěkné. Mluvící kůň byl pak zase jednou z věcí, co se mi vyloženě nelíbila, moc to do toho schématu nezapadalo. Ale jako celek jsem byl slušně překvapený a příjemně jsem se u toho odreagoval takže to nabralo u mně plusové body u tak. 7/10(15.8.2012)

 • D.Moore
  ***

  Zhruba do poloviny je to klasický komiksový Lucky Luke se vším všudy převedený do hraného filmu a je radost se na to dívat. Nejen díky přesnému Jeanu Dujardinovi a množství vtipů, ale také díky krásné výpravě a režii, která si krásně hraje s každým záběrem. Jenže pak Luke pověsí kolt na hřebík a j(e)de to z kopce. S romantickou zápletkou přijde úplně jiný druh humoru, najednou se to vleče a až závěr ten dojem zase trochu napraví. Je to škoda, protože mít celý film úroveň první půle, mohl se vyrovnat druhému hranému Asterixovi a dost možná mohl směle konkurovat i Limonádovému Joeovi.(10.4.2016)

 • Hellboy
  ***

  Lucky Luke, komediální "western" na motivy slavné řady komiksů Reného Goscinnyho. V tomto moderním pojetí se hlavní hrdina, který střílí rychleji než vlastní stín a nikdy nikoho nezabije, protože se nedokáže přenést přes smrt svých rodičů, vrací do svého rodného města Daisy Townu, na pověření prezidenta Winstona ho má vyčistit od gangsterů, aby tudy mohla vést železniční trať. Do cesty se mu tentokrát nepletou bratři Daltonové, ale Billy the Kid, Jesse James a Calamity Jane. Celý film je ale poněkud mdlý... přestřelky jsou docela zábavné, stejně jako mluvící kůň, ale nějak mě to nechytlo.(6.5.2010)

 • Tommassi3
  **

  "Kalamity !! Legrační chlap tahle holka !!" ;)(3.10.2015)

 • predators
  ***

  Francouzský western v lehce modernizovaném kabátě s pár povedenými vtípky, ale né už s tak dobrým příběhem. Hlavnímu hrdinovi by i William Tell záviděl, má nehorázné štěstí-kupodivu a jeho představitel jakoby vypadl z reklamy na Hugo Bosse. Jen by mě zajímalo, jak toho koně naučili mluvit?! :-) 55%(23.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace