Rychlejší než vlastní stín

Lucky Luke

Lucky Luke

Dobrodružný / Komedie / Western

Francie / Argentina, 2009, 103 min

Zhruba do poloviny je to klasický komiksový Lucky Luke se vším všudy převedený do hraného filmu a je radost se na to dívat. Nejen díky přesnému Jeanu Dujardinovi a množství vtipů, ale také díky krásné výpravě a režii, která si krásně hraje s každým záběrem. Jenže pak Luke pověsí kolt na hřebík a j(e)de to z kopce. S romantickou zápletkou přijde úplně jiný druh humoru, najednou se to vleče a až závěr ten dojem zase trochu napraví. Je to škoda, protože mít celý film úroveň první půle, mohl se vyrovnat druhému hranému Asterixovi a dost možná mohl směle konkurovat i Limonádovému Joeovi.(10.4.2016)

• Tommassi3

"Kalamity !! Legrační chlap tahle holka !!" ;)(3.10.2015)

• Morholt

Lucky Luke s Terencem Hillem mě nijak neoslovil, ale určitě to bylo koukatelnější, než tenhle škvár. Humor se nekonal, herci špatní. Jediné, co se mi líbilo, byl mluvící kůň, který po hříchu dostal příliš málo prostoru a scénka, kdy Luke rozměňoval bankovku. Ale to je na hodinu a třičtvrtě strašně málo.(30.7.2013)

• LiVentura

To zase jednou natočili zhovadilost, kvalita pokulhávala už za časů Terence Hilla, který má ovšem charisma větší, než-li všichni účastníci tohoto nového paskvilu.!!!(30.6.2013)

Rozpočet €27miliónovTržby Celosvetovo $17,853,000║ ťažko povedať pre akú cieľovú skupinu to bolo zamerané, lebo čo sa réžie týka je to guláš všetkého, absolútne nevývažené, čo sa technickej stránky týka je tam cítiť ten slušný rozpočet, sú tam nejaké vizuálne vychytávky len škoda že nie fungujúce pre ten rozpačitý dej, sklamanie /40%/(8.11.2009)

• - Na zdi v Cooperově vile jsou Morrisovy náčrtky z prvních komiksů. (Carljack)

• - Billy the Kid má na zádech napsáno: "Wanted 5000 $". (Carljack)

• - Na budově Western Union v Daisy Town je napsáno jméno režiséra - James Huth. (Carljack)