Jan Hus - mše za tři mrtvé muže

Dokumentární / Thriller / Horor / Komedie

Česko, 2009, 75 min

• sharky

0% Odpad dávám velmi zřídka, ale tohle jsem dokoukal jenom proto, ze jsem byl na druhe strane salu odkud bylo daleko ke dverim a zvedal bych prilis mnoho lidi. Tvurci vypadli opili uz na premiere na LFS, pri nataceni byli navic jeste prevdepodobne zhuleni. Epilepticky kameraman pohazoval ve vzduchu kamerou a ta nahodou natocila jakesi choticke obrazky. O nejkem pribehu se neda hovorit, o kazdem ze tri muzu se dozvime tak pet vet. Zbytek je slet nesmylsnych zaberu. Odpad vsech odpadu. Možná jsem to jen nepochopil, ale jak je vidět, nejsem sám, takže asi bude něco špatně na straně tvůrců. Jeden z nejhorsich filmu, co jsem kdy videl a ze jich bylo hodne.(26.9.2009)

• M.u.t.t.t.y

Nikdy jsem nepochopil, co DO HAJZLU mělo TOHLE znamenat. Nemám slov. Otřesný, hnusně natočený sled nesouvisejích, naprosto debilních obrazů a říká se tomu film? Vážně ne. Anebo jsem naprosto jednoduchý a tupý a jenom jsem to nepochopil.(5.9.2012)

Dost neucelené, dost chaotické, ale zaujalo, jak svým tématem, tak i zpracováním (8mm syrovost). Na druhou stranu souhlasím s Exkvizitorem, že forma silně zakrývá bídný obsah.(2.8.2009)

• ipapuchalk

Bambuškovi svědčí divadlo nikoliv film.(1.1.2013)

Podobný film bych chtěla jednou natočit, myslím podobně formálně stavěný. Sice jsem přišla do kina otrávená a unavená, ale film mě z toho vytrhnul a já ho se vzrůstající chutí pozorně sledovala až do konce. Toto je kinematografie.(31.10.2011)