Jan Hus - mše za tři mrtvé muže

Dokumentární / Thriller / Horor / Komedie

Česko, 2009, 75 min

• Benjamin-L

Hrozný český film. No taky co bych chtěl po současných českých filmech.(23.10.2009)

o fous dal, nez lonska sestra... zamerne to jde proti estetickym normam dneska, tema a myslenky jsou v podstate perfektni, ta forma je mozna preci jen trochu moc.. ale je to fajn undergroundovej filmecek, kterych tady porad je tak strasne malo, ze muzeme byt radi za kazdej.. teda aspon ja za ne rad jsem.. btw: kdyz Hus kaze husam, ktery na nej ostentativne kaslou a pak ho honi, trochu az mrazi(14.10.2009)

Podobný film bych chtěla jednou natočit, myslím podobně formálně stavěný. Sice jsem přišla do kina otrávená a unavená, ale film mě z toho vytrhnul a já ho se vzrůstající chutí pozorně sledovala až do konce. Toto je kinematografie.(31.10.2011)

• M.u.t.t.t.y

Nikdy jsem nepochopil, co DO HAJZLU mělo TOHLE znamenat. Nemám slov. Otřesný, hnusně natočený sled nesouvisejích, naprosto debilních obrazů a říká se tomu film? Vážně ne. Anebo jsem naprosto jednoduchý a tupý a jenom jsem to nepochopil.(5.9.2012)

Dost neucelené, dost chaotické, ale zaujalo, jak svým tématem, tak i zpracováním (8mm syrovost). Na druhou stranu souhlasím s Exkvizitorem, že forma silně zakrývá bídný obsah.(2.8.2009)