Mňam aneb Prima vařečka (TV pořad)

• Česko

Tescoma prima vařečka

Rodinný

Česko, 2001, 60 min

• kingik

Když je někdo při těle, hned jde moderovat pořad o jídle a vaření. Zounar, Kopál, Maděrič se střídali jak na běžícím páse a nejspíš v zákulisí jeden na druhého žalovali, aby se pak navzájem vyštípali a mohli moderovat pořad v ubohých kulisách tv Prima. To jim šlo vážně o to zviditelnit se u hrnců a pánví a propagovat kuchařku z teleshoppingu?! Každému jest, co si zaslouží, ale studovat herectví, a pak se zapíchnout v omamných parách kuchyně, je naprostá degradace uměleckých vloh. Já bych si jídlo z tohoto pořadu neuvařil. Vzpomněl bych si, jak ti tři tam trapnili a dělali, že je to baví. Kopál, ale občas měl trochu otrávený výraz, Maděrič zřejmě věděl, v jaké hovadině účinkuje a Zounar ztratil dávno soudnost, protože o pár let později vlezl do "Ordinace v modrooranžovošedém sklepě", kde si zahrál záporáka ze všech nejzáporovatějších záporáků, a to takovým způsobem, že o tom nadšeně mluvil nejméně dva roky, i když to už nikoho nezajímalo. 0%(12.10.2013)

• matestlust

aspon je to o jídlo a to já rád:))(8.11.2009)

• Pethushka

Nevidím důvod, proč kritizovat pořad o vaření. Pro milovníky kuchyně je to přece super..neobjektivní hodnocení, ale dávám jednu hvězdu, protože "takové věci" by v telce určitě měly být.(1.1.2011)

• salahadin

Vařečka byla je a bude ten nejútrpnější mučící nástroj, moje zadnice by mohla v minulosti vyprávět. A tenhle pořad byl, je a bude ta nejútrpnější cooking-show na české TV...nevím, jestli jsem sám, ale pořady na Primě mi většinou vůbec nic neříkají.(25.1.2010)

• kajda.l

Minimálně jednu hvězdu navíc dávám za účast mé dobré kamarádky(účast byla nucená školou:D) a dokonce i nakonec vyhrála ten lepší hrnec(ze kterého velmi chutná)=-D. Další hvězdy za zajímavý(sice převzaný) nápad a za spoustu inspirace, hned několik jídel jsme doma zkoušeli dělat a také za to, že na rozdíl od zahraničních pořadů tohoto typu, jsou ty recepty(suroviny) pro normálního člověka dostupné. Prostě absolutní průměr a moderátory nehodnotím:)(15.8.2009)