poster

Mňam aneb Prima vařečka (TV pořad)

 • Česko

  Tescoma prima vařečka

Rodinný

Česko, 2001, 60 min

 • duklak2
  *

  Viděl jsem několik dílů, ale bylo to k uzoufání. Zounar si sice libuje v jídle, ale neumí to "přenést" pro diváky. Působil chaoticky. Někdy jste ani nevěděly, co přesně vaří:-)(8.2.2012)

 • WANDRWALL
  *

  Pořad hlavně pro ženy, aby byly v domácnosti užitečné. Mají-li blízké, tak aby ukuchtily i něco nového. Kladně partnera překvapovaly.(12.8.2010)

 • SeBig
  odpad!

  Fuj aneb Prima sračka..(14.2.2012)

 • kingik
  odpad!

  Když je někdo při těle, hned jde moderovat pořad o jídle a vaření. Zounar, Kopál, Maděrič se střídali jak na běžícím páse a nejspíš v zákulisí jeden na druhého žalovali, aby se pak navzájem vyštípali a mohli moderovat pořad v ubohých kulisách tv Prima. To jim šlo vážně o to zviditelnit se u hrnců a pánví a propagovat kuchařku z teleshoppingu?! Každému jest, co si zaslouží, ale studovat herectví, a pak se zapíchnout v omamných parách kuchyně, je naprostá degradace uměleckých vloh. Já bych si jídlo z tohoto pořadu neuvařil. Vzpomněl bych si, jak ti tři tam trapnili a dělali, že je to baví. Kopál, ale občas měl trochu otrávený výraz, Maděrič zřejmě věděl, v jaké hovadině účinkuje a Zounar ztratil dávno soudnost, protože o pár let později vlezl do "Ordinace v modrooranžovošedém sklepě", kde si zahrál záporáka ze všech nejzáporovatějších záporáků, a to takovým způsobem, že o tom nadšeně mluvil nejméně dva roky, i když to už nikoho nezajímalo. 0%(12.10.2013)

 • Karlos80
  odpad!

  Nehorázná a nekoukatelná sračka, oba moderátory (no ono jich tam bylo víc) bych poslal na povinnou odtučnovací kůru:-)(7.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace