Mňam aneb Prima vařečka (TV pořad)

• Česko

Tescoma prima vařečka

Rodinný

Česko, 2001, 60 min

• Karlos80

Nehorázná a nekoukatelná sračka, oba moderátory (no ono jich tam bylo víc) bych poslal na povinnou odtučnovací kůru:-)(7.8.2009)

• MM_Ramone

Nemám rád relácie o varení. Je to ten najúbohejší televízny formát. No a pána Martina Zounara nemôžem ani len cítiť. Otrasný herec. Odporný chlap. Je mi protivná jeho reč, mimika, pohyby, prejav... a aj tá hnusná jazva na jeho masnom, vyškerenom ksichte. Keď ho vidím, tak sa mi obracia žalúdok. Takže ako moderátor kuchárskej show je pre mňa absolutne neakceptovateľný. Mojmír Maděrič, ktorý ho v tomto projekte alternoval, je na tom iba o máličko lepšie. Fujtajbl, celé je to odpad!(12.4.2010)

• iamek

Nejlíp to přece moderuje Izer ! Viz hippyman.(15.10.2009)

• kulyk

Zounar a Maděrič. Tohle je pro mě nejděsivější horor všech dob. Pitvání šestiměsíčních neviňátek pomocí nebozezu a otvíráku na cabernet, tvorba fakulí z psíků prostřednictvím zápalek a ředidla, vlastně i dokumentární záběry z utržení mého menisku mi nemohou způsobit větší třas, než jeden úlisný Zounarův držkoškleb. Je úplně jedno, co v tomto pořadu konají. Jestli vaří, sází karfiól nebo otloukají hlavou omítku, vždy to přejde v akutní žaludeční problémek. Váš poblijón.(26.6.2012)

• Caszidy

Slovy Zdeňka Izera z jeho legendární scénky:"Teda brambory stály za hovno, ale ta bota!"(11.9.2010)