Moje falešná svatba (TV film)

My Fake Fiance

• SK název

Moja falošná svadba

Romantický / Komedie

USA, 2009, 84 min

Vtipné, svižné, oba dva budoucí manželé byli sympatičtí a krásně se hryzali. Nebylo to trapné, jak takové filmy bývají a za to to má ode mě velké, velikánské plus. Bavila jsem se a klidně bych tomu pár minut i přidala. Na televizní film nečekaně dobré.(4.1.2014)

Už předem je mi jasné, že tato komedie velký úspěch neudělá, ale... Dříve, než začnete hanit to, co jste právě viděli, řekněte si na rovinu, jestli jste se opravdu nebavili. Protože i přes ty růžové brýle se nejednalo o nic trapného, by naopak, jde o svěží večerní podívanou. 68%(15.2.2011)

• SexyAjinka

Blbý, nudný... viděla jsem jen kousek a to ještě jako kulisu u úklidu, ale úplně mě to odrovnalo. Nejvíc jsem koukala na Melissu jaká se z ní stala tlustá tetka.. No každý je nějaký - beru, ale když se chce tímhle řemeslem živit, tak by na sobě měla pracovat. Jinak je to nevysílatelné..(28.5.2011)

Na televizní film, je Moje falešná svatba docela pohodová komedie, sice předvídatelná až hanba, ale se sympatickými herci, mezi nimiž chemie opravdu funguje, čehož posléze využili tvůrci seriálu Melissa & Joey a proto s tímto kusem nemám ani ten nejmenší problém a beru ho jako takový předkrm, před výše zmíněným sitcomem, který mimochodem fanouškům sitcomů musím jednoznačně doporučit...(10.5.2014)

• rikitiki

Když chcete strávit večer s obrazovkou, na které běží nijak převratná, ale zároveň neurážející kulisa, tak proč si nedát tuhle předvídatelnou limonádu?(13.10.2012)

Nijak špatné, dokonce jsem se i zasmála. V rámci žánru jde o lepší sobotní podívanou.(28.5.2011)

Musí se to brát jako televizní film který má pobavit, nic víc, nic míň. A z tohohle pohledu to pro mě nebyl nějaký propadák.(5.8.2010)

Bych řekla na odpočinkový den, kde se nemusí přemýšlet a klidně se i pousmát, je to dělané. Nečekejte od toho nic navíc.(28.5.2011)

• Kity162

Další romantická komedie... Na nedělní odpoledne je to skvělý film, moc nepřemýšlíte a chvílema se zasmějete :)(28.5.2011)

Velmi příjemná komedie vhodná na oddechový čas. Dobře jsem se bavila, bylo to vtipné, mělo to tu správnou dávku vážnosti, a herci k sobě dobře pasovali.(31.5.2011)

Od tohoto filmu jsem si moc neslibovala, ale nakonec mě velice příjemně překvapil a dokonce i pobavil. Je to taková normální romantická komedie.(18.1.2012)

Zápletka je vskutku blbá. Ale jinak to ujde. Film je docela zábavnej, hlavní postavy jsou sympatický a film rozhodně není tak trapnej, jak by divák od debilního námětu čekal. Film si neklade za cíl nic jinýho než pobavit a to se mu taky daří. Dokonce bych řekl, že se jedná o svěží oddechovku.(25.8.2013)

Rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným vztahem, potažmo životem, je jako chůze po velmi tenkém ledě. Prvním a rozhodujícím krokem je správná volba životního partnera . Je někdy až s podivem, jak úplně odlišní lidé mohou vytvořit dokonalý pár a lidé, kteří si jsou podobni jako vejce vejci prostě k sobě nikdy cestičku nenaleznou. Dle mého názoru chtěl film toto říci, a já si myslím, že se mu to docela povedlo. Za jakoukoliv kapku naděje vlitou mezi lidi je nutné být v současné době vděčný, takže i přes zřejmé klišé si tento film ode mě zasloužil své 3 * .(23.8.2013)

Proč se mi to líbilo? Protože mám rád Mel, Joea a protože mám rád seriál Melissa & Joey. A protože v seriálu oběma přeju, aby se jim přihodilo něco podobného jako v tomto filmu. Film to byl televizní, béčkový, ale vůbec mi to nevadilo.(10.8.2013)

• haWranka

Romantická blbůstka, která rozhodně neurazí. Na nedělní odpoledne, proč ne? Mně osobně ale vadila jedna věc - hlavní hrdiny jsem si nedokázala oblíbit a už vůbec jsem nepochopila, kdy se to do sebe vlastně zamilovali...(27.4.2014)

Sice velmi předvídatelné, ale milé a zábavné,ideální odpočinkový film:-)65%(28.5.2011)

Chtěla to vidět moje přítelkyně, tak jsme se na to prostě podívali. Nic úžasného jsem od toho nečekal, ale docela jsem se dobře pobavil a příjemně si odpočinul. Romantická komedie na klidný večer. :-)(13.10.2012)

Joey Lawrence je dobrej vtipálek, a to se musí nechat, že chemie mezi ním a Melissou fakt funguje. Ne jenom tady, ale i v seriálu, kde oba vystupují. Hodinku a půl se dobře a romanticky pobavíte.(11.8.2013)

• tranquill

Průměrná romantická komedie, kterou stačí vidět jednou.(24.8.2013)

Já se bavila a basta. 4 hvězdy a nestydím se za ně!(10.8.2014)

<< předchozí 1 2