Moje falešná svatba (TV film)

My Fake Fiance

Moja falošná svadba

Romantický / Komedie

USA, 2009, 84 min

• Kity162

Další romantická komedie... Na nedělní odpoledne je to skvělý film, moc nepřemýšlíte a chvílema se zasmějete :)(28.5.2011)

• rikitiki

Když chcete strávit večer s obrazovkou, na které běží nijak převratná, ale zároveň neurážející kulisa, tak proč si nedát tuhle předvídatelnou limonádu?(13.10.2012)

Už předem je mi jasné, že tato komedie velký úspěch neudělá, ale... Dříve, než začnete hanit to, co jste právě viděli, řekněte si na rovinu, jestli jste se opravdu nebavili. Protože i přes ty růžové brýle se nejednalo o nic trapného, by naopak, jde o svěží večerní podívanou. 68%(15.2.2011)

Nijak špatné, dokonce jsem se i zasmála. V rámci žánru jde o lepší sobotní podívanou.(28.5.2011)

Na televizní film, je Moje falešná svatba docela pohodová komedie, sice předvídatelná až hanba, ale se sympatickými herci, mezi nimiž chemie opravdu funguje, čehož posléze využili tvůrci seriálu Melissa & Joey a proto s tímto kusem nemám ani ten nejmenší problém a beru ho jako takový předkrm, před výše zmíněným sitcomem, který mimochodem fanouškům sitcomů musím jednoznačně doporučit...(10.5.2014)