Moje falešná svatba (TV film)

My Fake Fiance

Moja falošná svadba

Romantický / Komedie

USA, 2009, 84 min

• Kity162

Další romantická komedie... Na nedělní odpoledne je to skvělý film, moc nepřemýšlíte a chvílema se zasmějete :)(28.5.2011)

• SexyAjinka

Blbý, nudný... viděla jsem jen kousek a to ještě jako kulisu u úklidu, ale úplně mě to odrovnalo. Nejvíc jsem koukala na Melissu jaká se z ní stala tlustá tetka.. No každý je nějaký - beru, ale když se chce tímhle řemeslem živit, tak by na sobě měla pracovat. Jinak je to nevysílatelné..(28.5.2011)

Musí se to brát jako televizní film který má pobavit, nic víc, nic míň. A z tohohle pohledu to pro mě nebyl nějaký propadák.(5.8.2010)

Nijak špatné, dokonce jsem se i zasmála. V rámci žánru jde o lepší sobotní podívanou.(28.5.2011)

Na televizní film, je Moje falešná svatba docela pohodová komedie, sice předvídatelná až hanba, ale se sympatickými herci, mezi nimiž chemie opravdu funguje, čehož posléze využili tvůrci seriálu Melissa & Joey a proto s tímto kusem nemám ani ten nejmenší problém a beru ho jako takový předkrm, před výše zmíněným sitcomem, který mimochodem fanouškům sitcomů musím jednoznačně doporučit...(10.5.2014)