Moje falešná svatba (TV film)

My Fake Fiance

Moja falošná svadba

Romantický / Komedie

USA, 2009, 84 min

Bych řekla na odpočinkový den, kde se nemusí přemýšlet a klidně se i pousmát, je to dělané. Nečekejte od toho nic navíc.(28.5.2011)

Vtipné, svižné, oba dva budoucí manželé byli sympatičtí a krásně se hryzali. Nebylo to trapné, jak takové filmy bývají a za to to má ode mě velké, velikánské plus. Bavila jsem se a klidně bych tomu pár minut i přidala. Na televizní film nečekaně dobré.(4.1.2014)

• SexyAjinka

Blbý, nudný... viděla jsem jen kousek a to ještě jako kulisu u úklidu, ale úplně mě to odrovnalo. Nejvíc jsem koukala na Melissu jaká se z ní stala tlustá tetka.. No každý je nějaký - beru, ale když se chce tímhle řemeslem živit, tak by na sobě měla pracovat. Jinak je to nevysílatelné..(28.5.2011)

• Kity162

Další romantická komedie... Na nedělní odpoledne je to skvělý film, moc nepřemýšlíte a chvílema se zasmějete :)(28.5.2011)

Na televizní film, je Moje falešná svatba docela pohodová komedie, sice předvídatelná až hanba, ale se sympatickými herci, mezi nimiž chemie opravdu funguje, čehož posléze využili tvůrci seriálu Melissa & Joey a proto s tímto kusem nemám ani ten nejmenší problém a beru ho jako takový předkrm, před výše zmíněným sitcomem, který mimochodem fanouškům sitcomů musím jednoznačně doporučit...(10.5.2014)