Moje falešná svatba (TV film)

My Fake Fiance

Moja falošná svadba

Romantický / Komedie

USA, 2009, 84 min

Musí se to brát jako televizní film který má pobavit, nic víc, nic míň. A z tohohle pohledu to pro mě nebyl nějaký propadák.(5.8.2010)

Velmi příjemná komedie vhodná na oddechový čas. Dobře jsem se bavila, bylo to vtipné, mělo to tu správnou dávku vážnosti, a herci k sobě dobře pasovali.(31.5.2011)

Na televizní film, je Moje falešná svatba docela pohodová komedie, sice předvídatelná až hanba, ale se sympatickými herci, mezi nimiž chemie opravdu funguje, čehož posléze využili tvůrci seriálu Melissa & Joey a proto s tímto kusem nemám ani ten nejmenší problém a beru ho jako takový předkrm, před výše zmíněným sitcomem, který mimochodem fanouškům sitcomů musím jednoznačně doporučit...(10.5.2014)

• SexyAjinka

Blbý, nudný... viděla jsem jen kousek a to ještě jako kulisu u úklidu, ale úplně mě to odrovnalo. Nejvíc jsem koukala na Melissu jaká se z ní stala tlustá tetka.. No každý je nějaký - beru, ale když se chce tímhle řemeslem živit, tak by na sobě měla pracovat. Jinak je to nevysílatelné..(28.5.2011)

• rikitiki

Když chcete strávit večer s obrazovkou, na které běží nijak převratná, ale zároveň neurážející kulisa, tak proč si nedát tuhle předvídatelnou limonádu?(13.10.2012)