Moje falešná svatba (TV film)

My Fake Fiance

Moja falošná svadba

Romantický / Komedie

USA, 2009, 84 min

Už předem je mi jasné, že tato komedie velký úspěch neudělá, ale... Dříve, než začnete hanit to, co jste právě viděli, řekněte si na rovinu, jestli jste se opravdu nebavili. Protože i přes ty růžové brýle se nejednalo o nic trapného, by naopak, jde o svěží večerní podívanou. 68%(15.2.2011)

• Tommassi3

"Copak neslyší, jak jí tikají hodiny ?? Všichni to slyší !! Tik ťak, tik ťak, tik ťak.." - "No, zní to spíš jako bim baam, bim baam.." ;) To spíš zvoní umíráček.. Tikající Melissa Joan Hart se stala větší, nikoli však čarodějnicí ani herečkou, spíš je stále stejně otravná.. To živelný sympaťák Joey Lawrence je docela jiná káva, rozhodně platí za velmi zajímavého herce s velmi zajímavou, byť spíše sitcomovou, komikou.. Kdysi talentovaný režisér Gil Junger se začíná utápět ve stále větším hnoji, a tak ani on tuhle pseudoromantickou bezduchost s rádoby gangsterskými motivy zachránit nezvládl, o to více mě zaráží, že přivedla studio na nápad s vlastním sitcomem obou hlavních hrdinů, byť tedy zvlášť dík tomu kontrastu mezi nimi jistá chemie skutečně existuje.. Seriál Melissa a Joey se nakonec opravdu povedl o poznání lépe, ovšem ta laťka zrovna taky moc vysoko neplandala..(26.1.2017)

• SexyAjinka

Blbý, nudný... viděla jsem jen kousek a to ještě jako kulisu u úklidu, ale úplně mě to odrovnalo. Nejvíc jsem koukala na Melissu jaká se z ní stala tlustá tetka.. No každý je nějaký - beru, ale když se chce tímhle řemeslem živit, tak by na sobě měla pracovat. Jinak je to nevysílatelné..(28.5.2011)

• Kity162

Další romantická komedie... Na nedělní odpoledne je to skvělý film, moc nepřemýšlíte a chvílema se zasmějete :)(28.5.2011)

• rikitiki

Když chcete strávit večer s obrazovkou, na které běží nijak převratná, ale zároveň neurážející kulisa, tak proč si nedát tuhle předvídatelnou limonádu?(13.10.2012)