Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  ***

  Z počátku se film tváří jako opravdu zajímavý mysteriozní thriller. Divák je víc než navnaděn a napětí také funguje. pak se ale začne rýsovat pravá podstata zápletky, film začne ztrácet dech stejně jako Neeson a druhá polovina je již jen tuctová špionážní záležitost, jakých tady už byly spousty ... Škoda, čekal jsem mnohem víc a nášlap má film skutečně dobrý a zajímavý. Pak to jde ale rychle do kopru ...(25.2.2011)

 • EdaS
  ***

  Ale hodně silné tři. Zatímco v Taken si hrál Neeson na Seagala, tady je za Harrisona Forda. Scénář je trochu překombinovaný, režie silnější v budování atmosféry než akčních scénách, takže ještě že tu máme Neesona a Kruger, kterým člověk sežere leccos. Třeba v jejím případě bosenskou řidičku taxíku. Nejlepší jsou ale samozřejmě staří pardálové Ganz a Langella. Hlavně postava starého, ale pořád čiperného agenta Stasi...(13.6.2011)

 • viperblade
  ****

  Překvapení. Dalo by se říct, že vše, co uvidíte v tomto filmu, bylo už někde použito (viz nová funkce "Podobné filmy") ale přesto to nějakým způsobem funguje. Liam Neeson se do těchto rolí (chlap, který bojuje proti všemu a všem, aby získal, co chce) hodí a není problém mu i fandit, Diane Kruger a January Jones jsou překrásné ženy a potěšilo mě, že po hodně dlouhé době vidím ve filmu Bruno Ganze. Prostě a jednoduše, pokud nevěříte, že lze vytvořit (nadprůměrný) film z něčeho, co jsme již několikrát viděli, tak mrkněte na Unknown a uvěříte. 80 %.(10.6.2011)

 • Le_Chuck
  ****

  Keď nie logika, tak aspoň spád. Ideálne heslo dňa. V konečnom dôsledku ostávam s pocitom, že ma po dlhej dobe bavila podstivá a chytrá kriminálka. 85%(1.11.2011)

 • Kordus
  ***

  Nenadchne, ale ani neotráví. Příjemná žánrovka, od které jsem hlavně díky reakcím okolí moc nečekal, takže jsem nebyl zklamán. Jen mi přišla poněkud dlouhá.(1.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace