• choze

Neeson opět řádí v Evropě. Po Francii přišlo na řadu Německo a zadání mise zní: zničit všechny berlínské taxíky! Už se těším až Liam dorazí k nám do Česka, jen doufám, že to bude spíš v dravém, úderném a nekompromisním duchu TAKEN a ne v duchu tohohle při nejlepší vůli průměrného thrilleru, z kterého si budu pamatovat jen příjemného vysloužilého rozvědčíka Bruna Ganze.(4.9.2011)

Miestami trochu ťažkopádna, skrz-naskrz predvídateľná a výpadkami logiky trpiaca dôchodcovská bourneovka, z ktorej majestátne vyčnieva fantastický Bruno Ganz v úlohe starého dederónskeho špióna.(28.5.2011)

Solidní řemeslo s hutným 80's feelingem (větší, než Taken), ale je vidět, že tenhle subžánr (řekněme třeba "Neesonovky") se už hodně rychle vyčerpává. On i Neeson už není tak svěží, jako býval... Potěší pár dílčích momentů, které se vymaní ze šablony, která jinak z tohohle filmu trčí na všechny strany. Což ale neznamená, že narýsované je to špatně...(3.6.2011)

Pro nás - fanoušky Liama a berlínských památek 4* bez váhání. Skvělý nečekaný zvrat, kino se určitě vyplatí, byť na velkém plátně si Neesonův frňák užijete až trochu moc. :)(6.4.2011)

• tron

Dosť nudné a zbytočne prekombinované a pritom v skutočnosti dosť hlúpe a nedomyslené. Asi najslabšia "neesonovka", pobavila ma len sympatická európska atmosféra, Neeson tiež nebol na zahodenie a na zahodenie určite nebol ani bývalý agent Bruno Ganz.(6.1.2017)

• - Ve scéně, kdy doktoru Harrisovi (Liam Neeson) přijde v galerii sms na jeho mobilní telefon, na displeji se mu ukáže datum obdržení 29.3.2010. Když však zprávu odklikne, na displeji mobilu se objeví datum 26. 11. 2011. (Pavlínka9)

• - Natáčalo sa v Berlíne, Lipsku a vo filmových štúdiách v Postdame od decembra 2009 do marca 2010. (m.a.t.o.)

• - Hodinky, které ve filmu nosí postava Liama Neesona jsou Rolex Sea Dweller. (kwaicheng)