Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *****

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $63,686,397Tržby Celosvetovo $136,123,083Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,765,022 //počet predaných kusov 227,719Tržby za predaj DVD v USA $8,620,697 //počet predaných kusov 592,128║ __No tak režisér Jaume Coller-Serra je iný majsterko! Bravúrne ovláda napätie, všelijaké dejové klučky, k tomu dobre sedí akcia, strih a kamera. Pre mňa thriller bez najmenšieho zaváhania, bez slabšej chvíľky, žánrová delikatesa, kde je prim fungujúce obsadenie, ktoré úžasne ťahá na čele výborný Liam Neeson. Milé prekvapenie roka 2011. /100%/(26.6.2011)

 • Fr
  ****

  ,,POTŘEBUJU DOKÁZAT, ŽE JÁ JSEM JÁ!“..... /// Příjezd L.Neesona do Berlína se nese přesně podle rčení ,,KDYŽ SE NĚCO MŮŽE POSRAT, TAK SE TO POSERE“. Na řešení ,,posranejch“ záležitostí von je specialista. Vlastně je specialistou na celý ,,PYTLE SRAČEK“! Film si bere ,,jen“ pro sebe a o okrasu se tu stará mladá D.Kruger. Postupně scénář nabírá jedno ,,náhodný“ klišé za druhým, ale co, aspoň nemusím přemejšlet. Dostal jsem to co jsem čekal (a voni to co nečekali!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Právě jsem zjistil, že se jmenuju Dr. Martin Harris. 2.) Chystám renovaci paneláku a zdi budou ze sádrokartonu. 3.) Mám rád akční dědky. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **(1.6.2011)

 • Radyo
  ****

  Nejsou to čisté 4 hvězdy, to ne. Tenhle thriller recykluje řadu již dříve použitých nápadů z jiných filmů, ale recykluje je celkem zdařile a svižně. Trochu mě překvapila akční scénka s Liamem Nesonem, jehož jsem naposled viděl bojovat (pokud se dobře pamatuji) ve Star Wars Epizoda I, a i tam si musel pomáhat laserovým mečem. Diane Kruger mi byla tady tak nějak sympatičtější, než když "plejela" Helenu Trójskou. Velmi zdařile zahrál svůj part i Bruno Ganz, zbytek herců v rolích záporáků (někteří podle ksichtů soudě musí být hajzli i v soukromém životě :-P) víceméně jen zaplňoval prázdná místa na place. Slušných 70%.(28.1.2014)

 • Pethushka
  ***

  Po přečtení obsahu jsem se sama se sebou vsázela, jestli dám 4 nebo 5*. Bohužel jsem dvakrát prohrála a ještě k tomu jsem docela zklamaná. Celý film se vyvíjí tak nějak bez překvapení se spoustou zbytečných honiček v autě. Nadprůměrný je pak už jen povedený konec. Jinak nic nového pod sluncem. Trochu lepší 3*.(2.7.2011)

 • Cervenak
  ***

  Miestami trochu ťažkopádna, skrz-naskrz predvídateľná a výpadkami logiky trpiaca dôchodcovská bourneovka, z ktorej majestátne vyčnieva fantastický Bruno Ganz v úlohe starého dederónskeho špióna.(28.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace