poster

Mother's Day

Krimi / Drama / Horor / Thriller

USA, 2010, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darkrobyk
  ****

  Horror? Spíše psychothriller. Váhám mezi jednou hvězdou a pěti. Za nálož brutálního sadismu bych nejraději dal téměř odpad, ovšem opravdovost snímku žene hodnocení nahoru. Nejhorší je milující, oddaná a všeho schopná matka! S jakou grácií je zahrána - člověk jí to musí věřit. Mučení, mlácení a ponižování vypadá ve většině případů jako skutečné. Pokud by šlo o plnohodnotný horror, divák by nejspíše nezapojil emoce tak intenzivně. Zapalování hlavy zaživa či lití vroucí vody do uší je ve své zvrácenosti neuvěřitelně působivé. Sladký úsměv a medový hlas matky vysvětlující a ospravedlňující všechnu tu brutalitu...mrazivé.(14.5.2011)

 • SexyAjinka
  odpad!

  Na prvním místě se patří napsat, že tohle vážně není horor. Ve zkratce je to jen nechutně násilný film, který se pochopitelně změní ve vyvražďovačku té nejpodřadnější kategorie. Teď k meritu věci. Co si o sobě ten člověk, který to napsal a zrežíroval, myslí?! Ten děj byl nemožný, postavy tak hloupé, že musí i dítěti dojít, že je to za daných okolností absurdní chování. Nesmírně mě to uráželo. PS: Je to nechutný film a když si představím, že na tomhle násilí paraziti vydělávají peníze, je mi zle.(31.7.2013)

 • Le_Chuck
  ****

  Výživné, intenzívne. Ku koncu už to začalo byť na hrane aj logika dostala dosť zabrať, ale skôr než s to stihlo preklopiť do škatuľky, to zaklincovala fajna pointa. Aj bez ktorej by sa mi to ľúbilo. 75%(3.2.2013)

 • *CARNIFEX*
  *****

  Kurv.........a !!!! Tak toto bola pecka. Ak sa aspoň trošku viete vcítiť do situácie našich hrdinov tak dostanete presne to co chcete. Ja som mal chuť zabíjať ešte len sa tam pani matka objavila. Pripomínala mi vychovávateľku zo škôlky ktorá ma neustále nútila jest mliekovú polievku. Komu sa páčil film LAST HOUSE ON THE LEFT alebo nemenej slávny I SPIT ON YOUR GRAVE, určite si príde na svoje. Celý film budete držať palce partii, ktorá je pod tlakom psychicky narušenej rodinky. Nemenej narušenej ako v seriály Tisíc a jedna noc.(7.10.2011)

 • Xmilden
  ***

  Není tak dávno co sem se dodíval na skvělý horor Insidious a už sem zase na začátku. Mother's Day není prostě hororem kdyby se ten film na hlavu stavěl. Hororová atmosféra nikde, jen v určitém časovém cyklu se opakující bezduché mlácení nebo týrání obětí. Polovina hereckého osazenstva si to beztak zasloužila. V hlavní roli Rebecca De Mornay, která působí jako jediný klad filmu. Někdy je s podivem jak puritánští Američani uvažují, odhalené prso a drsná erotika nepřípustné, zato ošklivě prostřelená tvář nevadí. Jde prostě o to že místní cenzura nikdy nepustí film, jakých ve Francii vzniknou 3 za rok. Atentičnost na bodu 0. Docela zklamání, přestože jsem moc nečekal. Hodnocení by zde bylo objektivní někde na úrovni 60%.(14.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace