Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mahalik
  *****

  Učůrávám nadšením! Když mi distributoři utli film "Where The Wild Things Are", brečel jsem, protože se jednalo o katastrofu podobné pádu třešňové zmrzliny s čokoládovou polevou na mou čerstvě vypranou košili. Pak přišel Mikuláš a já se pro změnu bál, protože u knížky jsem se ještě před nedávnem hurónsky smál. Pak přišla mamina, že na to chce jít do kina. Vybavila se mi ta třešňová zmrzlina. Chtělo se mi brečet. Pak přišel táta a dal mi pohlavek, protože prý brečet na veřejnosti je hloupé. Tak jsme šli. V sále byla holčíčka, měla asi rýmu, protože si strkala do nosu ty kuličky z popcornu. Smál jsem se jí a ona se rozbrečela. Maminka mi dala pohlavek, že je to nevhodné. Ale mě se taky každý směje. Film byl pěkný, maminka mě už nepohlavkovala. Ode dneška chci být filmovým režisérem. Budu mít hodně kamarádů a velký kýbl s třešňovou zmrzlinou a s čokoládovou polevou. A košili si budu moct měnit každý den. A všichni mi budou závidět a maminka na mě bude pyšná a třeba mi koupí i to autíčko na setrvačník, který jsem viděl v hračkárně. Ale i ten prak s červenou gumou by mi nevadil.___...... Mikuláš aneb moje cesta do dětství a zase zpátky! 95%(19.12.2009)

 • Shit
  *****

  Naprosto skvělá komedie, která možná ještě předčí i knížky, i když je fakt, že si je už moc nepamatuju, každopádně je ale tohle fakt velká zábava a vtipný to je úplně uzemňujícím způsobem, obzvlášť Kryšpín je kouzelně dutej, ale celá ta partička vedená Mikulášem nemá chybu.(26.6.2010)

 • Skejpr
  ***

  Stylizace krásná (ačkoliv evidetnně hrozně umělá), herci roztomilí, nápadů spousta.. Jenomže je to nekonzistentní, rozepizodkované a navzdory krátké stopáži to působí opticky tak o dvacet minut delší, než by bylo radno. Ten film nemá absolutně žádné tempo...(12.12.2009)

 • charlosina
  *****

  Parádní záležitost. Dlouho jsem se tak nezasmála... Herecké výkony jsou perfektní, hlavně postava Kryšpína :-) Takovéhle adaptace bych ráda viděla pořád.(2.4.2010)

 • playboxguest
  ****

  Je to tady, koukám, samá chvála. No nic, já se přidávám. Předloze to ostudu neudělalo a já se bavila slušně.(25.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace