Honzík se zamiluje do kamarádky Lenky. Ta ho má ráda ale jenom jako kamaráda. Honza konečně zakládá kapelu a jako frontman chce Lence věnovat píseň na koncertě. Ten je ale zrušen kvůli státnímu smutku za zemřelého Leonida Brežněva. Karel, Krbec a Hora si dělají naschvály. Karel a Krbec dolévají do Horova nového auta benzin a Hora věří, že jeho nové auto vůbec "nežere". Katarína čeká dítě, ale Hynek ho nechce. Nakonec spolu skončí před potratovou komisí. Slaňoch se pohádá s Kohoutkem kvůli penězům. Kohoutek je naštvaný a práskne Slaňocha, že načerno kšeftuje. (Česká televize)

• Natáčeno v Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • V 10. minutě (Slaňoch šidí kafe na diskotéce) zazní píseň „Tainted Love“ od Soft Cell, pak ihned následuje píseň „Spěchám“ od Hany Zagorové. V 18. minutě (zkouška Honzíkovy kapely) Honzík zpívá píseň „I’m Free“ od The Rolling Stones. Ve 32. minutě (Kohoutek si u Slaňocha v baru kupuje pití) zazní píseň „Hard To Say I’m Sorry“ od Chicago. Ve 48. minutě (kontrola ve Slaňochově baru) zazní píseň „Okno mé Lásky“ od Olympicu. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Já už jdu“ od Františka Ringo Čecha. (JenYu)