Veronika se pustí do pátrání po skoro zapomenuté Skarlet. V jakém stavu ji najde? Honza by rád požádal Lucii o ruku. Přemýšlí, jak to provede. Okolnosti mu jeho záměr pořád kazí. Karel, i když nerad, přijme na naléhání Honzy do firmy Jardu France. Bude to dobrý kolega? Která z dam podlehne jeho kouzlu tentokrát? Radkovi se po návratu z dovolené velmi přitížilo. (Česká televize)

topi80

Předposlední díl se mi líbil. Jen při pomyšlení, že nad tím kočárkem se sklání 58leté babičky Stanková a Růžičková (Kerestešová), jsem si říkal, že aspoň na pár posledních dílů si mohli dát maskéři trochu práci. Když se to zvládlo u Cirkusu Humberto, proč by to nešlo o 30 let později? ()

cheyene

Poměrně působivá epizoda. Radka mi bylo líto, byť v první sérii se choval jako gauner. Poté ale začal být spíš sympatickou figurou. Samotný závěr včetně flashbacku měl emoce. P. S. Práce maskérů - souhlas s topi80, psal jsem to už i u minulé části. Začíná to bít do očí. ()

• Natáčeno na náměstí Republiky, Jinonicích, Žižkově. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)