Bratranci Danny a Phil O'Donnellovi jsou poněkud nemožní jedinci. Jejich strýcem je však Pete O'Donnell, šílený Ir, který si v emigraci otevřel na Long Islandu krachující putyku. Těžce zadlužený Pete, jehož prodělečný podnik dostal na mizinu, však jednoho dne šlápne vedle a nechá se během neplánované opilecké štace zavřít. Jako na potvoru právě ve chvíli, kdy mu banky chtějí jeho bar zabavit. Pete proto zavolá Dannymu a Philovi, aby se mu v době jeho nepřítomnosti o podnik postarali a zachránili tak rodinu před finanční nouzí. Jediný problém tkví v tom, že se Peteovi podařilo odradit valnou většinu zákazníků, poslat bar téměř ke dnu a dostat se do vskutku prekérní situace. Chlapci se ale nenechají odradit, vrhají se do řady pochybných projektů, kdy z hospody udělají nejen striptýzový klub, ale kupříkladu i nelegální prodejnu alkoholu středoškolákům, jen aby podnik udrželi nad vodou. (HBO Europe)

Khumbac

Občas sranda a pak nuda a tak dál a dál...nejvíce nudily scény v baru. Film doporučuji sledovat při jiné činnosti než sledování filmu. ()

Johnny.ARN

Vtipná pohodovka s príjemným obsadením, nenudiacim dejom. Chýbala tomu ale nejaká úderná super vtipná scénka. 2 z 5 ()