Rybí dítě (festivalový název)

• Argentina

Argentina / Francie / Španělsko, 2009, 95 min

Lucía Puenzo

Lucía Puenzo

José María Morales

Mne sa Inés Efron páči bohovične ako hrá. Ja ju mám rád. Ona vždy má také divné role. Raz je hermafrodit, raz urevaná, uvzlykaná, raz lesba... Len škoda, že nemá žiadne kozy! :((27.3.2011)

Dobre dobre velmi podarene, mne sa taketo filmy velmi pacia. Mala to atmosferu aj dej bol super!(10.2.2012)

Jako by to snad byla telesna vada nebo poradny sram na dusi, drtiva vetsina zenskych reziserek se pri nataceni filmu neumi oprostit od toho, ze jsou zeny. Totez plati i o Lucii Puenzo v tomto filmu, nebot ceho se dokazala vyvarovat ve svem debutu XXY, to zde dodatecne pohrbiva. Nemam nic proti volbe tematu, pribeh byl take zajimave vystaven, indianka byla krasna, ale proboha, proc tolik slz a breku snimaneho v dlouhych zaberech, proc tolik kyticek a zviratek, proc tolik vyraznych barev, aniz by to vse bylo pro narativni vyvoj nutne a plnilo jakoukoliv funkci?(6.4.2010)

čekala jsem od toho všechno, ale tohle mě dostalo. Nevšední, krásné a pro mě poutavé! Bezprostředně po shlédnutí nedokáži své pocity lépe popsat.(19.2.2013)

• playboxguest

Docela nézáživný a nudný film, který se až v poslední třetině rozjede v jakž takž solidní drama. Hodně průměrný kousek, který se mi začal vypařovat z hlavy už při začátku závěrečných titulků.(25.5.2011)